Dormeo Air+ doplňková matrace – recenze

Doplňková matrace Dormeo Air+ ve svém nitru ukrývá pěnové pružiny Octaspring a 2 vrstvy pěny Ecocell. Jedná se o 3zónový model s potahem s technologií CleanEffect. Matrace je měkká a prodyšná, její tloušťka je 7 cm.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Air+

Vrchní matrace, tloušťka 7 cm, 3 zóny, jádro: pěna Ecocell + pružiny Octaspring, ošetření CleanEffect, systém AirX.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dormeo Air+ hodnotíme jako doplňkovou matraci pro náročnější spotřebitele za trošku vyšší cenu, která je však přiměřená kvalitě. Uvnitř matrace jsou ukryté pěnové pružiny Octaspring a 2 vrstvy pěny Ecocell, její plocha je rozdělená na 3 samostatné zóny a je vybavená technologiemi, které zajišťují vysokou hygieničnost.

Vícevrstvá opora pro komfortní spánek

K nejzajímavějším vlastnostem doplňkové matrace Dormeo Air+ patří její vnitřní konstrukce, kterou tvoří dvě 1,5cm vrstvy pěny Ecocell, mezi nimiž je vsunutá 4cm vrstva pěnových pružin Octaspring. Výjimečná je také nadstandardní tloušťka 7 cm.

Dormeo Air+ recenzia

Polyuretanová pěna Ecocell je flexibilní, prodyšná, dokáže se přizpůsobit individuálním tvarům těla, zároveň je pevná a poskytuje velmi dobrou oporu. Pěnové pružiny Octaspring ve tvaru písmene S odvádějí vlhkost, zlepšují zmíněnou prodyšnost matrace a kopírují tvar těla. Díky tomu, že jsou pohyblivé, se tělu přizpůsobí v jakékoli spánkové poloze. Pružiny jsou navíc rozdělené do 3 zón pro oblast hlavy a krku, boků a nohou.

Výnimočný aj na povrchu

Potah matrace Dormeo Air+ obsahuje hygienické ošetření CleanEffect, které zabraňuje množení patogenů včetně prachových roztočů. Je vyroben z vláken Tencel modal, která vynikají měkkostí a prodyšností. K té přispívá také systém AirX na okrajích matrace. Jako plus vnímáme protiskluzové body na spodní straně, díky nimž můžete matraci umístit přímo na podlahu či do stanu.

Dormeo Air+ vrstvy

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou a kvalitou
Kvalitní konstrukce jádra a antibakteriální potah
Nadstandardní výška

Negatíva

Pouze 3 zóny

Typ = vrchní matrace ● Tloušťka = 7 cm ● Dostupné rozměry = 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200, 180 × 200 cm ● Jádro = polyuretanová pěna Ecocell + pružiny Octaspring ● Potah = polyester + vlákna Tencel modal


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)