Domácnost

Abychom vybrali ty nejlepší spotřebiče pro vaši domácnost, strávili jsme průzkumem trhu stovky hodin, rozmlouvali s kvalifikovanými odborníky, výrobky prakticky testovali a analyzovali jsme uživatelské recenze pro různé malé i velké spotřebiče. Naši experti se snaží vybírat jen ty spotřebiče, které splňují přísně stanovená kritéria. Pomůžeme vám s výběrem myček, ledniček, vysavačů, sporáků a jiného vybavení, které vám fungování v domácnosti výrazně usnadňuje.

Anatomické polštáře

Nejlepší anatomické polštáře 2023 + recenze

Na základě porovnávání a celkového hodnocení nakonec zvítězil 3vrstvý anatomický polštář Viscopur Dreampur s možností...
Indukční hrnce

Nejlepší indukční hrnce 2023 + recenze

Vybrali jsme nejlepší indukční hrnec – Tefal Intuition A7027984, posvítili jsme si však i na několik dalších kvalitních modelů a sestavili návod na výběr toho...
Olejové radiátory

Nejlepší olejové radiátory 2023 + recenze

Porovnali jsme několik dostupných modelů, z nichž nejlepší hodnocení získal Sencor SOH 3213WH s 11 žebry a maximálním topným výkonem až 2 300 W.
Tlakové hrnce

Nejlepší tlakové hrnce 2023 + recenze

V našem průzkumu vynikl 6litrový nerezový Tefal Secure 5 Neo 6 l s masivním sendvičovým dnem, až 5 bezpečnostními pojistkami, a navíc regulací tlaku.
Indukční pánve

Nejlepší indukční pánve 2023 + recenze

Po podrobném testu jsme si připravili podrobnou recenzi vítězného modelu, a sice indukční pánve Tefal Duetto+ G7320634, ale i další recenze atraktivních modelů.
Odvlhčovače vzduchu

Nejlepší odvlhčovače vzduchu 2023 + recenze

Náš test odvlhčovačů vzduchu odhalil vítěze, kterým se stal Noaton DF 4114. Jaké jsou jeho hlavní benefity?
Čističe oken

Nejlepší čističe oken 2023 + recenze

Pro ty z vás, kteří uvažují nad koupí tohoto pomocníka, jsme si připravili test čističů oken, v němž zvítězil model Leifheit 51003.
Brusky na nože

Nejlepší brusky na nože 2023 + recenze

Podívali jsme se na to, jaké brusky na nože jsou nejlepší. V našem testu zvítězila mechanická bruska na nože Roll-Sharp Edge Fiskars.
Šunkovary

Nejlepší šunkovary 2023 recenze

Pokud máte možnost připravit si domácí šunku, jistě šunkovar zařízení oceníte. Model Banquet Akcent v našem testu získal nejlepší...
Filtrační konvice

Nejlepší filtrační konvice 2023 + recenze

Zrealizovali jsme průzkum trhu a vybrali ty nejlepší filtrační konvice. V našem testu získala nejlepší hodnocení Brita Marella XL Memo.
Rozprašovače na olej

Nejlepší rozprašovače na olej 2023 + recenze

Ať už používáte olej slunečnicový, olivový, dýňový, nebo sezamový, s dávkováním vám může pomoci rozprašovač oleje.
Elektrické krby

Nejlepší elektrické krby 2023 + recenze

Elektrický krb během zimy příjemně zahřeje a v létě poskytne příjemnou atmosféru hořících polen. Kromě vítěze Klarstein Lausanne v našem testu naleznete i další zajímavé modely.
Litinové hrnce Klarstein

Litinové hrnce Klarstein – recenze, zkušenosti, cena

Litinové hrnce jsou masivní, odolné, dobře vedou teplo a mají dlouhou životnost. Pokud zvažujete koupi litinového hrnce, podívejte se na srovnání litinových hrnců německé značky Klarstein.
Elektrické ohřívače s nízkou spotřebou

Nejlepší elektrické ohřívače s nízkou spotřebou 2023

Testmagazin.cz se detailně podíval na to, který typ elektrických ohřívačů je nejvíce úsporný a pomůže vám snížit účty za elektřinu v domácnosti.
Elektrické konvektory

Nejlepší elektrické konvektory 2023 + recenze

V našem srovnávacím testu zaujal elektrický konvektor Klarstein Bornholm Single s termostatem a 24 h časovačem. Podívali jsme se také na další dostupné modely.
Doplňkové matrace Dormeo

Doplňkové/vrchní matrace Dormeo – recenze, rozměry, akce

Jednou z ekonomicky výhodných možností, jak „opravit“ starou matraci, je koupě té doplňkové. Vyzkoušejte Dormeo Memosan Ultimo.

Jak vybrat matraci

Jak si vybrat správnou matraci + typy matrací

Náš průvodce světem matrací vám pomůže se ve výběru zorientovat a přizpůsobit jej vašim potřebám.

Leifheit mopy

Leifheit mopy na podlahu – recenze, akce, cena

Více než 40 hodin jsme porovnávali mopy značky Leifheit. Nakonec jsme vybrali ty nejlepší a zpracovali jsme i samostatné recenze mopů.

Matrace Dormeo

Matrace Dormeo – recenze, akce, cena

Připravili jsme si pro vás test matrací Dormeo, kromě vítěze Dormeo iMemory S Plus jsme recenzovali i několik různorodých alternativ.

Ortopedické matrace

Nejlepší ortopedické matrace 2023 + recenze

Připravili jsme pro vás recenze ortopedických matrací, které jsou na trhu velmi oblíbené. Matrace Dormeo Ergo Comfort v našem srovnávacím testu prokázala své kvality.

Vileda mopy

Vileda mopy na podlahu – recenze, zkušenosti, cena

Vileda mopy mají na českém trhu široké zastoupení a velmi dobré renomé. Zaměřili jsme se na nabídku tohoto výrobce a vybrali jeho nejlepší modely mopů na podlahu.