Litinové hrnce Klarstein

Litinové hrnce Klarstein – recenze, zkušenosti, cena

Litina patří odjakživa k nejoblíbenějším materiálům na pánve a hrnce. Litinové hrnce jsou masivní, odolné, dobře vedou teplo a mají dlouhou životnost. Jsou schopné odolávat vysokým teplotám a lze je používat na všech typech ohřevu. Pokud zvažujete koupi litinového hrnce, nemusíte dlouho hledat. Připravili jsme pro vás srovnání litinových hrnců od kvalitní německé značky Klarstein. Mezi oblíbenými modely naleznete Klarstein Hotrod nebo Klarstein Beefalo. Tyto litinové hrnce jsou vhodné na přípravu pokrmů v přírodě na ohni nebo u táboráku. Kompletní seznam výrobků spolu s recenzemi můžete najít níže. 

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 27.03.2024

Jaký litinový hrnec Klarstein koupit?

Pokud rádi vaříte v přírodě, litinový hrnec na vaření na ohni by vám ve vaší domácí výbavě neměl chybět. Litinový kotlík můžete pověsit na trojnožku nad oheň nebo si rovnou můžete pořídit model i s nožičkami. Po tomto odolném nádobí sahali i naši prarodiče. Uvaříte si v něm tradiční jídla, která vám navíc vydrží dlouho teplá. Litina se vyznačuje dobrou vodivostí tepla, dlouho hřeje a výhodou je, že se snadno myje. V nabídce značky Klarstein naleznete mnoho modelů s dobrými spotřebitelskými recenzemi. Na úvod jsme pro vás připravili rychlý přehled vybraných produktů. Díky tomuto výběru si můžete ušetřit čas, který byste jinak strávili čtením delších recenzí. Pokud vás však zajímá více informací o jednotlivých modelech, vše důležité se dozvíte pod hodnocenými parametry v našich recenzích.

Názov Hodnotenie Detail
Klarstein Hotrod   ✔   Dobré recenzie5*Zobrazit produkt
Klarstein Guernsey   ✔   Výhodný nákup5*Zobrazit produkt
Klarstein Hotrod Masterplan   ✔   Náš TIP5*Zobrazit produkt

Náš TIP
Klarstein Hotrod Masterplan

Klarstein Hotrod Masterplan

Sedmidílná sada litinových hrnců na pečení, smažení nebo dušení na otevřeném ohni, litinový hrnec, kastrol, pánev, deska na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka, přenosná bedna.

Zobrazit více info

V balení naleznete litinový hrnec Hotrod 45 o objemu čtyři litry, menší hrnec s rukojetí, pánev, desku na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka a bednu na uskladnění. Sadu nádobí považujeme za výhodnou koupi, navíc za přijatelnou cenu. Robustní, téměř nezničitelné kuchyňské nádobí je celé vyrobené z litiny.

Dobré recenzie
Klarstein Hotrod

Klarstein Hotrod

Hrnec na pečení, smažení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 8,5 l, hmotnost 8,8 kg.

Zobrazit více info

Na výběr máte čtyři různé objemy hrnce. Středně velký model Hotrod 85 nabízí kapacitu 8,5 litru. Menší je Hotrod 60 s kapacitou 5,7 litru a Hotrod 45 o objemu čtyři litry. Největším modelem je Hotrod 145, který nabízí až 11,4 litru. Všechny modely disponují rukojetí k zavěšení na trojnožku. Můžete je umístit přímo do ohně a připravit v nich jakákoli jídla. Na těsně přiléhající víko s vysokým okrajem můžete umístit horké uhlí, které zajistí ohřev i shora.

Lacná kvalita
Klarstein Guernsey

Klarstein Guernsey

Prémiový hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 5,7 l, hmotnost 4,6 kg.

Zobrazit více info

Robustní hrnec z litiny Klarstein Guernsey vám umožní vaření, dušení nebo pečení přímo na ohni. Model seženete ve verzi s nožičkami nebo bez nich. Z hlediska kapacity nabízí hrnec Guernsey objem 3,7 litru, 5,7 litru, 10 litrů nebo 11,5 litru. Praktická poklice s vysokým okrajem je vhodná na pečení nebo servírování a lze ji jednoduše odložit na dodávaný stojan.

