Malé spotřebiče

Od mixérů a sendvičovačů přes odšťavňovače a sušičky ovoce až po kuchyňské roboty a kávovary – i tyto praktické spotřebiče by měl mít doma každý. Po otestování desítek různých malých spotřebičů, studiu uživatelských recenzí a porovnání technických parametrů jednotlivých modelů jsme našli ty nejlepší spotřebiče ve své třídě. Naše testy a průvodci výběrem vám tak zaručeně pomohou zjistit, kdy platíte za skutečnou kvalitu.

Parní hrnce

Nejlepší parní hrnce 2024 + recenze

Proč v našem testu obstál právě parní hrnec Russell Hobbs 23560? Které parametry jsme zohlednili a jak vybrat nejlepší parní hrnec?
Kuchyňské roboty

Nejlepší kuchyňské roboty 2024 + recenze

Po 60 hodinách studia parametrů, odborných testů a referencí zákazníků jsme za vítěze testu zvolili kuchyňský robot ETA Gratus Max III 0028 90061.
Čističky vzduchu

Nejlepší čističky vzduchu 2024 + recenze

Po otestování desítek čističek vzduchu jsme pro vás vybrali vítěze – Electrolux PA91-404GY s funkcí automatické úpravy vzduchu.
Domácí pekárny

Nejlepší domácí pekárny 2024 + recenze

Po podrobné analýze a následném srovnání cen, parametrů i funkcí se stala pekárnou s nejlepším hodnocením Tefal PF 611838.
Sušičky ovoce

Nejlepší sušičky ovoce 2024 + recenze

TestMagazín se ve svém srovnávacím testu podíval na několik modelů, z nichž jako jasný vítěz vzešel Klarstein Fruit Jerky 9.
Rychlovarné konvice

Nejlepší rychlovarné konvice 2024 + recenze

Výběr rychlovarné konvice nemusí být vůbec snadný. Kromě vítěze testu, a sice konvice Lauben Electric Kettle EK17WS, vám představíme několik dalších zajímavých...
Tepovače – extraktory

Nejlepší tepovače – extraktory 2024 + recenze

Mezi vybranými tepovači vynikl víceúčelový Kärcher SE 6.100 s příkonem 1 400 W, dvěma 4litrovými nádržemi i bohatou výbavou na čištění několika druhů povrchů.
Elektrické mlýnky na maso

Nejlepší elektrické mlýnky na maso 2024 + recenze

Na modernější modely jsme zaměřili svůj průzkum, ve kterém se nejlépe umístil výkonný Bosch MFW3850B s rychlostí mletí téměř 2 kg za minutu.
Zvlhčovače vzduchu

Nejlepší zvlhčovače vzduchu 2024 + recenze

V testu nejlepších zvlhčovačů vzduchu jsme si posvítili na model Xiaomi Smart Humidifier 2, který nás zaujal výkonem a funkcemi, a na několik dalších...
Parní čističe

Nejlepší parní čističe 2024 + recenze

Přemýšlíte nad koupí tohoto zařízení? Náš test parních čističů, ve kterém zvítězil multifunkční pojízdný model Kärcher SC 3 EasyFix, je v tom případě určený právě vám.
Multifunkční hrnce

Nejlepší multifunkční hrnce 2024 + recenze

TestMagazín provedl srovnávací test multifunkčních hrnců. Jeho vítězem se stal hrnec Sencor SFR 9300BK.
Mlýnky na kávu

Nejlepší mlýnky na kávu 2024 + recenze

Pokud je mlýnek posledním dílkem do skládačky v podobě vaší baristické výbavy, náš test je určený přímo pro vás. Recenzovali jsme v něm vítězný automatický model Siguro GR-K630SU.
Vakuovačky

Nejlepší vakuovačky 2024 + recenze

Pokud přemýšlíte nad koupí tohoto praktického kuchyňského spotřebiče, věříme, že vám pomůže i náš test. Která vakuovačka se kromě vítěze testu Maxxo VM Profi vyplatí?
Parní mopy

Nejlepší parní mopy 2024 + recenze

Po průzkumu trhu a studiu parametrů jsme vybrali vítěze testu, stal se jím parní mop Tesla SteamPower FX30 s hlavicí ve tvaru trojúhelníku, funkcí 2 v 1 a příkonem 1 300 W.
Napěňovače mléka

