Foresto recenze antiparazitního obojku

Antiparazitický obojek Foresto (nad 8 kg, 70 cm) se stal Produktem roku několikrát po sobě. Chrání proti klíšťatům, blechám i proti všenkám, jeho účinnost je až 8 měsíců, což značí, že vydrží na celou sezónu. Vzhledem na jeho účinnost, ale i výborné recenze ze strany spotřebitelů, jsme se ho rozhodli vyzkoušet. Obojky Foresto obsahují speciální polymerovou matrici, uvolňující účinné látky imidacloprid a flumethrin postupně v malých dávkách, díky čemuž představují dlouhodobou ochranu pro psíka.

Publikované: 08.04.2021
Aktualizované: 12.07.2021

Foresto obojek

Chrání proti klíšťatůmblechám i proti všenkám, jeho účinnost je až 8 měsíců, obsahuje speciální polymerovou matrici, uvolňující účinné látky postupně v malých dávkách.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Antiparazitický obojek Foresto (nad 8 kg, 70 cm) se stal Produktem roku několikrát po sobě. Chrání proti klíšťatůmblechám i proti všenkám, jeho účinnost je až 8 měsíců, což značí, že vydrží na celou sezónu. Vzhledem na jeho účinnost, ale i výborné recenze ze strany spotřebitelů, jsme se ho rozhodli vyzkoušet. Obojky Foresto obsahují speciální polymerovou matrici, uvolňující účinné látky imidacloprid a flumethrin postupně v malých dávkách, díky čemuž představují dlouhodobou ochranu pro psíka.

Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že antiparazitický obojek funguje jako repelent. Klíšťata se psovi vyhýbají, nelezou po kůži, tím pádem se ani nepřisávají. Pokud se tak stane, klíště nebo blecha zahynou. Uvolňované látky se vstřebávají do lipidové vrstvy pokožky zvířete, pro psa jsou neškodné, zároveň nezatěžují životní prostředí.

Jako plus vnímáme voděodolnost obojku, zvíře se může v létě koupat bez toho, aby se ohrozila účinnost produktu. Foresto nepáchne a je neškodný při dotyku, takže je vhodnou volbou i pro psy žijící v bytě.

Obojky Foresto se řadí do vyšší cenové kategorie, vzhledem k účinnosti je však cena přiměřená.

Klady a Zápory

Dlouhodobá účinnost
Proti klíšťatům, komárům a všenkám
Neškodný pro psy i lidi

Může vyvolat alergickou reakci

Typ: Obojek ● Účinnost: 8 měsíců ● Proti klíšťatům: ano ● Proti blechám: ano ● Proti všenkám: ano ● Vhodný pro gravidní a kojící feny: ne


Nejlepší obojky, pipety a repelenty pro psy proti klíšťatům

Obojek vs. pipeta vs. tabletka pro psy proti klíšťatům K nejčastějším produktům, které majitelé psů v boji proti klíšťatům používají, patří obojky, pipety a tablety. K méně častým volbám, zejména kvůli krátkodobé účinnosti, se řadí repelenty/spreje a šampony. Obojek proti klíšťatům Antiparazitní obojky jsou spolu s pipetami a tabletami nejrozšířenějším způsobem ochrany pejsků před... Přečíst článek

Hodnocení:
(81.6%)