Domácnost

Abychom vybrali ty nejlepší spotřebiče pro vaši domácnost, strávili jsme průzkumem trhu stovky hodin, rozmlouvali s kvalifikovanými odborníky, výrobky prakticky testovali a analyzovali jsme uživatelské recenze pro různé malé i velké spotřebiče. Naši experti se snaží vybírat jen ty spotřebiče, které splňují přísně stanovená kritéria. Pomůžeme vám s výběrem myček, ledniček, vysavačů, sporáků a jiného vybavení, které vám fungování v domácnosti výrazně usnadňuje.

Anatomické polštáře

Nejlepší anatomické polštáře 2024 + recenze

Na základě porovnávání a celkového hodnocení nakonec zvítězil 3vrstvý anatomický polštář Vitapur Lavender Memory s možností...
Indukční hrnce

Nejlepší indukční hrnce 2024 + recenze

Vybrali jsme nejlepší indukční hrnec – Tefal G7196455, posvítili jsme si však i na několik dalších kvalitních modelů a sestavili návod na výběr toho nejlepšího indukčního hrnce.
Olejové radiátory

Nejlepší olejové radiátory 2024 + recenze

Porovnali jsme několik dostupných modelů, z nichž nejlepší hodnocení získal Sencor SOH 3213WH s 11 žebry a maximálním topným výkonem až 2 300 W.
Tlakové hrnce

Nejlepší tlakové hrnce 2024 + recenze

V našem průzkumu vynikl 6litrový nerezový Tefal Secure 5 Neo 6 l s masivním sendvičovým dnem, až 5 bezpečnostními pojistkami, a navíc regulací tlaku.
Indukční pánve

Nejlepší indukční pánve 2024 + recenze

Po podrobném testu jsme si připravili podrobnou recenzi vítězného modelu, a sice indukční pánve Tefal Duetto+ G7320634, ale i další recenze atraktivních modelů.
Odvlhčovače vzduchu

Nejlepší odvlhčovače vzduchu 2024 + recenze

Náš test odvlhčovačů vzduchu odhalil vítěze, kterým se stal Noaton DF 4114. Jaké jsou jeho hlavní benefity?
Čističe oken

Nejlepší čističe oken 2024 + recenze

Pro ty z vás, kteří uvažují nad koupí tohoto pomocníka, jsme si připravili test čističů oken, v němž zvítězil model Leifheit 51003.
Brusky na nože

Nejlepší brusky na nože 2024 + recenze

Podívali jsme se na to, jaké brusky na nože jsou nejlepší. V našem testu zvítězila mechanická bruska na nože Roll-Sharp Edge Fiskars.
Šunkovary

Nejlepší šunkovary 2024 recenze

Pokud máte možnost připravit si domácí šunku, jistě šunkovar zařízení oceníte. Model Banquet Akcent v našem testu získal nejlepší...
Filtrační konvice

Nejlepší filtrační konvice 2024 + recenze

Zrealizovali jsme průzkum trhu a vybrali ty nejlepší filtrační konvice. V našem testu získala nejlepší hodnocení Brita Marella XL Memo.
Rozprašovače na olej

Nejlepší rozprašovače na olej 2024 + recenze

Ať už používáte olej slunečnicový, olivový, dýňový, nebo sezamový, s dávkováním vám může pomoci rozprašovač oleje.
Elektrické krby

Nejlepší elektrické krby 2024 + recenze

Elektrický krb během zimy příjemně zahřeje a v létě poskytne příjemnou atmosféru hořících polen. Kromě vítěze Klarstein Lausanne v našem testu naleznete i další zajímavé modely.
Litinové hrnce Klarstein

Litinové hrnce Klarstein – recenze, zkušenosti, cena

Litinové hrnce jsou masivní, odolné, dobře vedou teplo a mají dlouhou životnost. Pokud zvažujete koupi litinového hrnce, podívejte se na srovnání litinových hrnců německé značky Klarstein.
Elektrické ohřívače s nízkou spotřebou

Nejlepší elektrické ohřívače s nízkou spotřebou 2024

Testmagazin.cz se detailně podíval na to, který typ elektrických ohřívačů je nejvíce úsporný a pomůže vám snížit účty za elektřinu v domácnosti.
Elektrické konvektory