Nejlepší napěňovače mléka 2024 + recenze

Pokud patříte k fanouškům „mléčných“ káv, neocenitelnou pomůckou při jejich přípravě je kvalitní napěňovač mléka. Vítězem testu se stal multifunkční Lauben Milk Frother 550BC.
Hotdogovače

Nejlepší hotdogovače 2024 + recenze

Dlouhé hodiny jsme postupně procházeli celou nabídku hotdogovačů a analyzovali jejich nejdůležitější parametry. Vítězem se stal produkt Guzzanti GZ 460.
Napařovače oděvů

Nejlepší napařovače oděvů 2024 + recenze

Náš test je určený pro ty z vás, kteří se rozhodli pro koupi napařovače oděvů. Najdete v něm recenze na vícero šikovných modelů včetně toho vítězného, a sice napařovače Tefal DT 9100...
Remosky

Nejlepší remosky – elektrické pánve 2024 + recenze

Přemýšlíte, jestli je remoska tou kuchyňskou pomůckou, která by zapadla do vaší kuchyně? Přečtěte si recenzi vítězky testu, a sice remosky Prima P32 F, a několika dalších...
Výrobníky ledu

Nejlepší výrobníky ledu 2024 + recenze

Průzkum trhu nám ukázal, že v daném segmentu je nabídka dostatečná, proto jsme zpracovali srovnávací test. Vítězně z něj vyšel výrobník ledu Guzzanti GZ 122.
Vaflovače

Nejlepší vaflovače 2024 + recenze

Po hodinách porovnávání a hodnocení parametrů jsme vybrali vítěze, kterým se stal Sencor SWF 1010.
Zmrzlinovače

Nejlepší zmrzlinovače 2024 + recenze

Chcete-li si zmrzlinu připravovat sami, budete potřebovat speciální zařízení, kterým je zmrzlinovač. Vyzkoušejte vítěze našeho testu, a to model Guzzanti GZ 151A.
Palačinkovače

Nejlepší palačinkovače 2024 + recenze

Pokud uvažujete nad koupí palačinkovače, pak je náš test určený přímo pro vás. Kromě vítěze testu, a sice Russell Hobbs 20920-56, v něm naleznete recenze nejlepších modelů na...
Jak sušit ovoce

Jak sušit ovoce – švestky, jablka, fíky, pomeranče, hrušky

Sušené ovoce je jedním ze způsobů, jak si i v zimě navodit chuť léta. Je dobrým zdrojem živin a také výborně chutná. Víte, jak při sušení postupovat?
Pece na pizzu

Nejlepší pece na pizzu 2024 + recenze

Naše redakce pro vás připravila test, ze kterého se dozvíte, jak a kterou pec na pizzu si vybrat. Kromě vítěze testu G3 Ferrari G10006 Delizia vám představíme také další zajímavé...
Vakuování potravin

Vakuování potravin: Jak vakuovat potraviny a proč? Které potraviny lze vakuovat?

Nesprávné uskladňování jídla je jedním z důvodů, proč dochází k nadměrnému plýtvání stravou. Řešení se skrývá za jednoduchým a časově nenáročným procesem zvaným vakuování.
Jak vyčistit žehličku

Jak vyčistit žehličku – od vodního kamene a připálenin octem, solí, citronem či sodou

Objevili jste na své žehličce nečistotu z připálení, rez nebo vodní kámen? Poradíme vám, jak se jich rychle a jednoduše zbavit.
Robotické čističe oken

Nejlepší robotické čističe oken 2024 + recenze

V našem testu, jehož vítězem se stal model Mamibot W120 vám přinášíme přehled těch...
Topinkovače

Nejlepší topinkovače 2024 + recenze

V našem testu jsme si pro vás připravili zhodnocení nejlepších topinkovačů na trhu, z nichž jsme vytyčili jednoho vítěze – topinkovač Electrolux E7T1-6BP.
Toustovače

Nejlepší toustovače 2024 + recenze

Připravili jsme pro vás test, ze kterého se dozvíte, jak a který toustovač si vybrat. Mezi testovanými modely nás nejvíce zaujal Sencor SSM 9940, který vyniká v poměru cena a kvalita.
Automatické kávovary

Nejlepší automatické kávovary 2024 + recenze

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B zvládne připravit 11 kávových nápojů a dokonalou mléčnou pěnu. Čím ještě překvapí?

