Concept2 RowErg veslovací trenažér – recenze

Šikovný veslovací trenažér Concept2 disponuje brzdným systémem fungujícím na principu vzduchu, přičemž tento parametr činí z tohoto modelu v pořadí druhý vzduchový trenažér v rámci našeho testu, a to hned po produktu Hop-Sport HS-065AR Talon. Tyto dva modely se shodují také v manuální regulaci zátěže v průběhu tréninku. I přes časté používání je díky nosnosti 135 kg vysoce odolným cvičebním strojem.

Publikované: 03.07.2023
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Concept2 RowErg

Veslovací trenažér se vzduchovým brzdným systémem, nosnost 135 kg, délka pojezdu 137 cm, hmotnost 28 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dva podobné modely s jedním velkým rozdílem

S nejdelším pojezdem (137 cm) je vhodným adeptem pro vysoké uživatele, pro které je hledání správného stroje o to obtížnější. Tato hliníková kolejnice s nerezovým povrchem má však kromě své délky také velkou výhodu v podobě lehkého pohybu sedáku na pojezdových kolečkách. V rámci sedadla je nutno poznamenat, že na trhu existují dva téměř totožné modely, které se konkrétně liší výškou umístění sedadla. Zatímco nižší stroj disponuje sedací oblastí ve výšce 30 centimetrů, výrobce vytvořil také alternativu s vyšším umístěním sedadla, a to Concept2 RowErg – vyšší. Tento model má sedátko umístěné přibližně ve výšce běžných židlí, konkrétně 50 centimetrů, což ocení nejen osoby s bolestivými kolenními klouby, ale také uživatelé s různými druhy postižení.

Concept2 RowErg recenze

Široká ponuka pripojiteľných aplikácií a praktický držiak na telefón

Z hlediska elektroniky je veslovací trenažér Concept2 vybaven monitorem s přehledným zobrazením důležitých hodnot, jako rychlost, razance záběrů, vzdálenost či spálené kalorie. Monitor je také možné spárovat se zařízeními jako telefon či tablet, a to pomocí bluetooth připojení. Pro snazší používání těchto zařízení během tréninku je umožněno jejich umístění do nastavitelného držáku. Co však tento produkt činí ještě výjimečnějším, je jeho kompatibilita s rozličnými aplikacemi. V případě Concept2 si můžete vybírat z 30 aplikací, přičemž jednou z nich je ErgData zaznamenávající všechna důležitá tréninková data.

Zkušenosti s Concept2 RowErg

Kvalitní konstrukce veslovacího trenažéru zhotovená na principu vzdušného proudění je vynikajícím společníkem do bytových prostor díky tichému chodu, který stavba stroje zajišťuje. Velkou výhodou pro české uživatele je menu v českém jazyce, což velmi usnadní ovládání a používání stroje. Velkou výhodou produktu je nejen držák na telefon či široká nabídka připojitelných aplikací, ale také pěkný design, plynulost tahu či snadná montáž. Usnadněná forma uskladnění veslovacího trenažéru díky sklápatelnosti je v tomto případě přidaným bonusem.

Recenze a zkušenosti s veslovacím trenažérem Concept2 RowErg
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena odpovídá vynikajícím technickým parametrům
Profesionální stroj
Spárování se zařízeními a aplikacemi

Negatíva

Žádné

Brzdný systém: vzduchový ● Způsob regulace: manuální ● Počet stupňů zátěže: neuvedeno ● Nosnost: 135 kg ● Hmotnost: 28 kg ● Rozměry: 244 x 61 x 90 cm ● Délka pojezdu: 137 cm ● LCD displej: ano ● Počet programů: neuvedeno ● Telemetrický pás v balení: ne ● Transportní kolečka: ano ● Sklopné: ano ● Funkce strojního počítače: zobrazení rychlosti, spálených kalorií, vzdálenosti, frekvence a počtu záběrů

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)