Domácnost

Abychom vybrali ty nejlepší spotřebiče pro vaši domácnost, strávili jsme průzkumem trhu stovky hodin, rozmlouvali s kvalifikovanými odborníky, výrobky prakticky testovali a analyzovali jsme uživatelské recenze pro různé malé i velké spotřebiče. Naši experti se snaží vybírat jen ty spotřebiče, které splňují přísně stanovená kritéria. Pomůžeme vám s výběrem myček, ledniček, vysavačů, sporáků a jiného vybavení, které vám fungování v domácnosti výrazně usnadňuje.

Indukční hrnce

Nejlepší indukční hrnce 2021 + recenze

Vybrali jsme nejlepší indukční hrnec – Tefal Intuition A7027984, posvítili jsme si však i na několik dalších kvalitních modelů a sestavili návod na výběr toho...
Olejové radiátory

Nejlepší olejové radiátory 2021 + recenze

Porovnali jsme několik dostupných modelů, z nichž nejlepší hodnocení získal Concept RO3211 s 11 žebry a maximálním topným výkonem až 2 300 W.
Tlakové hrnce

Nejlepší tlakové hrnce 2022 + recenze

V našem průzkumu vynikl 6litrový nerezový Tefal Secure 5 Neo 6 l s masivním sendvičovým dnem, až 5 bezpečnostními pojistkami, a navíc regulací tlaku.
Jak vybrat matraci

Jak si vybrat správnou matraci + typy matrací

Náš průvodce světem matrací vám pomůže se ve výběru zorientovat a přizpůsobit jej vašim potřebám.

Ortopedické matrace

Nejlepší ortopedické matrace 2021 + recenze

Připravili jsme pro vás recenze ortopedických matrací, které jsou na trhu velmi oblíbené. Matrace Dormeo Ergo Comfort v našem srovnávacím testu prokázala své kvality.