Automatické kávovary DeLonghi

Automatické kávovary DeLonghi PrimaDonna, Dinamica, Magnifica, Autentica – porovnání, recenze, cena

Pro spotřebitele jsme připravili srovnání modelových řad přístrojů DeLonghi. Zvolili jsme vítěze testu, kterým se stal automatický kávovar DeLonghi ECAM...

Bezsáčkové vysavače

Nejlepší bezsáčkové vysavače 2024 + recenze

Po desítkách hodin testování jsme vybrali vítěze testu – bezsáčkový vysavač Electrolux EL61C3DB. Jaké další modely stojí za zvážení?

Druhy káv

Druhy kávy a kávových nápojů a jejich příprava – cappuccino, Lungo, Flat White či Americano

Pro některé je káva jednoduše tekutým zázrakem, který dodá potřebnou energii, jiní popíjení kávy považují za volnočasovou aktivitu. Jaké druhy káv a kávových nápojů existují?

Horkovzdušné fritézy

Nejlepší horkovzdušné fritézy 2024 + recenze

Pokud hledáte horkovzdušnou fritézu s bohatými funkcemi a praktickými technologiemi, doporučujeme vám Klarstein AeroVital.

Jak odvápnit kávovar

Jak odvápnit kávovar DeLonghi, Philips, Siemens, Dolce Gusto, Krups, Nespresso – návod

Pokud používáte kávovar každodenně, je nutno jej pravidelně odvápňovat. Vodní kámen se dokáže usazovat v dutinách přístroje, které nejsou viditelné pouhým okem. Jak si s ním poradit?

Jak vyčistit mikrovlnku

Jak vyčistit mikrovlnku octem, citronem, sodou od zápachu a mastnoty

Mikrovlnka je každý den vystavována mastnotě, připáleným zbytkům nejrůznějších jídel a zápachům. Jak se nečistot a zápachů ve vaší mikrovlnce snadno a rychle zbavit?

Kapslové kávovary

Nejlepší kapslové kávovary 2024 + recenze

Vítězem se stal kompaktní kapslový kávovar Krups XN1001. Po více než 50hodinovém průzkumu trhu jsme připravili recenze kapslových kávovarů a praktický návod.

Klasické vysavače

Nejlepší klasické vysavače 2024 + recenze

Náš spotřebitelský test označil za nejlepší vysavač Miele Compact C1 PowerLine, a to především z hlediska účinnosti vysávání na všech površích.

Moka kávovary

Nejlepší moka kávovary 2024 + recenze

Pro všechny, kteří uvažují nad koupí moka konvice jsme si připravili test nejlepších moka kávovarů. Najdete v něm nejen recenzi vítězného modelu Bialetti Moka...

Nejčastější poruchy kávovarů

Nejčastější poruchy a chybové kódy kávovarů DeLonghi, Philips, Krups, Dolce Gusto a Jura

Kávovar se může časem pokazit, proto je důležité, abyste porozuměli signálům, které se vám snaží odkomunikovat. Shrneme vám nejčastější poruchy a chybové kódy kávovarů.

Odstředivé odšťavňovače

Nejlepší odstředivé odšťavňovače 2024 recenze

Připravili jsme recenze a také návod, který vám pomůže zorientovat se v rozmanité nabídce odstředivých odšťavňovačů. Nejlepším se stal Bosch MES25C0.

Odvápňovače kávovaru

Nejlepší odvápňovače kávovaru 2024 + recenze

Mezi hodnoceními nejlepších produktů vynikl jedinečný vítěz, a to tekutý odvápňovač kávovarů DeLonghi EcoDecalk DLSC500. Jaké...

Pákové kávovary

Nejlepší pákové kávovary 2024 + recenze

Testování pákových kávovarů jsme věnovali 40 hodin. Kromě vítěze DeLonghi EC 685.M vám představíme i další zajímavé kousky.

Průmyslové vysavače

Nejlepší průmyslové vysavače 2024 + recenze

Z velkého množství modelů na trhu jsme vybrali vítěze testu, kterým se stal Kärcher NT 22/1 Ap Te L. Tento mokro-suchý vysavač vás přesvědčí svým silným sacím...

