Velké spotřebiče

Výběr velkých domácích spotřebičů jakými jsou ledničky, pračky, sušičky nebo myčky nádobí je vždy složitý proces. My vám alespoň do jisté míry dokážeme v rozhodování pomoci. Detailním zkoumáním referencí spotřebitelů a na základě výsledků odborných testů jsme zjistili, že nejdůležitějším parametrem každého spotřebiče je jeho spolehlivost. Detailnímu zkoumání a porovnávání jsme věnovali stovky hodin a podrobili mu množství modelů z kategorie velkých spotřebičů.

Sušičky prádla

Nejlepší sušičky prádla 2023 + recenze

Označení nejlepší sušička si v našem testu odnesl model AEG AbsoluteCare T8DBG68WC, který si nás získal díky perfektním referencím spotřebitelů a dokonale suchému prádlu z...
Mobilní klimatizace

Nejlepší mobilní klimatizace 2023 + recenze

Mobilní klimatizace Sinclair AMC-14P nabízí skvělý chladicí výkon a funkci vytápění. Desítky hodin srovnávání jednotlivých produktů nám ukázaly vícero zajímavých adeptů.
Pečicí trouby

Nejlepší pečicí trouby 2023 + recenze

Electrolux EOD6C71X nás zaujala krásným nerezovým designem, bezchybnou funkčností a rozsáhlou nabídkou programů.
Ochlazovače vzduchu

Nejlepší ochlazovače vzduchu 2023 + recenze

V našem testu získalo slušné hodnocení hned několik modelů, ale celkovým vítězem se stal výkonný Honeywell ES800I.
Americké lednice

Nejlepší americké lednice 2023 + recenze

Proč si pořídit americkou lednici a která je ta nejlepší? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v našem srovnávacím testu, jehož vítězem se stala lednice Samsung RS67A8811B1.

Autolednice

Nejlepší autolednice 2023 + recenze

Do srovnávacího testu jsme vybrali ty nejlepší autolednice a porovnali nejen technické parametry. O svých kvalitách nás přesvědčila přenosná autolednice Guzzanti GZ-24E.

Digestoře Klarstein

Digestoře Klarstein – recenze, zkušenosti, cena

Značka Klarstein má ve svém portfoliu různé typy od komínových až po ostrůvkové odsavače par. Zaujmou designem i kvalitou zpracování.

Elektrické bojlery

Nejlepší elektrické bojlery 2023 + recenze

Pokud právě zvažujete koupi bojleru, věříme, že náš test elektrických ohřívačů vody vám pomůže. Kromě vítěze testu, a sice elektrického bojleru Tatramat EOV 120 Trend, jsme...

Elektrické sporáky

Nejlepší elektrické sporáky 2023 + recenze

Otestovali jsme desítky elektrických sporáků, abychom nakonec zvolili vítěze v této kategorii. Stal se jím model Electrolux LKR564200X.

Indukční sporáky

Nejlepší indukční sporáky 2023 + recenze

Testem indukčních sporáků jsme strávili desítky hodin. Vítězně z něj vyšel model Electrolux LKI564202W.

Indukční varné desky

Nejlepší indukční varné desky 2023 + recenze

Indukční varná deska Whirlpool WL B1160 BF nás upoutala svými funkcemi, intuitivním vařením i spojením dvou zón do jedné.

Kombinované chladničky

Nejlepší, volně stojící kombinované chladničky 2023 + recenze

V našem spotřebitelském testu získala nejlepší hodnocení volně stojící chladnička LG GBP31SWLZN s velkým objemem chladící části a funkcí automatického odmrazování. Které další modely ve...

Kombinované sporáky

Nejlepší kombinované sporáky – plynový sporák s elektrickou troubou

Desítky hodin zodpovědného hodnocení a porovnávání všech důležitých parametrů, vlastností i spotřebitelských zkušeností přineslo vítěze v podobě sporáku Gorenje K5352XF.

Komínové digestoře

Nejlepší komínové digestoře 2023 + recenze

Přes 50 hodin jsme věnovali výběru komínových digestoří a vybrali jsme několik kvalitních modelů. Nejlepších výsledků dosáhla digestoř AEG DBB5660HM

Lednice Gorenje

Lednice Gorenje – recenze, srovnání, ceny

Vítězem srovnávacího testu se stala lednička Gorenje NRC620CSXL4. Lednice je úsporná, disponuje beznámrazovou technologií a vnitřní objem lednice je až 255 litrů.

Lednice Samsung

Lednice Samsung – recenze, ceny, srovnání

Téměř 60 hodin jsme analyzovali nabídku výrobce Samsung a vybrali vítěze – kombinovaná lednice Samsung RB36T675CSA má čistý objem lednice až 251 litrů a skvělý mrazicí výkon.

Mobilní klimatizace Klarstein

Mobilní klimatizace Klarstein – recenze, test, zkušenosti

S mobilní klimatizací nemusíte řešit žádné stavební úpravy, je lehká, přenosná a můžete ji využít i na cestách. Podívali jsme se na mobilní klimatizace Klarstein.

