Pračky Electrolux

Pračky Electrolux – recenze, zkušenosti, ceny

Pračky značky Electrolux mají ve světě velmi dobré renomé. Spotřebiče tohoto švédského výrobce jsou známé nejen na evropském, ale i americkém trhu. Pod křídla této společnosti patří i značky AEG nebo Zanussi. Jedná se o jednoho z největších výrobců praček, sušiček, ledniček a dalších velkých i malých spotřebičů. V našem srovnávacím testu se nachází shora i zepředu plněné pračky Electrolux. Největší kvalitu v našem srovnání prokázala pračka Electrolux EW7F348SC s parní funkcí a technologií Fuzzy Logic. Pokud vás zajímá nabídka praček Electrolux, náš srovnávací test vám představí ty nejlepší pračky, které tento výrobce aktuálně nabízí.

Publikované: 09.08.2021
Aktualizované: 13.06.2022

Jakou pračku Electrolux koupit?

Pračky Electrolux jsou na našem trhu dobře známé svou již léty ověřenou kvalitou. Pokud jste rozhodnutí, že sáhnete po pračce této značky, stačí se už jen rozhodnout. Rádi vám ušetříme čas. Pokud nemáte čas a zájem číst rozsáhlé recenze produktů, stačí, když se podíváte do naší tabulky, kde najdete výběr nejlepších zástupců praček Electrolux, které se nacházely v našem srovnávacím testu. Stručné charakteristiky vám mohou při rozhodování rovněž výrazně pomoci.

Názov Hodnotenie Detail
Electrolux EW7F348SC   ✔   Víťaz testu5*Zobrazit produkt
EW6F528WVC   ✔   Výhodný nákup5*Zobrazit produkt
EW7W368SI   ✔   Pre náročných5*Zobrazit produkt

Víťaz testu
Electrolux EW7F348SC

Electrolux EW7F348SC

Zepředu plněná pračka s kapacitou 8 kg, max. počet otáček 1 400 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Zobrazit více info

Zepředu plněná pračka má objem pracího bubnu 8 kg a patří do úsporné energetické třídy C. K dispozici je 14 přednastavených programů včetně parního programu SteamCare. Pračka využívá technologii Fuzzy Logic pro optimalizaci pracího cyklu. Mezi přídavnými funkcemi je i odložený start nebo Time Manager pro nastavení doby pracího programu.

Cenový trhák
Electrolux EW6S526WC

Electrolux EW6S526WC

Zepředu plněná pračka s kapacitou 6 kg, max. počet otáček: 1 200 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Zobrazit více info

Slim pračka má velmi kompaktní rozměry, hloubka je 38 cm, přesto však pojme až 6 kg prádla. Pračka sice nemá parní program, ale k dispozici má 14 dalších programů. Nechybí ani odložený start či funkce Fuzzy Logic. Nevýhodou je chybějící ukazatel zbývajícího času. Velkou výhodou je nízká pořizovací cena. Určená je spíše pro nenáročné spotřebitele.

Náš TIP
Electrolux EW6T4262IC

Electrolux EW6T4262IC

Shora plněná pračka s kapacitou 6 kg, max. počet otáček: 1 200 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Zobrazit více info

Praktická, shora plněná pračka s objemem pracího bubnu 6 kg. Silnou stránkou je tichý, invertorový motor. Mezi 14 programy zaujme antialergický program s parní fází pro eliminaci pachů. Individuálně lze nastavit teplotu, otáčky i dobu pracího cyklu – ECO Time Manager. Pračka patří do energetické třídy E. Má velmi kompaktní rozměry a využívá inovativní technologie – Fuzzy Logic.

Obsah článku:

Hodnocené parametry

Bez ohledu na to, zda se v našem srovnání ocitly zepředu, nebo shora plněné pračky Electrolux, zajímaly nás vždy předem stanovené parametry. Metodikou srovnávacího testu jsme následně přesně dokázali určit parametry kvality. Automatické pračky Electrolux nejsou na našem trhu žádným nováčkem a větší procento spotřebitelů je vnímá jako velmi kvalitní spotřebiče. Některé modely se s hlučností pohybují mírně nad průměrem. Z hlediska úspory vody a energie patří k průměru. Dražší nebo středně drahé modely však dokážou být extrémně úsporné. S programovou výbavou a funkcemi jsou i ty levnější pračky Electrolux velmi kvalitní.

