Velké spotřebiče

Výběr velkých domácích spotřebičů jakými jsou ledničky, pračky, sušičky nebo myčky nádobí je vždy složitý proces. My vám alespoň do jisté míry dokážeme v rozhodování pomoci. Detailním zkoumáním referencí spotřebitelů a na základě výsledků odborných testů jsme zjistili, že nejdůležitějším parametrem každého spotřebiče je jeho spolehlivost. Detailnímu zkoumání a porovnávání jsme věnovali stovky hodin a podrobili mu množství modelů z kategorie velkých spotřebičů.

Sušičky prádla

Nejlepší sušičky prádla 2021 + recenze

Označení nejlepší sušička si v našem testu odnesl model AEG AbsoluteCare T8DBG68WC, který si nás získal díky perfektním referencím spotřebitelů a dokonale suchému prádlu z...
Mobilní klimatizace

Nejlepší mobilní klimatizace 2021 + recenze

Mobilní klimatizace Sinclair AMC-14P nabízí skvělý chladicí výkon a funkci vytápění. Desítky hodin srovnávání jednotlivých produktů nám ukázaly vícero zajímavých adeptů.
Pečicí trouby

Nejlepší pečicí trouby 2021 + recenze

Electrolux EOD6C71X nás zaujala krásným nerezovým designem, bezchybnou funkčností a rozsáhlou nabídkou programů.
Indukční varné desky

Nejlepší indukční varné desky 2021 + recenze

Indukční varná deska Whirlpool WL B1160 BF nás upoutala svými funkcemi, intuitivním vařením i spojením dvou zón do jedné.

Kombinované chladničky

Nejlepší, volně stojící kombinované chladničky 2021 + recenze

V našem spotřebitelském testu získala nejlepší hodnocení volně stojící chladnička LG GBP31SWLZN s velkým objemem chladící části a funkcí automatického odmrazování. Které další modely ve...

Komínové digestoře

Nejlepší komínové digestoře 2021 + recenze

Přes 50 hodin jsme věnovali výběru komínových digestoří a vybrali jsme několik kvalitních modelů. Nejlepších výsledků dosáhla digestoř AEG DBB5660HM

Pračky plněné zepředu

Nejlepší zpředu plněné pračky 2021 + recenze

Z námi porovnávaných modelů zepředu plněných praček jsme vybrali vítěze, kterým se stala pračka LG F4WT409AIDD, která nabízí parní funkci a WiFi připojení.

Vestavné myčky nádobí

Nejlepší vestavné myčky nádobí 2021 + recenze

Vítězem našeho testu se stala myčka nádobí Bosch SMV4ECX14E, která nejlépe splnila naše kritéria, týkající se efektivity mytí a sušení nádobí, spotřeby či hlučnosti.

Volně stojící myčky nádobí

Nejlepší volně stojící myčky 2021 + recenze

V našem testu zvítězila myčka nádobí Bosch SMS4EVI14E. Do srovnávacího testu jsme vybrali i další modely a připravili také praktického průvodce, který vám pomůže s výběrem.