Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka do uší – recenze

Bluetooth sluchátka Apple AirPods Pro MWP22ZM/A s ANC technologií dokážou odfiltrovat až 99 % nevyžádaného hluku. Disponují odolností IPX4, nechybí jim technologie Bluetooth 5.0, ovládají se pomocí dotykových plošek. Výdrž na jedno nabití je 4,5 hodiny, nabíjecí pouzdro ji prodlouží až na celkových 24 hodin.

Publikované: 23.07.2021
Aktualizované: 26.05.2022

Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Špuntová sluchátka s ANC technologií, lightning konektor, výdrž na jedno nabití 4,5 hodiny, Bluetooth 5.0.

Prohlédnout nejlepší nabídku

U kalifornské společnosti s nakousnutým jablkem v logu ještě chvíli zůstaneme. Apple totiž nabízí i výkonnější a vyladěnou verzi svých oblíbených AirPodů nesoucí označení Apple AirPods Pro MWP22ZM/A. „Pro“ verze sluchátek Apple zároveň zastupuje i pozici nejprodávanějších bluetooth sluchátek na českém trhu. Zasluhuje se o to několik zajímavých funkcí. Jednou z nich je i již dobře známá technologie ANC. Ta detekuje přilnavost špuntů k uším a na základě výsledků filtruje okolní šum tak, aby zůstal zážitek z poslechu co nejlepší. Celkově dokážou odfiltrovat až 99 % nevyžádaného hluku, avšak v případě potřeby lze sluchátka přepnout do režimu propustnosti. Ten se zase postará o vaši bezpečnost během cesty do práce či školy.

Sluchátka disponují odolností na úrovni IPX4, což by mělo stačit k ochraně před stříkající vodou s tlakem 50–150 Kn/m². O bezproblémovou konektivitu se postará technologie bluetooth ve verzi 5.0, o komfort při používání zase dotykové plošky. Ty předejdou zbytečnému zatlačování sluchátek hlouběji do zvukovodu. I v tomto případě přitom platí, že výdrž na jedno nabití – ve srovnání s podobně drahými konkurenty – příliš nepotěší. Zastavila se totiž na hodnotě 4,5 hodiny nepřetržitého přehrávání se zapnutou funkcí aktivního potlačení okolního hluku. Jako uživatel si nepomůžete ani v režimu propustnosti, v tom získáte navíc jen 30 minut. Výdrži však pomáhá nabíjecí pouzdro, které může výdrž prodloužit až na celkových 24 hodin. V zásadě tak můžeme konstatovat, že se AirPods Pro od Applu specifikacemi přibližují k vítězi testu, sluchátkům Sony WF-1000XM3, a to pouze s jedním rozdílem – od konkurence je zaručeně odlišíte pomocí vyčuhující nožičky.

Apple AirPods Pro MWP22ZM/A recenze

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Bezdrátová sluchátka do uší Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Bluetooth sluchátka Apple AirPods Pro MWP22ZM/A

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Funkce ANC
Kvalita provedení

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Typ sluchátek: špunty ● Konektor: lightning ● Výdrž: 4,5 hod. (s pouzdrem 24 hod.) ● Bluetooth: 5.0 ● ANC: ano


Prečítajte si

Hodnocení:
(79.4%)