Galvanické žehličky na obličej

Nejlepší galvanické žehličky na obličej 2024 + recenze

Pojem galvanická žehlička označuje širokou skupinu kosmetických přístrojů, které slouží k čištění, regeneraci, výživě a dalším způsobům ošetření pleti či pokožky celého těla. Nabídka trhu je velmi pestrá, výběr modelu, který uspokojí vaše požadavky, proto není úplně jednoduchý. Abychom vám jej co nejvíce usnadnili, připravili jsme si pro vás test nejlepších galvanických žehliček, ve kterém naleznete podrobné recenze několika vybraných produktů s různými vlastnostmi i pořizovací cenou.

Publikované: 03.02.2022
Aktualizované: 03.04.2024

Jakou galvanickou žehličku na obličej koupit?

Naše recenze galvanických žehliček nejsou příliš rozsáhlé, jelikož při výběru je nutné přihlížet zejména k hlavním režimům a funkcím daného modelu. Jejich přečtení však přece jen zabere několik minut. Pokud je čas právě tím, co nemáte, výběr galvanické žehličky můžete provést i na základě následujících krátkých popisů produktů z našeho testu.

Názov Hodnotenie Detail
BeautyBiowave Profi 7v15*Zobrazit produkt
ETA Fenité 63535*Zobrazit produkt
BeautyBiowave No Time II5*Zobrazit produkt

BeautyRelax BR-1280

BeautyRelax BR-1280

Galvanická žehlička na obličej, 5 automatických režimů, akumulátorové napájení, doba provozu 60 min., hmotnost 175 g.

Zobrazit více info

Profesionální galvanická žehlička BeautyRelax BR-1280 disponuje režimy, které vám pomohou při redukci vrásek, hloubkovém čištění a výživě pleti, podpoře přirozené produkce kolagenu či zlepšení kontur obličeje. Jedná se o kompaktní model s nízkou hmotností a ergonomickým tvarováním, který je vybaven integrovaným akumulátorem s vcelku dlouhou výdrží.

Beurer FC 90

Beurer FC 90

Galvanická žehlička na obličej, 4 režimy, akumulátorové + síťové napájení, hmotnost 263 g.

Zobrazit více info

Galvanická žehlička s ionizérem Beurer FC 90 nás zaujala přiměřenou pořizovací cenou a zajímavými funkcemi. Jedná se o model, který slouží k hloubkovému čištění pleti, jejímu ošetření, hydrataci i výživě. Žehlička má akumulátorové napájení, je poněkud těžší a její obsluha je velmi pohodlná a intuitivní.

BeautyBiowave Profi 5 v 1

BeautyBiowave Profi 5 v 1

Galvanická žehlička na obličej, 5 manuálních režimů, akumulátorové napájení. 

Zobrazit více info

Galvanická žehlička na pleť Beauty Biowave Profi 5 v 1 poskytuje 5 typů terapie. Všechny z nich je nutné nastavit manuálně, což je výhoda a nevýhoda zároveň. Tento model nás oslovil přiměřenou cenou, dobrými funkčními vlastnostmi a multifunkčností.

Obsah článku:

Hodnocené parametry

V začátcích recenzování si vždy stanovíme žebříček parametrů, ke kterým při hodnocení přihlížíme o něco více. Jedná se o parametry, které mají největší vliv na funkční stránku daných produktů, souvisí s jejich kvalitou, výkonem či životností. V případě galvanických žehliček byl tento úkol poněkud problematický. Jak jsme naznačili výše, jde o zařízení, která fungují na podobném principu, jejich hlavní účel se však často zásadně liší. Z tohoto důvodu jsme se při recenzování vybraných modelů zaměřili zejména na množství dostupných režimů, programů, funkcí a technologií a samozřejmě i na pořizovací cenu.