Výsledná kvalita praní
Efektivita máchání a odstřeďování
Spotřeba vody a el. energie
Ovládání a obsluha
Programová výbava a funkce
Hlučnost
Kvalita zpracování

V našem srovnávacím testu se nenacházejí kombinované pračky se sušičkou, ale jen standardní modely s horním nebo předním plněním. Rovněž jsme do výběru zahrnuli úzké pračky s menší hloubkou. Co se týče technologií i designu, pračky Electrolux v konkurenci nezaostávají. Často přinášejí zajímavé technologie a dobré renomé má i jejich spolehlivost. V jejich portfoliu najdete drahé i levné pračky, kterým může chybět nějaká funkce, nicméně efektivita praní je v každém případě vysoká. V současnosti jsou prodeje praček Electrolux na velmi dobré úrovni, což prokázal i průzkum trhu. Kromě nabídky prodejců Alza.cz, Nay.sk, Datart.cz, Kasa.cz a Mall.cz jsme vycházeli i z databáze portálu Heureka.cz. Velice důležité byly a jsou také praktické zkušenosti zákazníků.

Proč důvěřovat našemu testu?

Náš test je založen na detailním a objektivním srovnání vybraných spotřebičů. Precizní analýzou a průzkumem trhu za pomoci stanovení přísných kritérií vybíráme ty nejlepší produkty a šetříme vám tak spoustu času, který byste jinak strávili hodinami hledání informací na internetu.

Záleží nám na tom, abychom vám přinesli všechny podstatné informace o jednotlivých produktech na jednom místě a pomohli vám vybrat to nejlepší, co je na trhu k dispozici. Sledujeme prodejnost jednotlivých modelů a jejich reálné hodnocení ostatními zákazníky.

Nepropagujeme žádnou značku ani žádného prodejce. Soustředíme se na objektivní a důvěryhodné hodnocení na základě osobních zkušeností, ale také analyzujeme zahraniční testy a reference zákazníků či odborníků, kteří měli možnost konkrétní produkt reálně otestovat.

Recenze praček Electrolux

Díky široké nabídce výrobce Electrolux má spotřebitel z čeho vybírat. Ve svém srovnávacím testu se vám pokusíme přiblížit pračky Electrolux a představit jejich funkce. Zároveň budeme hodnotit ty nejdůležitější parametry. Náš průzkum trval více než 50 hodin a zpracovali jsme také praktické recenze, které vám pračku dokážou přiblížit a vyzdvihnout její dobré vlastnosti, zároveň však myslíme i na nedostatky. Žádný prodejce ani výrobce není zvýhodňován. Naše srovnávací testy jsou nezávislé a objektivní.

Víťaz testu

Electrolux EW7F348SC

Zepředu plněná pračka s kapacitou 8 kg, max. počet otáček 1 400 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Automatická pračka značky Electrolux disponuje 14 přednastavenými programy. Nejpraktičtější je program na osvěžení prádla. Jde o parní program SteamCare, který z prádla odstraní nepříjemný zápach a výrazně pomůže i při odstraňování nečistot. Kromě toho má Electrolux EW7F348SC samostatný program na džíny a sportovní oblečení. Mezi přídavnými funkcemi je i předpírání a odstřeďování. Pračku ovládáte otočným regulátorem, důležité údaje zobrazuje LED displej. Na něm můžete nastavovat čas, teplotu či počet otáček.

Velmi nás potěšila funkce odloženého startu nebo možnost změnit přednastavenou teplotu pracího cyklu. Řídit můžete do jisté míry i dobu pracího cyklu. Odhad je u některých programů příliš dlouhý. Time Manager vám umožní nastavit dobu trvání pracího cyklu, který si tak můžete přizpůsobit. Údržbu provedete jednoduše speciálním programem pro údržbu pračky. Maximální náplň pracího bubnu je 8 kg, stejnou kapacitu bubnu má také pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6F528SC. Prádlo můžete přidat i v průběhu praní – start/pauza.