Obsah článku:

Hodnocené parametry

Hrnec je základním kusem nádobí v každé domácnosti. Ale co takový hrnec na vaření v přírodě? Pokud jste se rozhodli pro jeho koupi, nechte se provést našimi radami. Výběr hrnce závisí na vašich aktuálních osobních potřebách a preferencích. U každého produktu byste měli při výběru dát pozor na důležité parametry. Při výběru hrnce je prvním důležitým parametrem materiál. Ten jsme již vyřešili a zaměřili jsme se na kvalitní litinu, ze které jsou všechny testované hrnce značky Klarstein. Při výběru bude důležitá velikost hrnce. Abychom byli konkrétnější, jeho objem. Ten závisí na tom, pro kolik lidí chcete pokrm připravovat. Setkáte se s menšími hrnci o objemu kolem tří litrů, ale naopak i s velkými o objemu 12 litrů. Roli hraje i výška a váha. Hrnec musí mít rukojeť, aby se dal zavěsit na trojnožku. Některé modely disponují také nožičkami. Takovýto hrnec pak jednoduše umístíte do ohniště. U hrnců, které jsou určené k vaření v exteriéru, si dejte pozor i na víka (poklice). Ta mohou sloužit k pečení nebo servírování. Často jsou použita k pokládání horkých uhlíků, aby se v hrnci udržela teplota. Při koupi si také prohlédněte přibalené příslušenství. Nabídka modelů Klarstein je různorodá. Setkáte se s různými tvary hrnců, objemy či cenami.

Objem
Tvar hrnce
Velikost
Hmotnost
Poklice
Příslušenství

Kromě výše zmíněných parametrů hrají při výběru velkou roli i recenze spotřebitelů. U každého produktu jsme hledali i názory zákazníků, které jsme zapracovali do svých recenzí, tak abychom vám mohli představit výhody, ale také nevýhody jednotlivých výrobků. S recenzemi nám pomohl srovnávač cen Heureka a také různé zahraniční portály. Litinových hrnců Klarstein naleznete na trhu více druhů a každý nabízí výběr z několika velikostí. Pokud vás některý z produktů zaujme, doporučujeme ho koupit na stránce electronic-star.cz nebo klarstein.cz, kde najdete všechny dostupné modely v různých velikostech.

Proč důvěřovat našemu testu?

Náš test je založen na detailním a objektivním srovnání vybraných spotřebičů. Precizní analýzou a průzkumem trhu za pomoci stanovení přísných kritérií vybíráme ty nejlepší produkty a šetříme vám tak spoustu času, který byste jinak strávili hodinami hledání informací na internetu.

Záleží nám na tom, abychom vám přinesli všechny podstatné informace o jednotlivých produktech na jednom místě a pomohli vám vybrat to nejlepší, co je na trhu k dispozici. Sledujeme prodejnost jednotlivých modelů a jejich reálné hodnocení ostatními zákazníky.

Nepropagujeme žádnou značku ani žádného prodejce. Soustředíme se na objektivní a důvěryhodné hodnocení na základě osobních zkušeností, ale také analyzujeme zahraniční testy a reference zákazníků či odborníků, kteří měli možnost konkrétní produkt reálně otestovat.

Recenze litinových hrnců Klarstein

U každého recenzovaného modelu jsme se snažili vám podat objektivní hodnocení spolu s výhodami i nevýhodami produktu. Jednotlivé hrnce jsme mezi sebou srovnávali. Věříme, že vám naše recenze budou při výběru nápomocné a že pro sebe najdete nejlepší litinový hrnec. Tento test je nezávislý a žádný z produktů není cíleně propagován.

Dobré recenzie

Klarstein Hotrod

Hrnec na pečení, smažení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 8,5 l, hmotnost 8,8 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Klasický litinový hrnec Klarstein Hotrod máte na výběr ve čtyřech velikostech. Nejmenší je model Hotrod 45 o objemu čtyři litry. Větší je Hotrod 60 s kapacitou 5,7 litru. Největší model Hotrod 145 nabízí až 11,4 litru. My jsme do svého testu vybrali středně velký model Hotrod 85, který nabízí kapacitu 8,5 litru. Modely se od sebe liší jen velikostí, hmotností a objemem.

