Sport

Patříte mezi milovníky běhu, jezdění na kole, bruslení, posilování, jógy nebo jiných sportovních aktivit? Průzkumem trhu, testováním, porovnáváním a analyzováním referencí spotřebitelů různého sportovního vybavení jsme strávili desítky hodin, abychom pro vás vybrali to nejlepší, a pomohli vám s výběrem – běžeckých pásů, kol, bruslí, lyží či elektrických koloběžek. Připravili jsme pro vás též praktického průvodce výběrem.

Rotopedy

Nejlepší rotopedy 2022 + recenze

Po srovnání desítek modelů jsme v našem testu z rotopedů vybrali Tunturi E50 Performance. Ten nabídne barevný displej a také přednastavené programy.
Eliptické trenažéry

Nejlepší eliptické trenažéry 2022 + recenze

Vítězem našeho testu se stal eliptický trenažér NordicTrack C7.5 z několika důvodů – počínajíc hmotností zátěžového kola přes kvalitu konstrukce až po množství programů.  
Čelovky

Nejlepší čelovky 2022 + recenze

Čelovka Fenix HM65R nás oslovila světelným výkonem, kvalitní konstrukcí i odolností.
Hodinky na běhání

Nejlepší hodinky na běhání 2022 + recenze

Testovali jsme desítky produktů, abychom vám pomohli najít ty nejlepší hodiny na běhání. Nejvíce nás zaujal model Garmin Fenix 6X PRO Sapphire.
Masážní pistole

Nejlepší masážní pistole 2022 + recenze

Během naší analýzy trhu jsme pro vás připravili výběr několika výhodných modelů. Vítězem testu se stala masážní pistole HMS PDM3123.
Běžecké pásy

Nejlepší běžecké pásy 2022 + recenze

Po důkladné analýze a porovnávání se nejlepší volbou stal Capital Sports Infinity Track 2.0 s výkonem 5 HP, 12 úrovněmi sklonu a nabídkou 36 programů.
Fitness náramky

Nejlepší fitness náramky 2022 + recenze

Ve svém testu fitness náramků jsme si posvítili na vítěze, a sice model Xiaomi Mi Band 6, ale i na několik dalších atraktivních kousků.
AirBiky

Nejlepší AirBiky 2022 + recenze

Náš test nejlepších airbiků zahrnoval desítky hodin výběru kvalitních modelů. Kromě vítěze, a sice modelu inSPORTline Airbike Pro, jsme si posvítili i na další zajímavé kousky.
Hamaky

Nejlepší hamaky 2022 + recenze

Pro ty, kteří přemýšlejí nad koupí prvního hamaku nebo se chystají základní model vyměnit za něco pokrokovějšího, jsme si připravili test. Vítězem se stal model DD Hammocks...
Celokožená turistická obuv BOSP

Celokožená turistická obuv BOSP – recenze, zkušenosti, cena

BOSP (Bardejovská Obuv SPeciál) figuruje na trhu pod tímto označením oficiálně od roku 2012. V tomto článku se budeme blíže věnovat nejen nabídce turistické obuvi tohoto výrobce.

Dámska turistická obuv

Nejlepší dámská turistická obuv 2022 + recenze

Podívali jsme se na nejlepší dámskou turistickou obuv, a ve srovnávacím testu uspěly trekové boty Asolo Greenwood GV ML GTX.

Dámské tenisky na běhání

Nejlepší dámské běžecké tenisky 2022 + recenze

Více než 60 hodin jsme analyzovali reference zákazníků a studovali vlastnosti dámské běžecké obuvi. Vítězem testu se staly tenisky Adidas Ultraboost 22 W.

Elektrické koloběžky

Nejlepší elektrické koloběžky 2022 + recenze

TestMagazín připravil srovnávací test a recenze elektrických koloběžek. Vybrali jsme i tu nejlepší, kterou se stala koloběžka Xiaomi Mi Pro 2.

Elektrokola

Nejlepší elektrokola 2022 + recenze

V našem testu jsme se věnovali analýze a porovnávání parametrů několika modelů. Na základě důkladného průzkumu nakonec zvítězilo horské elektrokolo Crussis One-Largo...

Horská kola

Nejlepší horská kola 2022 – Kellys, CTM i Scott mají dobré recenze

Segment terénních kol je rozmanitý a výběr individuální. Podstatná nejsou ani tak konkrétní kola, nýbrž jejich vlastnosti. Náš průvodce vám pomůže s výběrem.

Kolečkové brusle

Nejlepší kolečkové brusle jsou Rollerblade, Tempish, Fila a K2 – Návod, jak je vybrat

Bruslení patří k nejoblíbenějším sportům, proto jsou brusle oblíbenou výbavou každého aktivního člověka. Pokud plánujete začít s bruslením, poradíme vám, jak vybrat kolečkové brusle.

Koloběžky pro dospělé

Nejlepší koloběžky pro dospělé 2022 + recenze

Podrobně jsme pro vás zhodnotili naši vítězku, koloběžku Street Surfing Torpedo, připravili jsme recenze dalších atraktivních modelů, nezapomněli jsme ani na podrobný návod k výběru.

Pánská turistická obuv

Nejlepší pánská turistická obuv 2022 + recenze

Průzkumu jsme věnovali téměř 90 hodin a za nejlepší pánské turistické boty jsme označili Garmont Pinnacle GTX X-Lite.

Pánské tenisky na běhání

Nejlepší pánské běžecké tenisky 2022 + recenze

V našem srovnávacím testu jsme více než 70 hodin analyzovali zkušenosti zákazníků. Zjistili jsme, že nejlepšími pánskými teniskami na běhání jsou Hoka One One Carbon X 2.