Pračka je velmi úsporná. Odborné testy ukázaly průměrnou spotřebu vody na úrovni 47 litrů, což je i ve srovnání s konkurencí velmi dobrý výsledek. Právě technologie Fuzzy Logic má na svědomí optimalizaci pracího cyklu. Za pomoci senzorů detekuje množství náplně a určuje dobu pracího cyklu pro co nejnižší spotřebu. Vybavená je také ochranou proti přetečení, není dodávána hadice AquaStop. Motor ÖKO Invertor je velmi tichý a bez přenášení zbytečných vibrací.

Tichý chod
Úsporný provoz
Technologie Fuzzy Logic

Průměr vstupního otvoru pračky

Typ: zepředu plněná pračka ● Energetická třída: C ● Třída účinnosti odstřeďování: B ● Max. kapacita naplnění: 8 kg ● Max. počet otáček: 1 400 ot./min. ● Počet programů: 14 ● Hlučnost odstřeďování: 75 dB ● Parní funkce: ano ● Odložený start: ano ● Smart technologie: ne ● Rozměry: 60 cm × 85 cm × 57,2 cm (Š × V × H)

Cenový trhák

Electrolux EW6S526WC

Zepředu plněná pračka s kapacitou 6 kg, max. počet otáček: 1 200 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Při nižším cenovém stropu se určitě vyplatí podívat na tento model pračky Electrolux. Jde o slim pračku s kapacitou náplně 6 kg. Pokud potřebujete větší objem, pračka Electrolux EW7F348SC pojme až 8 kg prádla. Navzdory nízké ceně je i tento model vybaven technologií Fuzzy Logic pro detekci množství náplně. Dokáže identifikovat i typ náplně a zvolit správný program – funkce SensiCare. Více spotřebitelů však avizuje, že programy jsou až příliš dlouhé. Celkově je k dispozici až 14 programů. Parní program chybí.

Základní programy jako bavlna, syntetika, ECO, jemné prádlo nebo krátký, 20minutový program nechybí. Mezi přídavnými funkcemi je i odložený start v intervalech 3, 6 nebo 9 hodin. Zepředu plněná pračka má jeden nedostatek, kterým je chybějící ukazatel zbývajícího času. Digitální displej vám umožňuje zvolit si teplotu nebo počet otáček, aktivovat odložený start nebo prací cyklus spustit a zastavit, časový údaj jednoduše chybí.

Z hlediska spotřeby jsou v nabídce i úspornější modely. Vážená spotřeba 43 litrů při kapacitě 6 kg nepatří mezi nejlepší. Pračka není hlučná, ovšem při větším naplnění už invertorový motor produkuje větší vibrace. Pračka Electrolux 600 EW6S526WC je určena pro méně náročné spotřebitele, kteří nepožadují speciální programy a nevadí jim ani detail v podobě chybějícího LED displeje. Díky hloubce 38 cm se hodí i do prostor s menší výměrou.

Kompaktní rozměry
Příznivá cena
Přítomná technologie Fuzzy Logic

Nezobrazuje délku prac. cyklu
Delší prací programy
Větší hlučnost při větším naplnění

Typ: zepředu plněná pračka ● Energetická třída: F ● Třída účinnosti odstřeďování: B ● Max. kapacita naplnění: 6 kg ● Max. počet otáček: 1 200 ot./min. ● Počet programů: 14 ● Hlučnost odstřeďování: 77 dB ● Parní funkce: ne ● Odložený start: ano ● Smart technologie: ne ● Rozměry: 59,5 cm × 84,5 cm × 38 cm (Š × V × H)

Náš TIP

Electrolux EW6T4262IC

Shora plněná pračka s kapacitou 6 kg, max. počet otáček: 1 200 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V segmentu praček s horním plněním jde o velmi oblíbený model, který patří k nejprodávanějším. Navzdory vrchnímu plnění není pračka Electrolux EW6T4262IC hlučnější než zepředu plněná konkurence. Hlučností je na tom srovnatelně s pračkou Electrolux EW6S526WC. Stejný je i objem náplně – 6kg kapacita pracího bubnu. K dispozici je bohatá programová nabídka. Nám se líbil program svěží prádlo, který kombinuje antialergický program a parní funkci – horká pára důkladně zneškodní alergeny a zbaví oblečení zápachu.

