Bosch TAT7407 topinkovač – recenze

Béžový topinkovač Bosch svou barvou a tvarem poněkud připomíná retro verze topinkovačů, avšak dokonale se hodí i do moderněji vybavených kuchyní bledšího charakteru. Tento model disponuje běžnými funkcemi, jako rozmrazování, automatické centrování nebo vysoký zdvih pro snazší vybírání kousků pečiva menších rozměrů, nicméně skrývá i mnohé specifické funkce, které přesvědčí nejednoho spotřebitele.

Publikované: 28.04.2023
Aktualizované: 12.06.2023
Obsah článku:

Bosch TAT7407

Příkon 800 W, 2 otvory, regulace teploty v 7 stupních, rozmrazování, automatické centrování, High Lift, bezpečnostní pojistka po dokončení pečení, udržování tepla.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ovládání je přímo intuitivní díky otočnému regulátoru 7-stupňového nastavení požadovaného výkonu a zvlášť oddělených tlačítek pro ohřev, okamžité zastavení pečení (STOP) a rozmrazování.

Bosch TAT7407 recenze

Podprůměrný příkon s dostačujícími funkcemi

Topinkovač Bosch je stejně jako ostatní modely v našem testu vybaven dvěma otvory na topinky a praktickou zásuvkou na drobky. Stejně jako model ETA Lenny 2166 90000 i tento disponuje příkonem rovných 800 wattů, což není zrovna nejpovzbudivější číslo. Tento slabý parametr však vylepšují dostupné funkce v podobě bezpečnostní pojistky fungující na principu okamžitého vypnutí spotřebiče po dokončení procesu opékání, ale také elektronického senzoru, který se postará o konzistentní opékání v případě, že nemáte čas ihned sníst připravenou topinku. Tak udrží topinkovač připravené jídlo v teple a topinka tak zůstane křupavá. Držák na větší pečivo je dostupný na tomto topinkovači ve formě sklápěcího nástavce, jakož i v případě modelu Philips HD 2516/90. To znamená, že v době, kdy je topinkovač mimo provoz, toto příslušenství absolutně nezavazí.

Zkušenosti s Bosch TAT7407

Topinkovač Bosch je velmi praktickým a dobrým přídavkem do kuchyně. Výhodou je velmi jednoduché ovládání a dobrý poměr ceny a výkonu, přičemž rovnoměrným opékáním topinek a standardními funkcemi splňuje svůj účel na 100%. Rychlý ohřev, pěkná provedení a snadná manipulace, to vše a ještě víc nabízí tento malý béžový kousek, který má jednu malinkou chybu, a to nízký příkon. S tím si však běžný spotřebitel dokáže velmi snadno poradit, jelikož se nejedná o převratně nízkou hodnotu, která by nějak extrémně ovlivňovala efektivnost tohoto spotřebiče.

Recenze a zkušenosti s topinkovačem Bosch TAT7407
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Snadná manipulace
Rychlý ohřev
Poměr ceny a kvality

Negatíva

Nízký příkon
Barevné provedení se nemusí hodit do každé kuchyně

Počet otvorů: 2 ● Příkon: 800 W ● Počet stupňů regulace teploty: 7 ● Materiál: nerezová ocel a plastové části ● Barevné provedení: béžové ● Zásuvka na drobky: ano ● Nástavec na větší pečivo: ano ● Funkce: rozmrazování, automatické centrování, High Lift, bezpečnostní pojistka po dokončení pečení, udržování tepla ● Délka kabelu: neuvedena ● Hmotnost: 1,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.6%)