Tyto hrnce využijete na zahradě, při kempování, táboráku nebo grilování. Hrnec se umisťuje přímo do otevřeného ohně, ať už na gril nebo do nádoby na oheň. Litina zajišťuje optimální rozložení tepla i v nepravidelně hořícím ohni. Hrnec je vhodný ke smažení, pečení nebo vaření. Těsně přiléhající víko s vysokým okrajem můžete využít k naskládání horkého uhlí, které zajistí ohřívání i shora. Hmotnost středního modelu Hotrod 85 dosahuje cca 9 kg. Na hrnci se nachází také úchytka, pomocí které hrnec zavěsíte na trojnožku nad oheň. Tento model nedisponuje nožkami. Snadno se čistí a udržuje. Po prvotním vypálení se veškeré nádobí z litiny udržuje jednoduše.

První zmíněný litinový hrnec Klarstein je u spotřebitelů velmi oblíbený. Navzdory vyšší hmotnosti si zákazníci pochvalují robustnost a zpracování hrnce. Výhodou je, že jej můžete využívat také na otevřeném ohni, ale i keramickém či plynovém grilu. Podle potřeby si můžete vybrat, která velikost vám bude v domácnosti nejvíce vyhovovat. Náročnější čištění je jen prvotní problém. V případě dobré údržby vám tyto kvalitní hrnce vydrží několik let. Minusem je, že se v balení nenachází příslušenství, jako například zvedák a stojan na poklici. Z hlediska poměru ceny a kvality si však vede velmi dobře.

Pozitíva

Na výběr jsou různé velikosti
Kvalitní materiál
Snadné čištění

Negatíva

Chybí příslušenství
Vyšší hmotnost

Kapacita: 8,5 l ● Hmotnost: 8,8 kg ● Rozměry (Š × V × H): 36 × 31 × 34 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 29 × 12,5 cm

Lacná kvalita

Klarstein Guernsey

Prémiový hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 5,7 l, hmotnost 4,6 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Klarstein Guernsey je nabízen s kapacitou 5,73,710 a 11,5 litru. Modely se od sebe jinak neliší.

Prémiový litinový hrnec Guernsey od německého výrobce Klarstein lze použít univerzálně na vaření, dušení, opékání, pečení a smažení. Provedení z litiny se postará o optimální rozložení tepla. Může být rozpálen briketami, žárem táboráku nebo jej můžete umístit na gril. Disponuje dlouhou rukojetí k zavěšení. Tento univerzální hrnec je předem žíhaný a okamžitě připravený na vaření. Praktická poklice má vysoký okraj a je vhodná k pečení nebo servírování. Výhodou tohoto modelu je přidané příslušenství. Poklici můžete zvedat praktickým zvedákem a jednoduše ji odložit na dodávaný stojan.

Předešlému modelu Klarstein Beefalo je podobný tím, že i model Guernsey má na výběr hrnec s nožičkami. Přejete-li si hrnec umisťovat přímo na uhlíky, umožní vám to právě tento litinový kotlík. Je nabízen ve stejném provedení jako klasický model bez nožiček. Na výběr máte kapacitu od 3,7 do 11,5 litru. I s tímto provedením obdržíte praktické příslušenství.

Zákazníky nejvíce těší fakt, že hrnec je z kvalitní a odolné litiny. Nám se líbí, že výrobce nabízí čtyři různé objemy, a dokonce i provedení s nožičkami. Za zmínku stojí praktická poklice, kterou navíc můžete využít na uhlíky, servírování či pečení. Plusem oproti předešlým modelům je dodávané příslušenství. Za nás se tento produkt vyznačuje výborným poměrem ceny a kvality. Jedinou nevýhodu jsme našli v hmotnosti, která je vyšší jak u poklice, tak v případě hrnce.

Pozitíva

Čtyři různé kapacity
Kvalitní zpracování
Dodávané příslušenství

Negatíva

Vyšší hmotnost

Kapacita: 5,7 l ● Hmotnost: 8,6 kg ● Rozměry (Ø × V): 36 × 16 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 29,5 × 10 cm

Klarstein Galloway

Hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni nebo grilu, objem 11,5 l, hmotnost 7,5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Model Klarstein Galloway je podobný hrnci Klarstein Guernsey. Designově jsou si dokonce velmi podobné. Menší změnu najdete v kapacitě. Klarstein Galloway nabízí kapacity 3,75,78 a 11,5 litru. Do testu jsme vybrali největší nabízený model a blíže jsme se podívali na jeho parametry.