Při standardním režimu pračka dosahovala spotřeby vody na úrovni 46 litrů. To ji řadí do energetické třídy E. K optimalizaci spotřeby výrazně přispívá funkce Fuzzy Logic – pračka detekuje množství prádla a zvolí správný program i dobu. Tu však můžete dokonce upravovat, a to díky funkci ECO Time Manager. Všechny podstatné údaje zobrazí LCD displej. Můžete aktivovat i odložený start. Program zvolíte rychle pomocí otočného voliče.

Pračka je vybavena také automatickým nastavením do horní pozice při otevření. Nemáte tak žádný problém s vyjímáním či vkládáním prádla. Na invertorový motor platí záruka až 10 let. Spotřebitelé si velmi pochvalují i ​​kompaktní rozměry, protože se pračka vejde i do menší koupelny – se šířkou 40 cm ji snadno zabudujete do prostoru.

Time Manager – individuální nastavení času
Kompaktní a tichá
Jednoduché ovládání

Žádné

Typ: pračka s horním plněním ● Energetická třída: E ● Třída účinnosti odstřeďování: B ● Max. kapacita naplnění: 6 kg ● Max. počet otáček: 1 200 ot./min. ● Počet programů: 14 ● Hlučnost odstřeďování: 77 dB ● Parní funkce: ano ● Odložený start: ano ● Smart technologie: ne ● Rozměry: 40 cm × 89 cm × 60 cm (Š × V × H)

Electrolux EW6F528SC

Zepředu plněná pračka s kapacitou 8 kg, max. počet otáček: 1 200 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Do našeho srovnávacího testu se dostala i tahle dobře prodávaná pračka. Důvodem je poměr ceny a kvality, kterou pračka Electrolux nabízí. Jde o pračku standardní velikosti, s kapacitou pracího bubnu 8 kg. Velikostí se tedy vyrovná i pračce Electrolux EW7F348SC, která má stejný objem bubnu. Invertorový motor produkuje maximálně 1 200 ot./min. Při odstřeďování je tento model hlučnější než konkurence. Z hlediska spotřeby patří do energetické třídy E a pračka je vybavena i množstevní automatikou Fuzzy Logic a systémem SensiCare.

V programové výbavě má ​​pračka 14 programů. Chybí však parní program. Doba trvání pracích cyklů je podle uživatelů příliš dlouhá. Výhodou je však ECO Time Manager, se kterým můžete nastavit dobu pracího cyklu podle svých představ. K ovládání tradičně používáte otočný regulátor a nechybí ani malý praktický displej, který vás informuje o čase pracího programu. V jeho okolí najdete i další přídavné funkce – odložený start či nastavení otáček.

Prádlo můžete přidat i během praní, protože lze použít tlačítko pauza. Pro bezpečnost je pračka vybavena dětským bezpečnostním zámkem a ochranou proti přetečení. Hadice AquaStop není v balení dodávána.

Time Manager
Poměr ceny a kvality
Velká kapacita a jednoduché ovládání

Dlouhé předvolené programy
Hlučnější odstřeďování
Chybí parní funkce

Typ: zepředu plněná pračka ● Energetická třída: E ● Třída účinnosti odstřeďování: B ● Max. kapacita naplnění: 8 kg ● Max. počet otáček: 1 200 ot./min. ● Počet programů: 14 ● Hlučnost odstřeďování: 79 dB ● Parní funkce: ne ● Odložený start: ano ● Smart technologie: ne ● Rozměry: 60 cm × 85 cm × 54,7 cm (Š × V × H)

Lacná kvalita

Electrolux EW6T3262IC

Shora plněná pračka s kapacitou 6 kg, max. počet otáček: 1 200 ot./min., 14 programů, třída účinnosti odstřeďování: B.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní shora plněná pračka se prezentuje 6kg kapacitou pracího bubnu a velmi kompaktními rozměry. Pro úsporu energie využívá pračka systém SensiCare. Optimalizuje tak prací cyklus. Patří do energetické třídy E. Standardně je v nabídce 14 pracích programů, jako např. bavlna, jemné prádlo, hedvábí, outdoorové a sportovní oblečení, ale i antialergický program, který využívá páru. Samostatný parní program nemá. Samostatně můžete spustit máchání nebo rychlý, 14minutový program.

