Sport

Patříte mezi milovníky běhu, jezdění na kole, bruslení, posilování, jógy nebo jiných sportovních aktivit? Průzkumem trhu, testováním, porovnáváním a analyzováním referencí spotřebitelů různého sportovního vybavení jsme strávili desítky hodin, abychom pro vás vybrali to nejlepší, a pomohli vám s výběrem – běžeckých pásů, kol, bruslí, lyží či elektrických koloběžek. Připravili jsme pro vás též praktického průvodce výběrem.

Rotopedy

Nejlepší rotopedy 2021 + recenze

Po srovnání desítek modelů jsme v našem testu z rotopedů vybrali Tunturi E50 Performance. Ten nabídne barevný displej a také přednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Nejlepší eliptické trenažéry 2021 + recenze

Vítězem našeho testu se stal eliptický trenažér NordicTrack C7.5 z několika důvodů – počínajíc hmotností zátěžového kola přes kvalitu konstrukce až po množství programů.  
Čelovky

Nejlepší čelovky 2021 + recenze

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila světelným výkonem, kvalitní konstrukcí i odolností.
Hodinky na běhání

Nejlepší hodinky na běhání 2021 + recenze

Testovali jsme desítky produktů, abychom vám pomohli najít ty nejlepší hodiny na běhání. Nejvíce nás zaujal model Garmin Fenix 6X PRO Sapphire.
Masážní pistole

Nejlepší masážní pistole 2021 + recenze

Během naší analýzy trhu jsme pro vás připravili výběr několika výhodných modelů. Vítězem testu se stala masážní pistole HMS PDM3123.
Běžecké pásy

Nejlepší běžecké pásy 2021 + recenze

Po důkladné analýze a porovnávání se nejlepší volbou stal Capital Sports Infinity Track 2.0 s výkonem 5 HP, 12 úrovněmi sklonu a nabídkou 36 programů.
Dámska turistická obuv

Nejlepší dámská turistická obuv 2021 + recenze

Podívali jsme se na nejlepší dámskou turistickou obuv, a ve srovnávacím testu uspěly trekové boty Asolo Greenwood GV ML GTX.

Dámské tenisky na běhání

Nejlepší dámské běžecké tenisky 2021 + recenze

Více než 60 hodin jsme analyzovali reference zákazníků a studovali vlastnosti dámské běžecké obuvi. Vítězem testu se staly tenisky Nike Zoom...

Elektrické koloběžky

Nejlepší elektrické koloběžky 2021 + recenze

TestMagazín připravil srovnávací test a recenze elektrických koloběžek. Vybrali jsme i tu nejlepší, kterou se stala koloběžka Xiaomi Mi Pro 2.

Elektrokola

Nejlepší elektrokola 2021 + recenze

V našem testu jsme se věnovali analýze a porovnávání parametrů několika modelů. Na základě důkladného průzkumu nakonec zvítězilo horské elektrokolo Crussis One-Largo...

Horská kola

Nejlepší horská kola 2021 – Kellys, CTM i Scott mají dobré recenze

Segment terénních kol je rozmanitý a výběr individuální. Podstatná nejsou ani tak konkrétní kola, nýbrž jejich vlastnosti. Náš průvodce vám pomůže s výběrem.

Kolečkové brusle

Nejlepší kolečkové brusle jsou Rollerblade, Tempish, Fila a K2 - Návod, jak je vybrat

Bruslení patří k nejoblíbenějším sportům, proto jsou brusle oblíbenou výbavou každého aktivního člověka. Pokud plánujete začít s bruslením, poradíme vám, jak vybrat kolečkové brusle.

Koloběžky pro dospělé

Nejlepší koloběžky pro dospělé 2021 + recenze

Podrobně jsme pro vás zhodnotili naši vítězku, koloběžku Street Surfing Torpedo, připravili jsme recenze dalších atraktivních modelů, nezapomněli jsme ani na podrobný návod k výběru.

Pánská turistická obuv

Nejlepší pánská turistická obuv 2021 + recenze

Průzkumu jsme věnovali téměř 90 hodin a za nejlepší pánské turistické boty jsme označili Garmont Pinnacle GTX X-Lite.

Pánské tenisky na běhání

Nejlepší pánské běžecké tenisky 2021 + recenze

V našem srovnávacím testu jsme více než 70 hodin analyzovali zkušenosti zákazníků. Zjistili jsme, že nejlepšími pánskými teniskami na běhání jsou Hoka One One Carbon X 2.