Rustikální univerzální hrnec je žíhaný a připravený na vaření. U největšího modelu s kapacitou 11,5 litru počítejte s vysokou hmotností. Celková váha 13 kg je rozdělena na hmotnost hrnce (7,5 kg) a hmotnost poklice (5,5 kg). Robustní provedení hrnce z litiny se postará o optimální rozložení tepla. K zachování tepla můžete použít i poklici, na kterou naskládáte horké uhlíky. Praktická poklice s vysokým okrajem je navíc vhodná i na pečení nebo servírování. K hrnci dostanete zvedák na horkou poklici a také stojan. Potěší vás také snadné čištění hrnce.

Pokud si přejete hrnec pokládat přímo do ohně, máme pro vás řešení v podobě modelu Galloway s nožičkami. Disponuje všemi parametry jako klasický hrnec. Dá se použít k vaření, dušení, opékání, pečení nebo smažení. Vybrat si jej můžete ve stejných objemech jako u klasického modelu bez nožiček. Má poklici i další příslušenství.

Tento model patří u spotřebitelů k oblíbeným. Materiál je stejný, snadno se používá i čistí. Na výběr máte mnoho verzí tohoto kotlíku i s příslušenstvím. V případě správné údržby vám bude sloužit mnoho let. Větší nevýhodou je vyšší hmotnost.

Pozitíva

Snadná údržba
Mnoho verzí hrnce
Příslušenství

Negatíva

Vyšší hmotnost

Kapacita: 11,5 l ● Hmotnost: 13 kg ● Rozměry (Ø × V): 44 × 23 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 35 × 13 cm

Náš TIP

Klarstein Hotrod Masterplan

Sedmidílná sada litinových hrnců na pečení, smažení nebo dušení na otevřeném ohni, litinový hrnec, kastrol, pánev, deska na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka, přenosná bedna.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

V balení naleznete litinový hrnec Hotrod 45 o objemu 4 litry, menší hrnec s rukojetí, pánev, desku na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka a bednu na uskladnění. Tato stylová sedmidílná sada nabízí vše, co je zapotřebí ke speciálnímu vaření nad otevřeným ohněm. Sadu nádobí považujeme za výhodnou koupi, navíc za přijatelnou cenu. Robustní, téměř nezničitelné kuchyňské nádobí je celé vyrobené z litiny. Odolný materiál se postará o rozložení tepla i na nepravidelném ohni.

Kastrol s víkem, pánev, litinový hrnec s rukojetí, víko a deska na pečení umožňují připravit celé menu přímo na grilu, v nádobě na oheň nebo u táboráku. O bezpečné postavení na žhavých uhlících se stará stojan na hrnec, zatímco manipulace s horkými částmi je umožněna pomocí zvedáku víka. Jednoduchý transport a uspořádané uskladnění garantuje stabilní bedna z masivu. Tento set nádobí využijete k pražení, pečení nebo vaření.

Spotřebitelé si tuto sadu pochvalují. Hodnotí velmi kvalitní materiál jednotlivých produktů a jejich dobré využití. Cena za všechny produkty je rovněž přijatelná. Nevýhodou je, že si velikost litinového hrnce nemůžete vybrat sami, k dispozici je jen čtyřlitrový. U nádobí myslete na jeho vyšší hmotnost.