Mezi přídavnými funkcemi se nachází praktický odložený start nebo možnost přidat prádlo během praní. Displej zobrazuje čas pracího cyklu, počet otáček a teplotu vody. Obě hodnoty můžete regulovat. Díky technologii ECO Time Manager si můžete dobu praní přizpůsobit. Prací cyklus můžete urychlit, nebo naopak prodloužit. Spotřebitelé si při praktickém používání všimli hlasitějšího zámku dveří, který při zavírání poměrně hlasitě cvaká.

Automatická pračka má kratší napájecí kabel. Jde však o drobný nedostatek. Velmi chválíme systém Fuzzy Logic spolu se SensiCare, protože vážení prádla funguje velmi spolehlivě a doby trvání pracích programů mají poměrně dobrou délku. Spotřebitelé také upozorňují na to, že buben je připevněn zajišťovacími šrouby, které je před používáním potřeba odjistit. Cena pračky je vzhledem k segmentu shora plněných praček vyšší, ovšem kvalitu nelze tomuto modelu upřít. Podobně je na tom i pračka s horním plněním Electrolux EW6T4262IC, která je o něco levnější a má velmi podobné parametry.

Možnost volby teploty
Kompaktní rozměry – velká kapacita
Time Manager

Krátký napájecí kabel
Hlasitý zámek dvířek

Typ: shora plněná pračka ● Energetická třída: E ● Třída účinnosti odstřeďování: B ● Max. kapacita naplnění: 6 kg ● Max. počet otáček: 1 200 ot./min. ● Počet programů: 14 ● Hlučnost odstřeďování: 77 dB ● Parní funkce: ano ● Odložený start: ano ● Smart technologie: ne ● Rozměry: 40 cm × 89 cm × 60 cm (Š × V × H)

Další zajímavé produkty

V případě praček Electrolux má spotřebitel z čeho vybírat. Průzkumu trhu jsme věnovali desítky hodin a kromě recenzovaných modelů zepředu a shora plněných praček jsme vybrali i další. Mezi nejlépe hodnocené pračky patří i tyto modely. Zaujmou z různých důvodů. Někoho zaujme cena, jiného technologie či kapacita pracího bubnu. Zde jsou další automatické pračky Electrolux, které splní možná právě vaše požadavky.

Ke kvalitním shora plněným pračkám patří Electrolux PerfectCare 700 EW7T3272C s kapacitou pracího bubnu 7 kg a bohatou programovou výbavou (14 programů). Pračka využívá úsporný systém SensiCare, technologii Fuzzy Logic a použít můžete také technologii SteamCare, která využívá páru k eliminování pachů. Dobu pracího cyklu si můžete nastavit díky technologii ECO Time Manager. Pračka patří do energetické třídy F.

K solidním alternativám jsme zařadili také pračku Electrolux EW6F428BC. Patří do energetické třídy D. Je tedy úsporná, což je zásluha technologie FuzzyLogic. Maximální objem náplně je 8 kg. Pračka je velmi tichá, a to i díky invertorovému motoru. Disponuje dětským zámkem, odloženým startem a má také ochranu proti vytopení. K likvidaci bakterií a alergenů využívá horkou páru. Díky technologii Time Manager můžete regulovat teplotu, otáčky i čas.

Automatická pračka Electrolux EW6S226SI disponuje pracím bubnem o objemu 42 litrů – 6 kg prádla. Patří do energetické třídy D a výběr programů usnadňuje přehledný LED displej. Mezi programy se nachází také kombinovaný antialergický program a parní fáze. Technologie Fuzzy Logic a SensiCare optimalizují prací program i jeho délku. Tu můžete individuálně nastavovat. Pračka je i při odstřeďování velmi tichá.

Zepředu plněná pračka s objemem bubnu 6 kg a vysokou úsporou vody a energie. Pračka Electrolux EW6S426BCI patří k cenově dostupným modelům s bohatou programovou výbavou. Slim pračka je vhodná i do menších prostorů. Hloubka je 42 cm. Patří do energetické třídy D a disponuje technologií Fuzzy Logic. Nechybí ani antialergická pára a přídavné funkce jako přidání prádla během pracího cyklu či odložený start.