Dostupné režimy, funkce a technologie
Způsob obsluhy a ovládání
Kvalita zpracování
Doplňky

Galvanické žehličky jsou v našich končinách ještě stále menší neznámou. To je důvod, proč je spotřebitelé nehodnotí až tak často. Navíc je nenajdete v nabídce každého druhého e-shopu. Tyto faktory měly vliv i na samotný výběr konkrétních modelů do našeho testu. Abychom měli jistotu, že vám doporučíme koupi opravdu kvalitních zařízení, která se nepokazí po třetím použití, rozhodli jsme se recenzovat ta z nabídky ověřených výrobců BeautyBiowave, Nu Skin a Beurer. Pomohly nám i spotřebitelské recenze na heureka.cz, mall.cz, alza.cz či kasa.cz a nezávislé zahraniční recenze.

Proč důvěřovat našemu testu?

Náš test je založen na detailním a objektivním srovnání vybraných spotřebičů. Precizní analýzou a průzkumem trhu za pomoci stanovení přísných kritérií vybíráme ty nejlepší produkty a šetříme vám tak spoustu času, který byste jinak strávili hodinami hledání informací na internetu.

Záleží nám na tom, abychom vám přinesli všechny podstatné informace o jednotlivých produktech na jednom místě a pomohli vám vybrat to nejlepší, co je na trhu k dispozici. Sledujeme prodejnost jednotlivých modelů a jejich reálné hodnocení ostatními zákazníky.

Nepropagujeme žádnou značku ani žádného prodejce. Soustředíme se na objektivní a důvěryhodné hodnocení na základě osobních zkušeností, ale také analyzujeme zahraniční testy a reference zákazníků či odborníků, kteří měli možnost konkrétní produkt reálně otestovat.

Recenze galvanických žehliček na obličej

Podstatou našich recenzí není propagace žádné konkrétní značky či produktu. Nesnažíme se vám ani vnutit svůj subjektivní názor na vybrané produkty. Přednostně jde o věcný popis klíčových parametrů, funkčních vlastností a kvality galvanických žehliček v kombinaci s našimi vlastními hodnoceními, k nimž jsme dospěli na základě podrobného průzkumu trhu a nekonečného porovnávání dostupných modelů.

BeautyRelax BR-1280

Galvanická žehlička na obličej, 5 automatických režimů, akumulátorové napájení, doba provozu 60 min., hmotnost 175 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

BeautyRelax BR-1280 je dražší galvanická žehlička s bohatou nabídkou automatických programů. Je kompaktní, tichá, disponuje akumulátorem s dlouhou výdrží a ovládat ji zvládne opravdu každý.

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1280 disponuje 5 automatickými režimy k ošetření pleti na obličeji. Nachází se na ní vibrační program, program s galvanickým proudem a program tepelné terapie při teplotě 15 °C, která využívá červené a modré světlo, i fotonová světelná terapie bez použití tepla. Dále zde naleznete EMS ošetření, při němž žehlička produkuje elektrické mikropulzy pronikající k obličejovým svalům, což má za následek zlepšení kontur obličeje a zvýšení produkce kolagenu i elasticity pokožky.

Hlavice žehličky je vhodná pro všechny typy pleti. K praktickým vlastnostem patří nízká hmotnost, a sice 175 g, kompaktní rozměry, ergonomický tvar rukojeti a bezdrátové napájení. Kapacita Li-Ion akumulátoru činí 750 mAh. Jeho nabíjení, které probíhá prostřednictvím USB kabelu, trvá cca 150 min. a následný provoz 60 min. Pořizovací cenu galvanické žehličky Beauty Relax BR-1280 hodnotíme jako celkem přiměřenou funkcím, což však nemění nic na tom, že přesahuje 3 500 Kč. Levnější žehlička BeautyBiowave Profi 5 v 1 je navíc vybavena stejným počtem terapeutických a čisticích režimů.

Pozitíva

Pět automatických režimů k ošetření obličeje
Nízká hmotnost a ergonomické tvarování
Dlouhá výdrž akumulátoru

Negatíva

Poněkud vyšší pořizovací cena

Počet režimů = 5 ● Tepelná terapie = 15 °C ● Napájení = akumulátorové ● Kapacita akumulátoru = 750 mAh ● Délka nabíjení akumulátoru = cca 150 min. ● Doba provozu = 60 min. ● Nabíjení = USB kabel ● Rozměry = 185 × 450 × 60 mm ● Hmotnost = 175 g

Beurer FC 90

Galvanická žehlička na obličej, 4 režimy, akumulátorové + síťové napájení, hmotnost 263 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Pokud hledáte galvanickou žehličku se širokými možnostmi využití, popřemýšlejte právě nad koupí modelu Beurer FC 90. K jeho hlavním benefitům patří řada zajímavých režimů a funkcí a vcelku přiměřená pořizovací cena.