Nejlepší elektrické konvektory 2024 + recenze

V našem srovnávacím testu zaujal elektrický konvektor Klarstein Bornholm Single s termostatem a 24 h časovačem. Podívali jsme se také na další dostupné modely.
Litinové hrnce

Nejlepší litinové hrnce 2024 + recenze

Porovnali jsme několik modelů litinových hrnců a za favorita v našem srovnávacím testu jsme vybrali model BergHoff Ron.
Kotle na tuhá paliva

Nejlepší kotle na tuhá paliva 2024 + recenze

Kvalitní kotel na tuhé palivo musí být zárukou tepla, funkčnosti, bezpečnosti a snadné obsluhy. Jak vybrat kotel na tuhé palivo a které vlastnosti a parametry jsou při výběru nejdůležitější?
Jak odvzdušnit radiátor

Jak správně odvzdušnit radiátor (žebříkový, panelový, bez ventilu): kdy, jak často, jaký klíč použít

Radiátory přestávají hřát, přitom máte topení zapnuto naplno? Nebo v nich slyšíte šumění či žblnkotání? Na vině bude jejich zavzdušnění.
Kompostér do bytu

Kompostér do bytu – elektrický kompostér, vermikompostér do domácnosti. Jak správně kompostovat?

Věděli jste, že 40 až 60 % komunálního odpadu tvoří bioodpad? Přispět k lepšímu zítřku v souvislosti s redukcí odpadu můžete kompostováním.
Aroma difuzéry

Nejlepší aroma difuzéry 2024 + recenze

O svých kvalitách nás přesvědčil aroma difuzér VOCOlinc Flowerbud Smart s 10hodinovým nepřetržitým provozem a možností ovládání přes aplikaci v mobilu....
Pánve na lívance

Nejlepší pánve na lívance 2024 + recenze

Naše redakce pro vás otestovala hned několik zajímavých modelů a jako vítěze testu jsme vybrali pánev Banquet Alivia. Jak uspěly další modely?
Doplňkové matrace Dormeo

Doplňkové/vrchní matrace Dormeo – recenze, rozměry, akce

Jednou z ekonomicky výhodných možností, jak „opravit“ starou matraci, je koupě té doplňkové. Vyzkoušejte tuto možnost.

Jak vybrat matraci

Jak si vybrat správnou matraci + typy matrací

Náš průvodce světem matrací vám pomůže se ve výběru zorientovat a přizpůsobit jej vašim potřebám.

Jak vyčistit matraci

Jak vyčistit matraci od potu, moči, krve, zápachu nebo plísně? Soda bikarbona pomůže

Čistota matrace zlepšuje kvalitu našeho zdraví, proto by se její údržba neměla za žádných okolností opomíjet. Poradíme vám, jak matraci vyčistit.

Leifheit mopy

Leifheit mopy na podlahu – recenze, akce, cena

Více než 40 hodin jsme porovnávali mopy značky Leifheit. Nakonec jsme vybrali ty nejlepší a zpracovali jsme i samostatné recenze mopů.

Matrace Dormeo

Matrace Dormeo – recenze, akce, cena

Připravili jsme si pro vás test matrací Dormeo, kromě vítěze Dormeo iMemory S Plus jsme recenzovali i několik různorodých alternativ.

Ortopedické matrace

Nejlepší ortopedické matrace 2024 + recenze

Připravili jsme pro vás recenze ortopedických matrací, které jsou na trhu velmi oblíbené. Matrace MPO Memory Comfort Extra v našem srovnávacím testu prokázala své...

Rozkládací matrace

Nejlepší rozkládací matrace 2024 + recenze

Rozkládací matrace jsou praktické, snadno skladovatelné a cenově dostupné. V našem testu vám přinášíme zhodnocení těch nejlepších modelů, z nichž zvítězil Fimex UNI.

Vileda mopy

Vileda mopy na podlahu – recenze, zkušenosti, cena

Vileda mopy mají na českém trhu široké zastoupení a velmi dobré renomé. Zaměřili jsme se na nabídku tohoto výrobce a vybrali jeho nejlepší modely mopů na podlahu.