Do kategorie alternativních praček řadíme také Electrolux EW6F328WC. Jedná se o pračku standardní velikosti a s kapacitou náplně až 8 kg. Vybavena je tichým, invertorovým motorem a technologiemi SensiCare i Fuzzy Logic. K dispozici je také rychlý, pouze 14minutový program. Nastavovat můžete teplotu praní, otáčky i čas. Z hlediska bezpečnosti nechybí ani dětská pojistka nebo možnost přidat prádlo v průběhu cyklu. Pračka má od spotřebitelů pozitivní hodnocení.

Nejprodávanější podle Heureka.cz

Mezi nejprodávanějšími pračkami v tomto segmentu naleznete také několik modelů značky Electrolux. Pokud obvykle dáte na rady ostatních, určitě si můžete vybrat z této tabulky, kterou jsme pro vás připravili. Jde o nejprodávanější pračky Electrolux. Prodejnost se rychle mění, a proto se snažíme tabulku pravidelně aktualizovat. Výhodou prodávaných modelů je, že máte k dispozici řadu referencí spotřebitelů, nezapomeňte si je přečíst.

Názov Hodnotenie Detail
Electrolux EW7W447W5*Zobrazit produkt
Electrolux EW6F528WVC5*Zobrazit produkt
Electrolux EW6F528SC5*Zobrazit produkt
Electrolux EW6TN4262C5*Zobrazit produkt
Electrolux EW2TN5061C5*Zobrazit produkt

Pokud se chcete o tom, jak vybrat pračku, dozvědět více, přečtěte si naše průvodce výběrem. O shora plněných pračkách a zepředu plněných pračkách se dozvíte více v samostatných testech.

Otázky a odpovědi – FAQ

Máte zkušenosti s pračkami Electrolux? Potřebujete se informovat ohledně konkrétního modelu? Chcete se podělit o své zkušenosti? Budeme rádi, pokud se zapojíte do diskuze k tématu praček značky Electrolux. Máte-li otázky, sekci pravidelně kontrolujeme a na vaše dotazy co nejdříve odpovíme.

Dnešní moderní automatické pračky jsou z hlediska diagnostiky chyb poměrně nenáročné. Přestože by se mohlo zdát, že se z důvodu různých technologií může pokazit ledacos, vězte, že pračka vám často sama řekne, kde je chyba – hlášení či chybové kódy jsou velmi běžné a oprava je často velice jednoduchá, což ovšem neznamená, že i levná. Nejčastěji se můžete setkat s poruchami čerpadla, kdy pračka nevypouští vodu, nebo naopak vodu nenapouští. Zvýšenou hlučnost může mít na svědomí uvolněný buben nebo uvolněné ložisko. Problémem je, pokud pračka teče nebo nedávkuje aviváž či prací prostředek. Může jít o chybu snímače a podobně. Mnoho chyb lze opravit způsobem součástka za součástku. Opravy se však vyplatí přenechat specializovanému servisu.

Pravidelnou údržbou. Pokud má pračka samočisticí program, pustit jej jednou za měsíc není nic namáhavého. Také myslete na čištění filtru. Dávejte pozor na to, abyste do pračky nedávali předměty, které by mohly poškodit buben nebo při vypouštění ucpat odtokovou hadici. Pokud máte tvrdou vodu, je nutné pračku pravidelně odvápňovat.

Většina moderních praček prací cyklus ani nezahájí, protože se ozve hlášení chyby. Případně se může stát, že pračka přeruší prací cyklus. V takovém případě bude zřejmě vadné topné těleso (spirála). Vzhledem k tomu, kde všude může být topné těleso umístěné, může být výměna u některých modelů velmi komplikovaná. Těleso se často přehřívá, jestliže zahřívá pěnu namísto vody. Proto pozor na přílišné dávkování pracích prostředků, aby nedošlo k nadměrnému pěnění. Životnost topného tělesa se tak zkracuje.

Ďalšie články z kategórie Pračky

Vaše hodnocení:
(92%)