Myčky nádobí Beko

Myčky nádobí Beko – recenze, návod, cena, zkušenosti

V testu myček nádobí Beko, které se mezi spotřebiteli těší velké popularitě, se vítězem stala myčka Beko DFN26422X.

Myčky nádobí Bosch

Myčky nádobí Bosch – recenze, návod, cena

Myčky nádobí Bosch patří ke spolehlivým domácím spotřebičům. Přesvědčila nás o tom také vítězka testu – úsporná myčka nádobí Bosch SMS4EVI14E.

Myčky nádobí Whirlpool

Myčky nádobí Whirlpool – recenze, návod, cena

Absolutním vítězem našeho srovnávacího testu se stal model Whirlpool WSFO 3T125 6PC X s funkcí zónového mytí. Jak dopadly další modely?

Nástěnné klimatizace

Nejlepší nástěnné klimatizace 2023 + recenze

Po podrobné analýze a porovnání technických parametrů a cen jsme jako vítěze zvolili nástěnnou klimatizaci Vivax ACP-12CH35AEMI.

Parní pračky

Nejlepší parní pračky 2023 + recenze

Kromě vítězky testu, a sice parní pračky Samsung WW90TA046AE, jsme si posvítili i na několik dalších zajímavých a kvalitních produktů.

Plynové sporáky

Nejlepší plynové sporáky 2023 + recenze

Náš test plynových sporáků jsme propojili s detailním návodem na výběr tohoto kuchyňského spotřebiče. Vítězem testu se stal model Mora P262AW s pokrokovými funkcemi.

Pračky Beko

Pračky Beko – recenze, zkušenosti, cena

Náš srovnávací test vám detailními recenzemi přiblíží různé modely praček značky Beko. Nejlepší hodnocení si vysloužila pračka Beko WUE8746CSN

Pračky Bosch

Pračky Bosch – recenze, zkušenosti, test

Srovnávání praček jsme se věnovali přes 60 hodin, analyzovali jsme nabídku i důležité parametry. Za vítěze srovnávacího testu jsme zvolili pračku Bosch WAX32M40BY.

Pračky Electrolux

Pračky Electrolux – recenze, zkušenosti, ceny

Největší kvalitu v našem srovnání prokázala pračka Electrolux EW6F428BC s parní funkcí a technologií Fuzzy Logic. Náš test vám představí ty nejlepší pračky, které výrobce Electrolux...

Pračky LG

Pračky LG – recenze, zkušenosti, cena

Náš srovnávací test praček nejlépe ohodnotil model LG F4WV710P0E s WiFi připojením a funkcí parního praní. Jak dopadly další testované produkty?

Pračky plněné zepředu

Nejlepší zpředu plněné pračky 2023 + recenze

Z námi porovnávaných modelů zepředu plněných praček jsme vybrali vítěze, kterým se stala pračka AEG ProSteam L7FBE48SC, která nabízí parní funkci a WiFi připojení.

Pračky se sušičkou

Nejlepší pračky se sušičkou 2023 + recenze

Po desítkách hodin testování jsme vybrali vítěze testu kombinovaných praček se sušičkou, stal se jím model LG F2DV5S8S1.

Pračky Whirlpool

Pračky Whirlpool – recenze, cena, návod

Přemýšlíte nad koupí automatické pračky Whirlpool? Náš test je určen právě pro vás. Najdete v něm nejen podrobnou recenzi jeho vítězky, pračky Whirlpool W6X W845WB EE.

Retro lednice

Nejlepší retro lednice 2023 + recenze

Více než 70 hodin jsme analyzovali trh a nakonec našli ty nejlepší retro lednice pro vaši domácnost. Vítězem se stala retro lednice s mrazákem Amica VD 1442 AM.

Shora plněné pračky

Nejlepší shora plněné pračky 2023 + recenze

Po hodinách analyzování a porovnávání se tou nejlepší volbou stala pračka Candy CSTG 48TME/1-S s kapacitou 6 kg, která vyniká nejen tichým provozem, ale také nabídkou 15 programů.

Vestavné myčky nádobí

Nejlepší vestavné myčky nádobí 2023 + recenze

Vítězem našeho testu se stala myčka nádobí Bosch SMV4ECX14E, která nejlépe splnila naše kritéria, týkající se efektivity mytí a sušení nádobí, spotřeby či hlučnosti.

Vestavné myčky nádobí o šířce 45 cm

Nejlepší vestavné myčky nádobí o šířce 45 cm 2023 + recenze

Náš průzkum trhu trval více než 50 hodin, v rámci srovnání se jako nejlepší ukázala úzká myčka nádobí Beko DIS26021.

Volně stojící myčky nádobí

Nejlepší volně stojící myčky 2023 + recenze

V našem testu zvítězila myčka nádobí Bosch SMS4EVI14E. Do srovnávacího testu jsme vybrali i další modely a připravili také praktického průvodce, který vám pomůže s výběrem.