Multifunkční galvanická žehlička na obličej Beurer FC 90 je vybavena 4 režimy, které jsou určené ke komplexnímu čištění i ošetření, hydrataci, výživě a omlazení pleti. K vlastnostem, které nás zaujaly nejvíce, patří ionizační technologie fungující na principu kladně a záporně nabitých iontů, které pronikají do hlubších vrstev pokožky. Toto zařízení disponuje režimem deinkrustace, která je určená k hloubkovému čištění pleti. Nechybí na něm ani zmiňovaná iontoforéza k omlazení a oživení, předcházení vzniku vrásek a hloubkové výživě. Dále zde naleznete funkci ochlazování a zahřívání k uvolnění pokožky, podpoře jejího prokrvení, zmírnění drobných otoků a zvýšení elasticity.

Beurer FC 90 má kombinované napájení, můžete ji proto používat během připojení do elektrické sítě i bezdrátově. K praktickým vlastnostem řadíme přehledný LCD displej, na kterém můžete sledovat právě zvolený režim, indikátor stavu nabití akumulátoru a funkci rychlonabíjení. Za menší nevýhodu pokládáme vyšší hmotnost, která přesahuje 250 g.

Pozitíva

Poměr mezi cenou a funkcemi
Bohatá nabídka režimů
Kombinované napájení

Negatíva

Vyšší hmotnost

Počet funkcí/režimů = 4 ● Provozní napětí/výkon = 6,5 V / 15,0 W ● Napájení = síťové + akumulátorové ● Rozměry = 18 × 5,3 × 6 cm ● Hmotnost = 263 g

BeautyBiowave Profi 5 v 1

Galvanická žehlička na obličej, 5 manuálních režimů, akumulátorové napájení. 

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

BeautyBiowave Profi 5 v 1 disponuje stejným počtem režimů jako dražší galvanická žehlička Beauty Relax BR-1280. Hlavním rozdílem je, že režimy nejsou přednastavené. Tento model funguje bezdrátově, je lehký a nenáročný na obsluhu. K plusům patří i dobrý poměr mezi cenou a funkčními vlastnostmi.

BeautyBiowave Profi 5 v 1 je poměrně levná galvanická žehlička s pestrou nabídkou režimů. Nachází se zde fotonová terapie s červeným, modrým a zeleným světlem, 6stupňové ultrazvukové ošetření, tradiční galvanoterapie s 5 stupni intenzity, která využívá kladně a záporně nabité ionty, a pulzní program mikromasáže se speciální technologií biovln BIOWAVE. Tato technologie produkuje teplo, které má příznivý vliv na prokrvení pokožky, a má relaxační účinky.

Galvanická žehlička BeautyBiowave Profi 5 v 1 disponuje opravdu širokými možnostmi použití a přesnou regulací dostupných režimů. Upozorňujeme, že žádný z nich není přednastavený, dobu, typ i intenzitu terapie si proto musíte nastavit manuálně. Galvanickou žehličku Profi 5 v 1 využijete při hloubkovém čištění pórů, ošetření podrážděné či dehydratované pleti, je ideální pomůckou při boji proti vráskám, podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a její účinky oceníte i v případě, že máte problémy s prokrvením pokožky.

I model BeautyBiowave Profi 5 v 1 patří k bezdrátovým, akumulátorovým zařízením s nízkou hmotností a jednoduchou obsluhou. Nabíjení probíhá prostřednictvím adaptéru a USB kabelu, které jsou součástí balení. V něm najdete i ochranné brýle a praktický návod k použití.

Recenze a zkušenosti s galvanickou žehličkou BeautyBiowave Profi 5 v 1, o které se s portálem Heureka podělili její uživatelé, jsou výhradně pozitivní. Na žehličce se jim líbí dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, efektivní ošetření pokožky obličeje, spolehlivý chod, pěkný design a velký počet dostupných režimů.

