Sport

Patříte mezi milovníky běhu, jezdění na kole, bruslení, posilování, jógy nebo jiných sportovních aktivit? Průzkumem trhu, testováním, porovnáváním a analyzováním referencí spotřebitelů různého sportovního vybavení jsme strávili desítky hodin, abychom pro vás vybrali to nejlepší, a pomohli vám s výběrem – běžeckých pásů, kol, bruslí, lyží či elektrických koloběžek. Připravili jsme pro vás též praktického průvodce výběrem.

Rotopedy

Nejlepší rotopedy 2024 + recenze

Po srovnání desítek modelů jsme v našem testu z rotopedů vybrali Tunturi E50 Performance. Ten nabídne barevný displej a také přednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Nejlepší eliptické trenažéry 2024 + recenze

Vítězem našeho testu se stal eliptický trenažér NordicTrack C7.5 z několika důvodů – počínajíc hmotností zátěžového kola přes kvalitu konstrukce až po množství programů.  
Čelovky

Nejlepší čelovky 2024 + recenze

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila světelným výkonem, kvalitní konstrukcí i odolností.
Masážní pistole

Nejlepší masážní pistole 2024 + recenze

Během naší analýzy trhu jsme pro vás připravili výběr několika výhodných modelů. Vítězem testu se stala masážní pistole HMS PDM3123. Připravili jsme také návod, jak masážní pistoli...
Běžecké pásy

Nejlepší běžecké pásy 2024 + recenze

Po důkladné analýze a porovnávání se nejlepší volbou stal Capital Sports Infinity Track 2.0 s výkonem 5 HP, 12 úrovněmi sklonu a nabídkou 36 programů.
Fitness náramky

Nejlepší fitness náramky 2024 + recenze

Ve svém testu fitness náramků jsme si posvítili na vítěze, a sice model Xiaomi Mi Band 6, ale i na několik dalších atraktivních kousků.
AirBiky

Nejlepší AirBiky 2024 + recenze

Náš test nejlepších airbiků zahrnoval desítky hodin výběru kvalitních modelů. Kromě vítěze, a sice modelu inSPORTline Airbike Pro, jsme si posvítili i na další zajímavé kousky.
Hamaky

Nejlepší hamaky 2024 + recenze

Přemýšlíte nad koupí nového hamaku nebo chcete základní model vyměnit za pokrokovější? Kromě vítěze testu DD Hammocks Frontline vám představíme další funkční modely.
Elektrické skateboardy/longboardy

Nejlepší elektrické skateboardy/longboardy 2024 + recenze

TestMagazín se blíže podíval na to, jaké modely jsou v nabídce, jaký je jejich dojezd, výkon atd. Velmi dobrý dojem na nás udělal elektrický longboard Exway X1.
Programy domácího cvičení

Nejlepší programy domácího cvičení 2024 + recenze

Díky online tréninkům máte možnost trénovat v pohodlí domova a přitom dosahovat vytoužených cílů. Čtenářům přinášíme výběr nejlepších programů domácího cvičení, které máte k dispozici online.
Mačky na turistiku do sněhu

Nejlepší mačky na turistiku do sněhu 2024 + recenze

Pro milovníky zimní turistiky jsme připravili test maček na turistiku do sněhu. Jeho vítězem se stal model Climbing Technology Nevis Flex. Představíme také další...
Steppery

Nejlepší steppery 2024 + recenze

Z široké nabídky mini stepperů, twist stepperů a stojanových stepperů jsme vybrali vítěze testu Capital Sports Galaxy Step. Jedná se o model chválený spotřebiteli, který vyniká...
Veslovací trenažéry

Nejlepší veslovací trenažéry 2024 + recenze

Pro celotělový trénink je nejvhodnějším kandidátem veslovací trenažér. Kromě vítěze, veslovacího trenažéru Concept2 RowErg, vám představíme další zajímavé modely.
Paddleboardy

Nejlepší paddleboardy 2024 + recenze

V souhrnném testu nejlepších modelů paddleboardů se nám podařilo vytyčit jedinečného vítěze – paddleboard Aqua Marina Magma. Poradíme vám také to, jak si paddleboard...
Celokožená turistická obuv BOSP

Celokožená turistická obuv BOSP – recenze, zkušenosti, cena

BOSP (Bardejovská Obuv SPeciál) figuruje na trhu pod tímto označením oficiálně od roku 2012. V tomto článku se budeme blíže věnovat nejen nabídce turistické obuvi tohoto výrobce.

Dámska turistická obuv

Nejlepší dámská turistická obuv 2024 + recenze

Podívali jsme se na nejlepší dámskou turistickou obuv, a ve srovnávacím testu uspěly trekové boty Asolo Greenwood GV ML GTX.

Dámské tenisky na běhání

Nejlepší dámské běžecké tenisky 2024 + recenze

Více než 60 hodin jsme analyzovali reference zákazníků a studovali vlastnosti dámské běžecké obuvi. Vítězem testu se staly tenisky Adidas Ultraboost 22...

Elektrické koloběžky

Nejlepší elektrické koloběžky 2024 + recenze

TestMagazín připravil srovnávací test a recenze elektrických koloběžek. Vybrali jsme i tu nejlepší, kterou se stala koloběžka Xiaomi Mi Pro 2.

Elektrokola

Nejlepší elektrokola 2024 + recenze

V našem testu jsme se věnovali analýze a porovnávání parametrů několika modelů. Na základě důkladného průzkumu nakonec zvítězilo horské elektrokolo Crussis e-Largo.

Horská kola

Nejlepší horská kola 2024 – Kellys, CTM i Scott mají dobré recenze

Segment terénních kol je rozmanitý a výběr individuální. Podstatná nejsou ani tak konkrétní kola, nýbrž jejich vlastnosti. Náš průvodce vám pomůže s výběrem.

Kolečkové brusle

Nejlepší kolečkové brusle jsou Rollerblade, Tempish, Fila a K2 – Návod, jak je vybrat

Bruslení patří k nejoblíbenějším sportům, proto jsou brusle oblíbenou výbavou každého aktivního člověka. Pokud plánujete začít s bruslením, poradíme vám, jak vybrat kolečkové brusle.

Koloběžky pro dospělé

Nejlepší koloběžky pro dospělé 2024 + recenze

Podrobně jsme pro vás zhodnotili naši vítězku, koloběžku Street Surfing Torpedo, připravili jsme recenze dalších atraktivních modelů, nezapomněli jsme ani na...

Nejlepší značky jízdních kol

Nejlepší značky kol: TOP jsou Kellys, CTM, Kross i Specialized. Jakou značku kola si pořídit?

Cyklistika je trendem v mnoha zemích, postupně se jím stává i v České republice. Abyste se tohoto trendu lépe chopili, přinášíme přehled nejlepších značek jízdních kol.

Pánská turistická obuv

Nejlepší pánská turistická obuv 2024 + recenze

Průzkumu jsme věnovali téměř 90 hodin a za nejlepší pánské turistické boty jsme označili Garmont Pinnacle GTX.

Pánské tenisky na běhání

Nejlepší pánské běžecké tenisky 2024 + recenze

Po více než 70 hodin analyzování zkušenosti zákazníků jsme zjistili, že nejlepšími pánskými teniskami na běhání jsou Hoka One One Carbon X 3....