Péče o tělo

Pokud si potrpíte na svůj zevnějšek, záleží vám na tom, jak vypadáte a chcete se udržovat v dobré kondici, můžete k tomu využívat ty nejmodernější technologie. Otestovali jsme a porovnali množství spotřebičů a dalšího vybavení, které mohou být v péči o vaše tělo velmi prospěšné – od epilátorů a žehliček na vlasy až po diagnostické váhy a elektrické zubní kartáčky. Najdete u nás doporučení na nejlepší spotřebiče, vybavení a doplňky, které vám umožní starat se o vaše zdraví a tělo.

Holicí strojky

Nejlepší holicí strojky 2021 + recenze

Holicí strojek Braun Series 7 7899cc má řadu inovativních funkcí, které zaručují jeho pohodlné používání. Čím při testování ještě zaujal?
Epilátory a depilátory

Nejlepší epilátory a depilátory 2021 + recenze

Epilátor Braun Silk-epil 9 9-561 Wet&Dry epiluje namokro i nasucho téměř bezbolestně. Jaké další modely obstály v našem testu?
Anatomické polštáře

Nejlepší anatomické polštáře 2021 + recenze

Na základě porovnávání a celkového hodnocení nakonec zvítězil 3vrstvý anatomický polštář Dormeo Memosan s možností přizpůsobení výšky a tvrdosti.
Sonické zubní kartáčky

Nejlepší sonické zubní kartáčky 2021 + recenze

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean HX6859/29 má skvělé recenze a je velmi šetrný k citlivým zubům. Díky čemu  se ještě stal...