Klarstein St. Moritz elektrický krb – recenze

Volně stojící krb St. Moritz je vyroben v pěkném rustikálním stylu. Na rozdíl od podobného krbu Bewello BW2020 či Klarstein Meran není dodáván ve složeném stavu. Montáž je sice jednoduchá, ale jednotlivé části nesedí přesně. Krb nádherně simuluje záři plamenů.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Klarstein St. Moritz

Topný výkon do 1 800 W, manuální ovládání, nastavitelný jas plamene, dekorativní polínka.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ovládání za panelem

Výkon lze nastavit ve dvou krocích až do 1 800 W, což je srovnatelné s ostatními krby tohoto typu. Vyhřívání řídí spínač a otočný regulátor. Jsou stylově ukryté za panelem, který připomíná klapku kamen. Manuální ovládání se nachází na viditelném místě jen na krbu Klarstein Chamonix. Dálkové ovládání u krbu Klarstein St. Moritz chybí, což je ovšem v případě tohoto typu běžné, proto to nevnímáme jako minus. Krb se vyrábí v černé a bílé verzi.

Klarstein St. Moritz recenze

Hlučný provoz

Krb považujeme za výkonný, vhodný je do místností o rozloze do 40 m2. Iluze plamenů je uklidňující, jas plamene lze nastavit, což chválíme. Přestože výrobce označuje tento model za tichý, pravdou je, že horkovzdušný ventilátor hučí. Během noci to může být rušivé.

Zkušenosti s Klarstein St. Moritz

Krb se spotřebitelům designově velmi líbí a oceňují i ​​realistickou iluzi plamenů. Vytýkají mu problém s montáží noh a šrouby, které nesedí přesně. Při používání vadí hučení a skrze větrací otvory v zadní části prosvítá mnoho světla, které kazí celkový dojem. Krb patří k cenově dostupným, proto mu spotřebitelé leccos prominou.

Recenze a zkušenosti s elektrickým krbem Klarstein St. Moritz
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Snadná obsluha
Příznivá cena

Negatíva

Deska od horkovzdušného ventilátoru se přehřívá
Jednotlivé části nesedí přesně
Ventilátor je velmi hlučný

Napájení: 220–240 V ● Rozměry: cca 38 × 59 × 26 cm (Š × V × H) ● Hmotnost: cca 14 kg ● Dálkové ovládání: ne ● Ohřev: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)