Pozitíva

Výhodná sada
Přijatelná cena
Kvalitní materiál

Negatíva

Nemůžete si vybrat velikost hrnce
Vyšší hmotnost

Obsah balení: litinový hrnec, kastrol, pánev, deska na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka, přenosná bedna ● Kapacita litinového hrnce: 4 l ● Hmotnost litinového hrnce: 5,4 kg ● Rozměry (Š × V × H): 29,5 × 27 × 27 cm ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 23,5 × 9,5 cm ● Rozměry kastrolu (Š × V × H): 19 × 14 × 30,5 cm ● Vnitřní rozměry kastrolu (Ø × V): 16,5 × 9 cm ● Hmotnost kastrolu: 2,5 kg ● Rozměry pánve (Š × V × H): 31 × 5 × 43,5 cm ● Vnitřní rozměry pánve (Ø × V): 28 × 5 cm ● Hmotnost pánve: 2,8 kg ● Rozměry desky na pečení (Š × V × H): 50 × 1,5 × 23,5 cm ● Hmotnost desky na pečení: 4,1 kg ● Rozměry stojanu na hrnec (Ø × V): 20 × 5 cm ● Hmotnost stojanu na hrnec: 260 g ● Rozměry zvedáku víka (Š × V × H): 10,5 × 4,5 × 42,0 cm ● Hmotnost zvedáku víka: 300 g ● Rozměry bedny (Š × V × H): 55,5 × 24,5 × 34,5 cm ● Hmotnost bedny: 3,8 kg

Nejprodávanější podle portálu Heureka.cz

Přemýšlíte nad tím, který litinový hrnec od značky Klarstein je pro vás ideální? Pokud se nedokážete rozhodnout mezi konkrétními modely, může vám pomoci míra jejich prodejnosti. Jelikož má značka Klarstein v nabídce několik druhů hrnců a v různých velikostech, výběr může být složitý. Míra prodejnosti odráží popularitu jednotlivých modelů u samotných zákazníků. Pokud vás zajímá, který z produktů u zákazníků zatím vyhrává, nahlédněte do naší tabulky, kterou jsme pro vás připravili. S údaji o prodejnosti nám pomohl portál Heureka. Vzhledem k tomu, že se prodejnost časem mění, přizpůsobujeme tomu i svou tabulku a v pravidelných intervalech ji aktualizujeme.

Názov Hodnotenie Detail
Klarstein Guernsey5*Zobrazit produkt
Klarstein Galloway5*Zobrazit produkt
Hotrod Masterplan5*Zobrazit produkt
Klarstein Hotrod5*Zobrazit produkt

Otázky a odpovědi – FAQ

Máte-li problém ohledně výběru nebo otázku, na kterou neznáte odpověď a pomohla by vám s výběrem, neváhejte se s ní na nás obrátit. Poslední část svého článku jsme věnovali vám, svým čtenářům. Pokud vás něco ohledně výběru litinového hrnce zajímá a z článku jste se nedozvěděli odpověď, případně máte jakoukoli otázku týkající se výběru, tak nás neváhejte oslovit. Své dotazy můžete vložit do sekce komentářů. My článek pravidelně aktualizujeme a snažíme se vám co možná nejdříve odpovědět. Na závěr jsme pro vás ještě sestavili tabulku s nejčastěji kladenými dotazy. Možná v ní najdete i ten svůj. 

Litinové nádobí před prvním použitím pečlivě omyjte v čisté, horké vodě. Nepoužívejte saponáty ani hrubé mycí pomůcky. Ideální je měkký kartáč na nádobí nebo jemná houbička. Umyté litinové nádobí ihned řádně osušte. Potom vnitřní povrch nádobí důkladně potřete rostlinným olejem bez přidané soli. Můžete použít i ztužený tuk, který rozetřete po vnitřní straně nádobí, necháte jej prohřát a přebytečný tuk slijete. Za účelem dosažení ideálního efektu se může tento postup před prvním použitím dvakrát až třikrát zopakovat. Nakonec vytřete nádobí papírovou utěrkou. Správně připravené litinové nádobí bude dokonale nepřilnavé. Nádobí udržujte stále mírně mastné, podporujete tím jeho nepřilnavost a zároveň zabráníte případnému vzniku koroze.

Odpověď je ne. Po přípravě, kterou jsme zmiňovali v první otázce, by se vám mělo nádobí umývat jednoduše. Litina by sice proces mytí bez problému vydržela, ale vlhké prostředí a používání agresivních mycích prostředků by zvýšily náchylnost materiálu ke korozi. A to platí i pro ruční mytí.

Koroze je proces přirozený pro všechny běžné kovy bez povrchové úpravy. Nepodléhejte panice, náprava je jednoduchá. Vrstvičku koroze z litinového nádobí odstraníte pomocí jemné ocelové vaty.

