Péče o tělo

Pokud si potrpíte na svůj zevnějšek, záleží vám na tom, jak vypadáte a chcete se udržovat v dobré kondici, můžete k tomu využívat ty nejmodernější technologie. Otestovali jsme a porovnali množství spotřebičů a dalšího vybavení, které mohou být v péči o vaše tělo velmi prospěšné – od epilátorů a žehliček na vlasy až po diagnostické váhy a elektrické zubní kartáčky. Najdete u nás doporučení na nejlepší spotřebiče, vybavení a doplňky, které vám umožní starat se o vaše zdraví a tělo.

Holicí strojky

Nejlepší holicí strojky 2024 + recenze

Holicí strojek Braun Series 7 1000s má řadu inovativních funkcí, které zaručují jeho pohodlné používání. Čím při testování ještě zaujal?
Epilátory a depilátory

Nejlepší epilátory a depilátory 2024 + recenze

Epilátor Braun Silk-épil 9 9-700 epiluje namokro i nasucho téměř bezbolestně. Jaké další modely obstály v našem testu?
Kulmy na vlasy

Nejlepší kulmy na vlasy 2024 + recenze

Hledáte kulmu na vlasy, která bude spolehlivá, šetrná k vlasům a její obsluhu zvládnete levou zadní? Doporučujeme vám klešťovou kulmu Remington CI6525.
Žehličky na vlasy

Nejlepší žehličky na vlasy 2024 + recenze

Sestavení testu nejlepších žehliček na vlasy nám dalo zabrat. Vítězka testu, a sice žehlička Remington PROluxe S9100, nás zaujala vysokou kvalitou a přesnou regulací teploty.
Vakuové čističe pórů

Nejlepší vakuové čističe pórů 2024 + recenze

Trápí vás ucpané póry či akné dlouhodobě? Sáhněte po kvalitním vakuovém čističi pórů. V našem testu zvítězil model BeautyRelax Poremax Oxygen.
Ústní sprchy

Nejlepší ústní sprchy 2024 + recenze

V našem testu nejlepších ústních sprch naleznete recenze a srovnání několika modelů včetně toho vítězného, kterým se stal TrueLife AquaFloss Station.
Strojky na vlasy

Nejlepší strojky na vlasy 2024 + recenze

Preferujete úpravu vlasů v domácím prostředí? Připravili jsme test strojků na vlasy, jeho vítězem se stal model Philips Series 5000 HC5630/15.
Zastřihovače chloupků v nose

Nejlepší zastřihovače chloupků v nose 2024 + recenze

Chloupky v nose a v uších slouží jako prachový filtr. V momentě, kdy začnou ošklivě přečuhovat, je čas s nimi zabojovat. K tomu vám nejlépe poslouží Remington NE3850.
Galvanické žehličky na obličej

Nejlepší galvanické žehličky na obličej 2024 + recenze

Abychom vám výběr galvanické žehličky co nejvíce usnadnili, připravili jsme si pro vás test, ve kterém naleznete podrobné recenze několika vybraných produktů.
Fény na vlasy

Nejlepší fény na vlasy 2024 + recenze

Průzkumem trhu jsme strávili více než 60 hodin a vybrali jsme to nejlepší, co český trh nabízí. Nejvíce nás přesvědčil fén na vlasy Remington D5220.
Kulmofény

Nejlepší kulmofény 2024 + recenze

Uvažujete nad kulmofénem, ale nevíte, po kterém modelu sáhnout? V našem testu kulmofénů naleznete recenzi vítěze, kterým se stal Revlon RVDR5222E.
Brusky na nehty

Nejlepší brusky na nehty 2024 + recenze

Abyste si mohli vybrat tu nejlepší brusku na nehty, připravili jsme si pro vás test, jehož vítězem se stal model JSDA Power JD500.
UV lampy na nehty

Nejlepší UV lampy na nehty 2024 + recenze

Uvažujete nad UV lampou na nehty? Ve svém testu jsme si posvítili nejen na jeho vítězku – lampu AlleLux UV/LED, ale také na další zajímavé produkty.
Inhalátory pro děti

Nejlepší inhalátory pro děti 2024 + recenze

Abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější, připravili jsme pro vás test nejlepších dětských inhalátorů, ve kterém najdete kromě vítěze testu Beurer IH 40 i jiné zajímavé modely.
Elektrické vs. klasické zubní kartáčky

Je lepší elektrický, nebo klasický zubní kartáček?

Nedokážete se rozhodnout, zda zůstat u klasiky, nebo přesedlat na „elektriku“? V našem článku se dozvíte o všech rozdílech, výhodách i nevýhodách obou typů zubních kartáčků.

Elektrické zubní kartáčky – otázky a odpovědi

Elektrické zubní kartáčky – otázky a odpovědi

Elektrické zubní kartáčky jsou jedním z nejefektivnějších způsobů, jak dodržet všechny zásady správné péče o dutinu ústní. Chcete vědět proč?

Masážní křesla

Nejlepší masážní křesla 2024 + recenze

V našem testu naleznete podrobné recenze několika vybraných modelů včetně toho vítězného, kterým se stalo křeslo Damico Globo s téměř profesionálními funkcemi.

Masážní přístroje na krk

Nejlepší masážní přístroje na krk 2024 + recenze

Masážní přístroje na krk jsme podrobili důkladnému srovnávacímu testu. Po hodinách zkoumání parametrů a recenzí se vítězem testu stal masážní límec Wellife Shiatsu C37.

Masážní přístroje na nohy

Nejlepší masážní přístroje na nohy 2024 + recenze

Masážní přístroje na nohy jsme ve svém srovnávacím testu podrobili důkladné analýze. Kromě vítěze testu, a sice modelu Beurer FM 90, jsme se podívali na další zajímavé produkty.

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Oral-B

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Oral-B – CrossAction, 3D Power White, Stages Kids, iQ

Aby byla účinnost elektrického zubního kartáčku vysoká, je nutné sáhnout po správném typu náhradní hlavice a zároveň nezapomenout na její včasnou výměnu. Jaké máte možnosti?

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Philips

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Philips Sonicare – C2, C3, G3, Sensitive, Prestige

Přinášíme vám podrobný popis náhradních hlavic k elektrickým zubním kartáčkům Philips Sonicare, na jehož základě budete moci sáhnout po té, která je nejlepší přímo pro vás.

Sonické zubní kartáčky

Nejlepší sonické zubní kartáčky 2024 + recenze

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean HX6859/29 má skvělé recenze a je velmi šetrný k citlivým zubům. Díky čemu  se ještě stal...

Sonický, nebo rotační zubní kartáček?

Sonický, nebo rotační zubní kartáček – výhody, test

Pohyblivá hlavice, pokrokové technologie a různé doplňkové funkce dokážou čištění zubů posunout na jinou úroveň. Je vhodnější sonický, nebo rotační zubní kartáček?