Klarstein Madonna digestoř – recenze

Výkonný kuchyňský odsavač par Madonna o šířce 90 cm je dostupný ve stříbrné nebo černé barvě. Z hlediska poměru ceny a výkonu patří k nejlepším modelům. Kromě toho zaujme také moderním designem. Specifikem jsou tři samostatné tukové filtry z hliníku. Ostrůvková digestoř má také režim recirkulace.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 03.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Madonna

Ostrůvková digestoř s výkonem odsávání 500 m3/h, tři rychlosti, recirkulace, hlučnost 73 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Perfektní výkon a ovládání

Pozitivní hodnocení zákazníků je důkazem toho, že se v našem výběru tento model nachází oprávněně. Odsavač par Klarstein Madonna patří k moderním ostrůvkovým digestořím s komínem. Silnou stránkou tohoto modelu je vysoký výkon s maximálním tahem 500 m3/h. K dispozici máte tři úrovně výkonu odsávání. Potěší také tichý chod zařízení. Účinné odsávání je řešeno až dvěma ventilátory s teflonovou úpravou a výkonným elektromotorem (250 W).

Klarstein Madonna recenze

Velice dobrý dojem na nás dělá LED ovládací panel s dotykovými plochami. Mezi funkcemi se nachází také časovač k odloženému vypnutí od 1 až do 9 minut. Integrováno je intenzivní LED osvětlení v bílé (studené) barvě. Varná plocha je osvětlena velmi dobře. K dispozici je i recirkulační režim, nicméně filtr s aktivním uhlím je nutné dokoupit u prodejce. Součástí filtrační soustavy jsou tři samostatné tukové filtry z hliníku, které jsou odnímatelné a které můžete v rámci údržby mýt v myčce nádobí.

Kvalita zpracování zaujme

Šířka odsávací šachty (komínu) je 30,5 cm. Samotný komín je z ušlechtilé oceli, což po designové stránce působí velmi moderně. Velice příjemný kontrast s leštěnou nerezovou ocelí vytváří právě ovládací panel z bezpečnostního černého skla. Hmotnost celé digestoře činí až 28 kg, což jen dokazuje, že nerezové díly jsou kvalitní a masivní. Napájecí kabel je dlouhý 150 cm. Odsávací hadice je flexibilní, je dlouhá 55 až 170 cm. Digestoř patří do energetické třídy B, a je proto velmi úsporná.

Zkušenosti s Klarstein Madonna

Pokud hledáte ostrůvkovou digestoř o šířce 90 cm, resp. se šířkou odsávací plochy 71 cm, pak je Klarstein Madonna velmi zajímavou volbou. Působí moderně a opravdu esteticky. Ostrůvková digestoř tohoto druhu je velmi efektivní. Důkazem toho je spokojenost spotřebitelů s vysokým sacím výkonem zařízení. Navzdory vysokému výkonu je chod tichý, maximální hladina hluku činí 73 dB, avšak třetí výkonnostní stupeň nebudete používat často.

Recenze a zkušenosti s digestoří Klarstein Madonna
Zdroj: Heureka.cz

LED ovládací panel z tvrzeného černého skla je velmi elegantní a zákazníky těší jednoduchost ovládání. Za účelem recirkulace je třeba si dokoupit filtr s aktivním uhlím. Tři tukové filtry jsou omyvatelné. Mezi funkcemi se nachází i časovač a integrováno je také LED osvětlení. Celkové provedení daného modelu je opravdu povedené. Velmi oblíbená je také stylová ostrůvková digestoř Klarstein Skyfall Smart se smart funkcemi.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý chod
Kvalitní zpracování
Vysoký výkon odsávání

Negatíva

Bez výhrad

Typ digestoře: ostrůvková – komínová ● Max. výkon odsávání: 500 m3/h ● Počet rychlostí: 3 ● Energetická třída: B ● Max. hlučnost: 73 dB ● Recirkulace: ano ● Šířka: 90 cm ● Výška: 105 cm ● Hmotnost: 28 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)