Sencor SCM 2130 autolednice – recenze

Tato termoelektrická lednice disponuje objemem 30 litrů. Chladící výkon dosahuje hodnoty 18–20 °C oproti teplotě okolního prostředí. Silnou stránkou je kvalita provedení a rychlý nástup chlazení. Plusem je také funkce ohřevu – udržování tepla až do teploty 60 °C. Autolednice má kompaktní rozměry. Napájet ji lze ze sítě na 230 V nebo z autozásuvky.

Publikované: 14.11.2022
Aktualizované: 08.12.2022
Obsah článku:

Sencor SCM 2130

Termoelektrická lednice o objemu 30 l, chladící výkon 18–20 °C, napájení z autozásuvky i elektrické sítě.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Na cestování jako stvořená autolednice. Sencor nabízí velmi kompaktní provedení. Konstrukce je lehká. Kvalita zpracování a použité materiály jsou na dobré úrovni. Lednice do auta je vybavena funkcí ohřevu. Velkou výhodou jsou z hlediska praktičnosti 3 různé možnosti napájení.

Efektivní chlazení a funkce ohřevu

Autolednice má objem 30 litrů. Bez problémů se do ní vejde 15 až 18 plechovek nebo 1,5 a 2litrové PET láhve. Solidní objem však není doprovázen vyšší váhou. Hmotnost boxu je 5,1 kg. V režimu chlazení autolednice dokáže udržovat stabilní teplotu. Vděčí za to i speciální vnitřní izolaci z cyklopentanu.

Sencor SCM 2130 recenze

Oproti okolní teplotě dokáže zařízení zchladit svůj obsah o 18 až 20 °C. Při chlazení přitom neruší výraznějším hlukem. Velice oceňujeme možnost aktivace ECO režimu. Ten můžete použít, pokud nepotřebujete potraviny prudce zchlazovat a zároveň šetří spotřebu. Kromě chladu dokáže termoelektrická lednice produkovat také teplo. V režimu ohřevu přístroj může zahřát obsah až na teplotu 60 °C.

Více možností napájení

Manipulaci s lednicí usnadňuje masivní rukojeť. Ta kromě toho, že slouží jako rukojeť, poslouží také jako vzpěra víka lednice. Možné je klasické napájení z autozapalovače nebo z elektrické sítě na 220–240 V. Zároveň autolednice Sencor disponuje USB vstupem s napětím 5 V. Napájet tak můžete lednici například z powerbanky nebo externího akumulátoru. S lednicí se tak můžete vydat klidně i na piknik či do lesa.

Zkušenosti se Sencor SCM 2130

Spotřebitele těší dostatečný objem autolednice. Často zmiňovaný je také tichý chod. Maximální úroveň hluku je 42 dB. Výrobce nezapomněl ani na funkcionalitu a kromě efektivního chlazení nabízí také režim ohřevu. Nástup chlazení je rychlý. Lednice plní podle zákazníků očekávání i s ohledem na kvalitu zpracování a použité materiály. Týká se to i kvalitní izolace a tepelné stability, kterou autolednice má i ve vypnutém stavu.

Recenze a zkušenosti s autolednici Sencor SCM 2130
Zdroj: Heureka.cz

Kromě autozásuvky a elektrické sítě můžete přístroj napájet přes USB vstup. Klidně tak můžete chladit i za pomoci powerbanky. Konstrukce má vnitřní výšku 35 cm a vejdou se do ní i 1,5 či některé 2litrové láhve. Vnitřní šířka je 40 cm a pojme přibližně 15 až 18 plechovek. Součástí balení je USB adaptér a stejně tak i adaptér pro napájení z autozásuvky či elektrické sítě.

Recenze a zkušenosti s autolednicí Sencor SCM 2130
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Spolehlivost a výkon chlazení
Funkce chlazení i ohřevu
Napájení přes USB (powerbanka)

Negatíva

Žádné

Typ: termoelektrická lednice ● Objem: 30 l ● Chladící výkon: 18–20 °C ● Funkce ohřevu: ano ● Napájení: autozásuvka 12 V/elektrická síť 220-240 V/USB napájení ● Rozměry: 44 x 46 x 29,2 cm (VxŠxH) ● Hmotnost: 5,1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)