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a funkcemi
Řada dostupných režimů a široké možnosti regulace
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Bez přednastavených režimů

Počet režimů = 5 ● Napájení = akumulátorové

Nu Skin ageLOC Galvanic Spa

Galvanická žehlička na obličej, 1 režim – galvanoterapie, napájení na baterie.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Nu Skin ageLOC je profesionální galvanická žehlička na obličej, tělo i vlasy, která poskytuje pouze 1 typ terapie, a to samotnou galvanoterapii. Je dodávána s více nástavci, které ji přeměňují na multifunkční zařízení.

Tento model nedisponuje doplňkovými funkcemi, jako je ultrazvuková terapie či masáž pomocí nízkofrekvenčních elektrických vln. Vyniká propracovanou a výkonnou funkcí galvanoterapie, kterou lze v případě těchto přístrojů označit za to nejpodstatnější. Navíc je dodávána se 3 nástavci pro ošetření pokožky obličeje, těla a vlasové pokožky.

Nu Skin ageLOC je určena pro vyhlazení vrásek, hloubkové čištění, výživu a hydrataci pleti na obličeji, posílení a zpevnění jemných vlasů, jejich výživu a regeneraci a také pro viditelné vyhlazení a zpevnění pokožky v oblastech ramen, břicha, hýždí a stehen. Žehlička je vybavena přehledným LED displejem, má příjemný ergonomický tvar, kompaktní rozměry a její ovládání považujeme za vysloveně jednoduché a intuitivní. Za hlavní negativum považujeme vysokou cenu galvanické žehličky Nu Skin.

Pozitíva

Propracovaná funkce galvanoterapie
Vysoká kvalita zpracování
Na obličej, tělo a vlasy

Negatíva

Jen 1 typ terapie
Vysoká pořizovací cena

Počet režimů = 1 – galvanoterapie ● Napájení = na baterie

Další zajímavé produkty

Galvanické žehličky na obličej patří k velmi specifickým přístrojům. Někdy je dokonce obtížné určit, zda dané zařízení spadá mezi galvanické žehličky, nebo jde o jiný přístroj k péči o pokožku, který využívá galvanický proud. Nabídka trhu je z tohoto důvodu velmi široká. Do svého testu galvanických žehliček jsme zařadili modely, které nás oslovily poměrem mezi cenou, výkonem a množstvím dostupných režimů, resp. funkcí. Pokud vás nezaujal žádný z nich, nepřehlédněte naše další tipy na zajímavé galvanické žehličky.

Galvanická žehlička na pleť BeautyBiowave Profi 7 v 1 nabízí až 7 funkcí. Jedná se o 2 typy ultrazvukové terapie s kladnými a zápornými ionty, fotonovou terapii červeným a žlutým nebo modrým a žlutým světlem, režim pro lifting a režim pro hloubkovou výživu pleti. Žehlička BeautyBiowave Profi 7 v 1 je vybavena akumulátorem, jehož nabití trvá cca 3 hod., váží necelých 200 g a je dodávána s praktickým stojanem.

Pokud si vystačíte s galvanickou žehličkou, která disponuje 4 základními režimyBeautyRelax iLift Smart je určena přímo pro vás. Nachází se na ní program EMS pulzního liftingu, fotonového světla, tepelná terapie a intenzivní vibrační masáž. Tento masážní přístroj a žehlička v jednom je dostupný za atraktivní pořizovací cenu, obsluha je nenáročná a je doslova kompaktní.

Žehlička na vrásky se 2 hlavicemi BeautyBiowave Exclusive patří k dražším zařízením za cenu do 200 eur. Slouží k liftingu ochablé pokožky, jejímu čištění, výživě i hydrataci, zpevňuje kontury obličeje a stimuluje kožní buňky k přirozené obnově. Na žehličce se nacházejí 3 programy, které využívají ultrazvukovou, galvanickou, radiofrekvenční a mikroproudovou technologii. Její součástí je speciální hlavice na čištění a výživu pleti.

BeautyRelax Creambooster nabízí kombinaci galvanického proudu, EMS elektrických mikropulzů a vysokofrekvenčních vibrací. Přístroj napomáhá kvalitněji zapracovat kosmetické krémy a séra. Spustí se automaticky při kontaktu s pletí. Tato galvanická žehlička je cenově dostupnou alternativou, kterou ocení i náročnější spotřebitelé.

