Sport

Patříte mezi milovníky běhu, jezdění na kole, bruslení, posilování, jógy nebo jiných sportovních aktivit? Průzkumem trhu, testováním, porovnáváním a analyzováním referencí spotřebitelů různého sportovního vybavení jsme strávili desítky hodin, abychom pro vás vybrali to nejlepší, a pomohli vám s výběrem – běžeckých pásů, kol, bruslí, lyží či elektrických koloběžek. Připravili jsme pro vás též praktického průvodce výběrem.

Rotopedy

Nejlepší rotopedy 2023 + recenze

Po srovnání desítek modelů jsme v našem testu z rotopedů vybrali Tunturi E50 Performance. Ten nabídne barevný displej a také přednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Nejlepší eliptické trenažéry 2023 + recenze

Vítězem našeho testu se stal eliptický trenažér NordicTrack C7.5 z několika důvodů – počínajíc hmotností zátěžového kola přes kvalitu konstrukce až po množství programů.  
Čelovky

Nejlepší čelovky 2023 + recenze

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila světelným výkonem, kvalitní konstrukcí i odolností.
Masážní pistole

Nejlepší masážní pistole 2023 + recenze

Během naší analýzy trhu jsme pro vás připravili výběr několika výhodných modelů. Vítězem testu se stala masážní pistole HMS PDM3123.
Běžecké pásy

Nejlepší běžecké pásy 2023 + recenze

Po důkladné analýze a porovnávání se nejlepší volbou stal Capital Sports Infinity Track 2.0 s výkonem 5 HP, 12 úrovněmi sklonu a nabídkou 36 programů.
Fitness náramky

Nejlepší fitness náramky 2023 + recenze

Ve svém testu fitness náramků jsme si posvítili na vítěze, a sice model Xiaomi Mi Band 6, ale i na několik dalších atraktivních kousků.
AirBiky

Nejlepší AirBiky 2023 + recenze

Náš test nejlepších airbiků zahrnoval desítky hodin výběru kvalitních modelů. Kromě vítěze, a sice modelu inSPORTline Airbike Pro, jsme si posvítili i na další zajímavé kousky.
Hamaky

Nejlepší hamaky 2023 + recenze

Pro ty, kteří přemýšlejí nad koupí prvního hamaku nebo se chystají základní model vyměnit za něco pokrokovějšího, jsme si připravili test. Vítězem se stal model DD Hammocks...
Elektrické skateboardy/longboardy

Nejlepší elektrické skateboardy/longboardy 2023 + recenze

TestMagazín se blíže podíval na to, jaké modely jsou v nabídce, jaký je jejich dojezd, výkon atd. Velmi dobrý dojem na nás udělal elektrický longboard Exway X1...
Programy domácího cvičení

Nejlepší programy domácího cvičení 2023 + recenze

Díky online tréninkům máte možnost trénovat v pohodlí domova a přitom dosahovat vytoužených cílů. Čtenářům přinášíme výběr nejlepších programů domácího cvičení, které máte k dispozici online.
Celokožená turistická obuv BOSP

Celokožená turistická obuv BOSP – recenze, zkušenosti, cena

BOSP (Bardejovská Obuv SPeciál) figuruje na trhu pod tímto označením oficiálně od roku 2012. V tomto článku se budeme blíže věnovat nejen nabídce turistické obuvi tohoto výrobce.

Dámska turistická obuv

Nejlepší dámská turistická obuv 2023 + recenze

Podívali jsme se na nejlepší dámskou turistickou obuv, a ve srovnávacím testu uspěly trekové boty Asolo Greenwood GV ML GTX.

Dámské tenisky na běhání

Nejlepší dámské běžecké tenisky 2023 + recenze

Více než 60 hodin jsme analyzovali reference zákazníků a studovali vlastnosti dámské běžecké obuvi. Vítězem testu se staly tenisky Adidas Ultraboost 22 W.

Elektrické koloběžky

Nejlepší elektrické koloběžky 2023 + recenze

TestMagazín připravil srovnávací test a recenze elektrických koloběžek. Vybrali jsme i tu nejlepší, kterou se stala koloběžka Xiaomi Mi Pro 2.

Elektrokola

Nejlepší elektrokola 2023 + recenze

V našem testu jsme se věnovali analýze a porovnávání parametrů několika modelů. Na základě důkladného průzkumu nakonec zvítězilo horské elektrokolo Crussis e-Largo.

Horská kola

Nejlepší horská kola 2023 – Kellys, CTM i Scott mají dobré recenze

Segment terénních kol je rozmanitý a výběr individuální. Podstatná nejsou ani tak konkrétní kola, nýbrž jejich vlastnosti. Náš průvodce vám pomůže s výběrem.

Kolečkové brusle

Nejlepší kolečkové brusle jsou Rollerblade, Tempish, Fila a K2 – Návod, jak je vybrat

Bruslení patří k nejoblíbenějším sportům, proto jsou brusle oblíbenou výbavou každého aktivního člověka. Pokud plánujete začít s bruslením, poradíme vám, jak vybrat kolečkové brusle.

Koloběžky pro dospělé

Nejlepší koloběžky pro dospělé 2023 + recenze

Podrobně jsme pro vás zhodnotili naši vítězku, koloběžku Street Surfing Torpedo, připravili jsme recenze dalších atraktivních modelů, nezapomněli jsme ani na podrobný návod k výběru.

Nejlepší značky jízdních kol

Nejlepší značky kol: TOP jsou Kellys, CTM, Kross i Specialized. Jakou značku kola si pořídit?

Cyklistika je trendem v mnoha zemích, postupně se jím stává i v České republice. Abyste se tohoto trendu lépe chopili, přinášíme přehled nejlepších značek jízdních kol.

Pánská turistická obuv

Nejlepší pánská turistická obuv 2023 + recenze

Průzkumu jsme věnovali téměř 90 hodin a za nejlepší pánské turistické boty jsme označili Garmont Pinnacle GTX X-Lite.

Pánské tenisky na běhání

Nejlepší pánské běžecké tenisky 2023 + recenze

V našem srovnávacím testu jsme více než 70 hodin analyzovali zkušenosti zákazníků. Zjistili jsme, že nejlepšími pánskými teniskami na běhání jsou