Sencor SHM 5330 recenze ručního mixéru

Správný poměr ceny a výkonu? Ruční mixér Sencor SHM 5330 je dalším vhodným kandidátem pro tento přívlastek. To, co tento elektrický šlehač spotřebiteli nabízí, je skutečně víc než postačující. V rámci své třídy patří mezi levné mixéry s mísou. Plastová mísa má objem 3,5 litru. Elektromotor s příkonem 500 W a pěti rychlostními stupni dokáže víc než jen vyšlehat vaječné bílky nebo šlehačku. 

Publikované: 02.03.2021
Aktualizované: 08.07.2021

Sencor SHM 5330

Ruční mixér Sencor SHM 5330 nabízí správný poměr ceny a výkonu. Patří mezi levné mixéry s mísou, s příkonem 500 W a pěti rychlostními stupni. 

Prohlédnout nejlepší nabídku

Součástí příslušenství jsou i hnětací metly pro mísení litého, piškotového nebo chlebového těsta. Navíc, mixér nemusíte držet v ruce. Připojit ho můžete ke statické základně. Ovládání je jednoduché. Výklopné rameno stojanu uvolníte jednoduchým stlačením tlačítka. Samostatné je i tlačítko pulzního spínače – turbo. Metly je možné umývat v myčce nádobí. Plastovou nádobu doporučujeme umývat ručně. Nevýhodou plastu je, že suroviny se lepí na dno nádoby.

Mimo stojanu má mixér horší úchop bez protiskluzové úpravy. Plastové části nepůsobí právě nejkvalitněji. Při testování produktu jme si všimli, že otáčky přístroje jsou i při první rychlosti trochu vysoké. Celkově však ruční mixér Sencor SHM 5330 nabízí to, co konkurenční Electrolux ESM 3300, který je dražší, ale kvalitou materiálů na mnohem vyšší úrovni. Ruční šlehač Sencor boduje cenou a správným poměrem ceny a výkonu.

Klady a Zápory

Nízká pořizovací cena
Výkon mixéru
Příslušenství

Levnější plasty
Nepraktická plastová nádoba
Horší ergonomie

Příkon: 500 W ● Počet rychlostí: 5 ● Pulzní spínač: ano ● Hlučnost: 79 dB ● Délka kabelu: neuvedeno ● Hmotnost: 1 900 g ● Miska: ano – objem 3,5 l


Nejlepší ruční mixéry 2021 + recenze

Hodnocené parametry Při vyhodnocování testu ručních mixérů jsme brali v úvahu ty parametry, které jsou důležité pro bezproblémové a dlouhodobé použití spotřebiče v domácnosti. Těchto parametrů by si měl všímat každý zákazník, který si chce vybrat mixér svépomocí. Důležitou součástí našeho hodnocení jsou i zkušenosti a recenze samotných uživatelů. A jak jsme vybírali... Přečíst článek

Hodnocení:
(81.4%)