Žehlička na pleť proti vráskám BeautyBiowave BP9905 s 5 funkcemi patří k vysloveně levným přístrojům na pleť. Je vybavena technologií EMS (mikroproud), radiofrekvenčními vlnami, funkcí elektroporace a mezoporace a systémem pro fotonovou terapii, který pracuje s 5 barvami světla. K negativům tohoto modelu patří nižší kvalita zpracování, naopak oceňujeme jeho jednoduchou obsluhu a vcelku bezproblémový chod.

Nejprodávanější podle Heureka.cz

Ještě stále nevíte, která galvanická žehlička na obličej je pro vás nejlepší? Při sestavování svých testů se orientujeme mimo jiné i podle míry prodejnosti daných produktů. Chcete-li vědět, které galvanické žehličky patří v současnosti k nejprodávanějším na portálu Heureka, nahlédněte do naší průběžně aktualizované tabulky.

Názov Hodnotenie Detail
ETA 6353 90000 Fenité5*Zobrazit produkt
Palsar7 5v15*Zobrazit produkt
inSPORTline Giva5*Zobrazit produkt
BeautyBiowave Profi 7v15*Zobrazit produkt
BeautyRelax BR-1150W5*Zobrazit produkt

Co je to galvanická žehlička na obličej a jaké jsou její účinky

Galvanické žehličky mají vliv na kožní buňky, které aktivizují prostřednictvím tzv. pozitivního a negativního galvanického proudu (galvanoterapie). Ten vzniká a je vedený přímo z chromové základny zařízení. Ošetření obličeje pomocí těchto zařízení se nazývá také jako „nechirurgický lifting“, který pokožku posiluje, vyhlazuje, hydratuje, dodává jí mladistvý vzhled, a to bez jakéhokoli invazivního zásahu. Galvanické žehličky jsou přednostně určené k péči o pleť na obličeji, pokud však sáhnete po modelu se speciálními nástavci, můžete je využít i k ošetření pokožky celého těla, dokonce i vlasů a vlasové pokožky.

Jak vybrat galvanickou žehličku na obličej

Galvanoterapie způsobuje v kožních buňkách nerovnováhu, která je chtě nechtě stimuluje k vyšší aktivitě. Tento „pohyb“ buněk je základním předpokladem pro jejich přirozenou regeneraci a obnovu. Galvanoterapie má i další účinky. Jedním z nich, který patří k největším přínosům těchto kosmetických pomůcek, je, že buňky díky zvýšené aktivitě dokážou efektivněji přijímat látky dodané zvenčí. Jde např. o pleťové masky, čisticí vody, krémy či různá speciální tonika. K dalším pozitivním účinkům galvanických žehliček patří:

  • vyhlazení vrásek,
  • prokrvení pokožky,
  • masáž svalů ukrytých pod povrchem pokožky,
  • odstranění strií,
  • relaxace,
  • odstranění pigmentových skvrn,
  • zmírnění podráždění (např. v zimě).

Režimy, funkce a technologie galvanických žehliček

Základní princip fungování a přínos galvanických žehliček jsme si vysvětlili výše. Kromě galvanoterapie tato zařízení nabízejí celou řadu režimů, funkcí a využívají různé technologie, které dokážou pleť nejen vyčistit a zregenerovat, ale také zmírnit její opuchnutí, prokrvit tkáně pod povrchem pokožky nebo promasírovat drobné svaly na obličeji. Na následujících řádcích se podíváme na režimy, funkce a technologie, se kterými se setkáte nejčastěji.

Fotonová světelná terapie

Základem fotonové terapie jsou různé druhy fotonového světla pro lifting, obnovu a čištění pleti. Červené světlo slouží k podpoře přirozené tvorby kolagenu, zlepšuje vstřebávání kosmetických přípravků, zlepšuje prokrvení pokožky a předchází vzniku pigmentových skvrn.

Modré světlo aktivizuje specifické organické sloučeniny v pokožce, které zvyšují její obranyschopnost. Modré světlo je účinné v případě akné a má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Zelené fotonové světlo s protizánětlivými účinky sjednocuje barvu pokožky, protože zpomaluje produkci melaninu.