Recepty pro horkovzdušné fritézy

Recepty pro horkovzdušné fritézy: hranolky, řízky, kuře, ryba

Jídla připravená horkým vzduchem jsou ve srovnání s těmi „olejovými“ nesrovnatelně zdravější. Poradíme vám, jak vařit v horkovzdušné fritéze.

 

Robotické vysavače

Nejlepší robotické vysavače 2024 + recenze

Z desítek robotických vysavačů, které jsme testovali, nás nejvíce zaujal Xiaomi Roborock S8 s funkcí mopování a Wi-Fi připojením.

Robotické vysavače s mopem

Nejlepší robotické vysavače s mopem 2024 + recenze

Pokud si nedokážete vybrat z dostupných modelů, náš test robotických vysavačů s mopem je určený přímo pro vás. Posvítili jsme si nejen na vítěze Xiaomi Roidmi Eve...

Robotické vysavače Xiaomi

Robotické vysavače Xiaomi – recenze, srovnání, cena

Abyste si dokázali vybrat ten nejlepší robotický vysavač Xiaomi pro svou domácnost, připravili jsme si pro vás srovnávací test, ve kterém zvítězil model Xiaomi Roidmi Eve...

Ruční mixéry

Nejlepší ruční mixéry 2024 + recenze

Nejlépe z testu vyšel mixér Bosch MFQ 36440 ErgoMixx. Jeho silný 450 W motor je i přes vysoký výkon nečekaně tichý. 

Sloupové ventilátory Klarstein

Sloupové ventilátory Klarstein – recenze, test, cena

Uvažujete nad sloupovým ventilátorem Klarstein? V našem testu naleznete všechny oblíbené modely této německé značky.

Šnekové odšťavňovače

Nejlepší šnekové odšťavňovače 2024 + recenze

Na základě srovnání se stal v našem testu nejlepším šnekovým odšťavňovačem G21 Gracioso. Připravili jsme také návod, který vám pomůže s výběrem.

Stojanové ventilátory Klarstein

Stojanové ventilátory Klarstein – recenze, zkušenosti, test, cena

Zvlášť v letním období ventilátory slouží jako efektivní prostředek pocitového zchlazení vzduchu. Máme pro vás výběr nejlepších stojanových ventilátorů Klarstein a jejich hodnocení.

Stolní smoothie mixéry

Nejlepší stolní smoothie mixéry 2024 + recenze

Po hodinách strávených testováním jsme vybrali vítěze. Tefal BL811D38 zaujal vysokým výkonem a bohatou výbavou.

Stropní ventilátory

Nejlepší stropní ventilátory 2024 + recenze

Sestavili jsme pro vás test stropních ventilátorů, ve kterém naleznete recenzi vítězného modelu Westinghouse Vegas, recenze dalších zajímavých produktů i praktický návod...

Tyčové vysavače

Nejlepší tyčové vysavače 2024 + recenze

Hodiny věnované testování tyčových vysavačů přinesly výsledek. Dyson V11 Absolute je podle nás nejlepší volbou ke koupi.

Ventilátory

Nejlepší ventilátory 2024 + recenze

Po desítkách hodin testování jsme pro vás vybrali několik zajímavých produktů, které se vyplatí vyzkoušet. Vítězem testu se stal ventilátor Meaco Fan 1056P.

Vestavné mikrovlnky

Nejlepší vestavné mikrovlnky 2024 + recenze

Trvalo nám více než 60 hodin, než jsme vybrali vítěze testu, kterým se stala vestavná mikrovlnka Electrolux LMS4253TMX.

Volně stojící mikrovlnky

Nejlepší mikrovlnky 2024 + recenze

Svými užitečnými funkcemi i moderním vzhledem se nám líbí Whirlpool MCP 349 BL. Čím si nás tento model získal?

Vysavače do auta

Nejlepší vysavače do auta 2024 + recenze

Otestovali jsme pro vás vybrané modely a připravili také návod k výběru. Těšit se můžete na kvalitní přístroje, z nichž největší úspěch měl vítěz testu Concept VP 4370.

Vysavače Dyson

Vysavače Dyson – recenze, test, srovnání, cena

Za nejlepší vysavač výrobce Dyson považujeme tyčový vysavač Dyson V11 Absolute s cyklonovou technologií a enormním sacím výkonem.