Hobby a zahrada

Spolehlivá zahradní technika či kvalitní elektrické nářadí je něco, co se šikovnému domácímu mistrovi nebo profesionálnímu řemeslníkovi vždy sejde. Během průzkumu trhu jsme porovnali a otestovali velké množství různého technického a zahradního vybavení – AKU šroubováky, hoblovky, svářečky či úhlové brusky. Naši redaktoři zpracovali i objektivní recenze a porovnáváním strávili stovky hodin. V rámci zahradní techniky jsme vybrali nejlepší elektrické, benzinové či akumulátorové sekačky, ale také zahradní traktory, kultivátory nebo řetězové pily. Nevynechali jsme ani další vybavení pro různé hobby aktivity a zpracovali praktické návody, které vám výběr usnadní.

Antiparazitika pro psy

Nejlepší obojky, pipety a repelenty pro psy proti klíšťatům

Studiem diskuzí na FB a diskuzních fórech jsme strávili desítky hodin, abychom zjistili, které antiparazitikum je podle samotných spotřebitelů to nejlepší. Vítězí Foresto, Scalibor, Kiltix, Bravecto, či Arpalit?
Vysokotlaké čističe

Nejlepší vysokotlaké čističe 2021 + recenze

Vysokotlaký čistič Bosch UniversalAquatak 135 příjemně překvapil cenou i výkonem. Jak dopadly další testované produkty?
Kultivátory

Nejlepší kultivátory 2021 + recenze

Na základě pečlivého hodnocení a porovnání jednotlivých parametrů jsme pro vás recenzovali vítěze testu, benzinový kultivátor Riwall PRO RPT 8556 R, a ještě několik dalších...
Benzinové křovinořezy

Nejlepší benzinové křovinořezy 2021 + recenze

V našem testu benzinových křovinořezů jsme pro vás na základě důkladného posouzení vybrali vítěze – model Stiga SBC 656 DX.

Benzinové sekačky

Nejlepší benzinové sekačky 2021 + recenze

Po více než 70 hodinách testování si myslíme, že VeGA 545 SXHE 7in1 je v současnosti tou nejlepší benzinovou sekačkou na trhu.

Benzinové vertikutátory

Nejlepší benzinové vertikutátory 2021 + recenze

V našem srovnání jsme se podívali na ty nejlepší benzinové vertikutátory, které jsou momentálně na trhu dostupné. Vítězem testu se stal provzdušňovač MTD Optima 38.

Benzinové vysavače listí

Nejlepší benzinové vysavače listí 2021 + recenze

Po desítkách hodin testování jsme pro vás vybrali vítěze testu Stiga SBL 327 V, několik zástupců cenově dostupných a také dražších a extrémně výkonných vysavačů listí.

Elektrické grily

Nejlepší elektrické grily 2021 + recenze

Vítězem srovnávacího testu se stal elektrický stolní gril Sage 800GR, který nabídne vysoký výkon, možnost kontaktního grilování a mnoho jiného.

Elektrické křovinořezy

Nejlepší elektrické křovinořezy 2021 + recenze

Křovinořez Extol Craft 416125 příjemně překvapil nejen cenou, ale i výkonem a šířkou záběru. Jak si počínaly ostatní modely?

Elektrické sekačky

Nejlepší elektrické sekačky 2021 + recenze

Výkonná elektrická sekačka s pohonem Stiga Combi 48 E si nás získala záběrem až 46 cm, funkcí mulčování a možností sběru do koše s kapacitou 60 litrů.

Elektrické vertikutátory

Nejlepší elektrické vertikutátory 2021 + recenze

V našem srovnání najdete kromě vítěze testu Hecht 1848 2in1 několik dalších výkonných vertikutátorů, které vás při práci rozhodně nezradí.

Elektrické vysavače listí

Nejlepší elektrické vysavače listí 2021 + recenze

V testu zahradních vysavačů listí jsme pro vás vybrali absolutního vítěze, kterým se stal Ryobi RBV3000CESV.

Grily na dřevěné uhlí

Nejlepší zahradní grily na dřevěné uhlí 2021 + recenze

Z pohledu konstrukce, kvality přípravy, a dokonce s možností uzení pokrmů se vítězem pro tuto grilovací sezónu stal gril Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775.

Hybridní grily

Nejlepší hybridní grily plyn + uhlí 2021 + recenze

Kombinované grily nabídnou možnost grilovat na uhlí i na plynu. Vítězně z našeho srovnávacího testu vzešel hybridní gril Jamestown Drake.

Jak vybrat gril + druhy grilů

Návod, jak vybrat nejlepší gril + druhy grilů

Pokud patříte mezi milovníky grilování a grilovaných jídel, pak by ve vaší domácnosti či zahradě neměl chybět kvalitní gril. Jak si ho vybrat?

Jak vybrat nadzemní bazén

Nejlepší nadzemní bazény 2021 + recenze

Připravili jsme krátké recenze bazénů a náš srovnávací test vybral i nejlepší bazén. Nadzemní bazén Bestway Power Steel má rámovou konstrukci z oceli...

Plynové grily

Nejlepší plynové grily 2021 + recenze

Po zhruba 60hodinové analýze trhu, studiu parametrů a referencí zákazníků jsme za vítěze našeho srovnávacího testu vybrali zahradní plynový gril G21 Mexico BBQ Premium line.

Zahradní traktory

Nejlepší zahradní traktory 2021 + recenze

Více než 80 hodin jsme studovali podstatné parametry. Nejlépe v našem testu obstál zahradní traktor MTD LE 180/92 H s hydrostatickou převodovkou a výkonným motorem.