Iontoforéza a deinkrustace

Kvalitnější galvanické žehličky disponují 2 speciálními režimy, které jsou určené k různým typům léčby pokožky. Jedná se o tzv. iontoforézu a deinkrustaci, při kterých jsou využívány speciální gely.

Iontoforéza

Při iontoforéze se využívá modrý, tedy kladně nabitý gel, který se aplikuje přímo na pokožku. Žehlička produkuje kladně nabitý galvanický proud, který prochází kůží, a tím gel doslova vtlačuje hluboko do jejích epidermálních vrstev. To má za následek zvýšenou absorpci jakéhokoli kosmetického přípravku, který na pleť aplikujete po jejím ošetření pomocí iontoforézy.

Galvanická žehlička na obličej – nástavce, režimy

Deinkrustace

Deinkrustace neboli tzv. čisticí program, při kterém je využíván negativně nabitý galvanický proud a bílý (negativní) gel, slouží k hloubkovému čištění pleti. Zjemňuje kožní maz a keratin, které se hromadí pod nejsvrchnější vrstvou kůže, takže je z ní můžete dostat mnohem jednodušeji. Právě maz a keratin stojí za ucpáváním pórů a vznikem tzv. černých teček a bílých či žlutých pupínků, které se nazývají milie.

Radiofrekvence (RF)

Technologie, která produkuje radiofrekvenční vlny se specifickou frekvencí, ovlivňuje zejména dermální vrstvu, která je ukryta těsně pod pokožkou. Vlny, které proniknou do dermální vrstvy, aktivizují kolagenová vlákna spolu s elastinem. Terapie s využitím radiofrekvenčních vln je tedy určená k vyhlazení pokožky a eliminaci vrásek.

Elektrická stimulace (EMS)

Tento typ terapie je založen na jemných elektrických mikropulzech, které pronikají přímo do obličejových svalů ukrytých pod kůží. Nemějte strach, jedná se o zcela bezbolestný proces, při kterém dochází ke slabým svalovým kontrakcím, jejich následnému posílení, a tudíž i zpevnění celého obličeje. Terapie EMS má kromě toho příznivý vliv na elastická a kolagenová vlákna, takže napomáhá předcházet stárnutí pleti.

Vibrační terapie

Jemné vibrace produkované hlavicí galvanické žehličky podporují funkce lymfatického systému v oblasti obličeje. Vibrační terapie podporuje prokrvení kůže včetně jejích hlubších vrstev a odvádí nečistoty z lymfatických cév. Pleť po takovémto ošetření působí svěžejším a mladším dojmem a je doslova rozzářená. Plusem vibrační terapie je také pozitivní vliv na zdraví.

Ultrazvuková kavitace

Ultrazvuková kavitace roztavuje tukové buňky pod povrchem kůže. Tato terapie se proto nazývá také jako buněčná masáž, která stimuluje buněčné membrány, zvyšuje propustnost epidermy a pomocí zrychlení metabolismu zlepšuje vstřebávání živin do vrstev, které jsou ukryty hluboko pod povrchem vašeho obličeje. Galvanické žehličky s ultrazvukovou technologií se používají také při odstraňování celulitidy, formování vybraných partií na těle a hubnutí.

Jak galvanickou žehličku používat

Ovládání galvanických žehliček není náročné ani komplikované. Výjimkou mohou být jen modely, které si musíte kompletně naprogramovat sami. V jejich případě vám doporučujeme zbytečně neexperimentovat a přesný postup hledat v originálním návodu k použití.

Jakmile si na žehličce nastavíte ideální program, stačí ji zapnout a hlavicí přejíždět po obličeji, případně jiné části těla. Délka trvání jednotlivých programů je stanovena fixně. Jinak řečeno, galvanickou žehličku byste neměli používat příliš dlouho. Na to, že uplynul čas určený pro daný typ terapie, by vás měla upozornit zvuková kontrolka. Základem ošetření pokožky galvanickou žehličkou je aplikace vhodného kosmetického přípravku. Nemusíte použít výhradně originální gely, daný přípravek však musí být vodivý. V opačném případě žehlička nebude fungovat tak, jak má.