Nejlepším způsobem je co nejčastější používání. Tím je litina neustále ošetřována tukem a nevzniká korozní povlak. Pokud nevaříte v litinovém nádobí až tak často nebo jste ho právě očistili od koroze, je třeba zopakovat jednoduchý proces, pomocí kterého vrátíte litině původní vlastnosti i vzhled. Nalijte do litinového nádobí rostlinný olej. Nádobí umístěte do trouby rozehřáté na 175–200 °C a nechte ho tam 15–20 minut, dokud se olej nevypaří. Po vychladnutí vytřete přebytečný olej papírovou utěrkou.

Klarstein Beefalo s nožičkami

Hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 3 l, hmotnost 5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Litina je v případě hrnců, pánví a pekáčů jedním z nejoblíbenějších materiálů. Litinové kotlíky Klarstein Beefalo jsou nabízeny ve třech různých objemech, konkrétně 36 nebo 8 l. S nejmenším kotlíkem si vystačíte pro 2–4 osoby, se středním pro 4–6 a s největším pro 6–8 osob.

Kotlík s nožičkami bývá nazýván také jako myslivecký kotlík. Výhodou je jednoduchá manipulace. Takovéto litinové hrnce se dávají přímo do ohniště. Model je vhodný k vaření gulášů, různých polévek nebo dušení. Provedení z litiny se postará o rozložení tepla a také o jeho co nejdelší udržení. K dispozici je s poklicí, ale opět bez dalšího příslušenství, jako je například zvedák nebo stojan na poklici. Hrnec disponuje velkým obloukovým držadlem.

U klasického modelu Beefalo jsme se setkali s pozitivními recenzemi. Jelikož se jedná o stejný typ, pouze s přidanými nožičkami, recenze jsou velmi podobné. Zákazníci chválí provedení a masivnost kotlíku. Snadné čištění a manipulace jsou rovněž plusem. Menší nevýhodou je vyšší hmotnost, se kterou se však setkáte téměř u každého litinového hrnce. Nám se líbí, že model Beefalo nabízí na výběr verzi s nožičkami i bez nich, zákazník si tak sám může vybrat, co mu víc vyhovuje. Ocenili bychom však další příslušenství.

Pozitíva

Jednoduchá manipulace
Kvalitní provedení
Model s nožičkami i bez nich

Negatíva

Chybí příslušenství

Kapacita: 3 l ● Hmotnost: 5 kg ● Rozměry (Ø × V): 21 × 25 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 19 × 14,5 cm

Klarstein Beefalo

Hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 6 l, hmotnost 7 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

U modelu Klarstein Beefalo máte ve srovnání s Klarstein Hotrod na výběr i modely s nožičkami. Klasický litinový hrnec Beefalo si můžete zakoupit ve třech různých velikostech (3 litry6 litrů nebo 8 litrů). Třílitrový hrnec je vhodný pro 2–4 osoby a váží cca 5 kg. Střední model s kapacitou šest litrů váží 7 kg a postačí vám pro 4–6 osob. Největší hrnec z řady Beefalo se postará o 6–8 osob a jeho váha dosahuje 9 kg. Modely se od sebe liší opět pouze kapacitou.

Tento kulatý litinový hrnec se tradičně používá v jihoafrické kuchyni k vaření gulášů, eintopfů, dušených pokrmů a polévek. Hrnec Beefalo můžete univerzálně využít k vaření v exteriéru, ať už na grilu, nad otevřeným ohněm nebo přímo v uhlících. Provedení z litiny se přitom postará o optimální rozložení a uložení tepla. Na hrnci se nachází dlouhá rukojeť, která slouží k upevnění nad ohništěm. Dodáván je pouze s poklicí.

Recenze modelu litinového hrnce Klarstein Beefalo jsou většinou pozitivní. Uživatelé hodnotí kvalitní a odolný materiál, který má dlouhou životnost. Hmotnost hrnce je sice vyšší než u klasických hrnců, ale o to je kvalitnější. Oceňujeme, že výrobce přišel také s typem, který má nožičky. Za minus považujeme chybějící příslušenství.

Pozitíva

Na výběr je více velikostí
Model i s nožičkami
Kvalitní a odolný hrnec

Negatíva

Chybí příslušenství

Kapacita: 6 l ● Hmotnost: 7 kg ● Rozměry (Ø × V): 25 × 20 cm ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 22 × 16 cm

Testované produkty

Ďalšie články z kategórie Domácnost

Vaše hodnocení:
(93.8%)