Před nanesením gelu, krému či séra je dobré pokožku obličeje navlhčit přípravkem doporučeným samotným výrobcem zařízení. Může se jednat o různé termální vody či tonery. A ještě jedna důležitá informace. Budete-li galvanickou žehličkou ošetřovat pokožku druhé osoby, dbejte na to, abyste s ní nepřicházeli do přímého kontaktu. Takto totiž přerušíte uzavřený okruh, kterým proudí galvanický proud.

Otázky a odpovědi – FAQ

Na závěr našeho testu a článku, ve kterém jsme se věnovali výhodám a hlavním funkcím galvanických žehliček, vám přinášíme odpovědi na několik otázek, které souvisí s jejich samotným používáním. Pokud vás zajímá cokoliv jiného, zeptejte se nás v diskuzi, kterou naleznete níže. Otázky spotřebitelů průběžně kontrolujeme a snažíme se na ně co nejdříve odpovědět.

Ano, můžete. Galvanické žehličky jsou jednou z vysloveně vhodných pomůcek k ošetřování aknózní pleti. Jestliže bojujete s tímto problémem, doporučujeme vám používat model s funkcí deinkrustace, která slouží k hloubkovému čištění pórů. S akné vám pomůže také fotonová terapie s využitím modrého a zeleného světla s protizánětlivými účinky.

Tato zařízení využívají galvanický proud, který prochází tělem. Proto existují případy, kdy jejich použití není vhodné. Ošetření pokožky galvanickou žehličkou by se měly vyhnout těhotné ženy, lidé s diabetem, epilepsií, onemocněními kardiovaskulárního systému, kardiostimulátorem a kovovými implantáty. Jejich použití není rozumné ani 24 až 48 hod. po absolvování botoxu.

Ano i ne. Podíváme-li se na skutečného původce celulitidy, kterým je podkožní tuk, jediným způsobem, jak se jí účinně zbavit, je pohyb. Pokud však patříte k zastáncům teorie, že celulitidu můžete porazit také pomocí masáží či speciálních kosmetických přípravků, galvanická žehlička je výbornou pomůckou.

BeautyBiowave Slimming Beauty

Galvanická žehlička na obličej, 4 režimy, hmotnost 220 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku


Recenzia

Galvanická žehlička BeautyBiowave Slimming Beauty je určena k péči o pokožku obličeje i těla. Poskytuje 4 typy terapie, má nízkou hmotnost, ovládání je jednoduché, je dodávána s bohatým příslušenstvím a její pořizovací cena je přiměřená kvalitě, výkonu i funkcím.

BeautyBiowave Slimming Beauty nabízí 4 typy terapie, což však nehodnotíme jako výrazné negativum, protože ji můžete použít při péči o pokožku obličeje i těla. Už jaksi standardně se zde nachází galvanoterapie se záporně a kladně nabitými ionty a fototerapie, která využívá červené, modré a zelené fotonové světlo. Na žehličce je dále dostupný ultrazvukový režim a EMS, tedy elektrická nízkofrekvenční stimulace svalů.

Ani v případě tohoto modelu nemáte možnost využít přednastavené režimy, což je zároveň výhodou, neboť můžete sáhnout po individuálních nastaveních dané terapie. K pozitivním parametrům řadíme celkem bohaté příslušenství, které zahrnuje napájecí kabel, EMS rukavice a elektrody s přísavkami na tělo, ochranné brýle a návod k použití galvanické žehličky.

I po delším pátrání jsme narazili pouze na jednu spotřebitelskou recenzi galvanické žehličky na tělo a obličej BeautyBiowave Slimming Beauty. Je stručná, ale o to výstižnější. Dotyčný uživatel na ní oceňuje jednoduché použití.

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a funkcemi
Vhodná k ošetření obličeje i těla
Nízká hmotnost a jednoduché použití

Negatíva

Bez přednastavených režimů
Jen 4 typy terapie

Počet režimů = 4 ● Rozměry = 240 × 80 × 60 mm ● Hmotnost = 220 g

Testované produkty

Ďalšie články z kategórie Péče o tělo

Vaše hodnocení:
(91.2%)