G21 California BBQ Premium line recenze plynového grilu

Plynový gril G21 California BBQ Premium line s nerezovou konstrukcí váží 41 kg. Disponuje třemi hlavními hořáky a jedním bočním plynovým hořákem pro ohřev. Grilovací plocha má celkem 2 728 cm2. Ve víku je integrovaný teploměr a potěší inovativní systém hoření hořáků „flame tamer“.

Publikované: 14.07.2021
Aktualizované: 24.08.2021

G21 California BBQ Premium line

4 hořáky, užitná grilovací plocha 2 728 cm2, boční odkládací plocha, integrovaný teploměr, systém „flame tamer“.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výkonný plynový gril vhodný do zahrady i na terasy. Na první pohled gril působí velmi robustně a samotná nerezová konstrukce váží až 41 kg. Gril je vybaven třemi hlavními hořáky a jedním bočním plynovým hořákem, který je určený k ohřevu. Kromě bočního hořáku se na levé straně grilu nachází i odkládací prostor s miskou. Zahradní plynový gril G21 California BBQ Premium line má grilovací plochu rozdělenou na dvě části. Klasický rošt je vyroben z litiny a tvoří větší část grilovací plochy, která má celkově až 2 728 cm2. Druhá, menší část grilovací plochy je tvořena hladkou a mřížkovanou grilovací plochou ze smaltu. Spolu s víkem se odklápí i rošt určený k ohřevu surovin.

Ve víku je integrovaný teploměr. Teplotu lze jednoduše nastavit otočnými regulátory. Spotřebitelé si velmi pochvalují především inovativní systém hoření hořáků „flame tamer“. Šťáva a tuk totiž nestékají na hořáky. Díky tomu nevzniká kouř a tuk se nepřipaluje. Nad hořáky je kovový profil, jenž odvádí šťávy a tuk do odkapávací misky, kterou můžete jednoduše vyjmout a vyprázdnit.

Hořáky mají vysoký výkon, celkem až 12 650 W. Dodávána je i spojovací hadice a redukční ventil. Pojezdová kolečka z plastu bez pogumování nepatří mezi nejkvalitnější, celkově je však gril velmi stabilní. Piezoelektrické zapalování vám ušetří spoustu času. Plynový gril je opravdu vyroben z kvalitního nerezu a v poměru ceny a kvality patří k produktům s prémiovou kvalitou. Potěší i velmi pozitivní recenze spotřebitelů.

G21 California BBQ Premium line recenze

Plynový gril G21 California BBQ Premium line

G21 California BBQ Premium line integrovaný teploměr

G21 California BBQ Premium line příslušenství

Plynový gril G21 California BBQ Premium line odkapávací miska

Plynový gril G21 California BBQ Premium line miska

G21 California BBQ Premium line hořák

Zahradní gril G21 California BBQ Premium line

Zahradní gril G21 California BBQ Premium line recenze

Klady a Zápory

Poměr kvality a ceny
Stabilní konstrukce
Systém „flame tamer“

Nekvalitní kolečka
10kg PB láhev se nevejde do úložného prostoru

Výkon: 12,6 kW ● Počet hořáků: 3 + 1 ● Velikost grilovací plochy: 2 728 cm2 ● Materiál roštu: litina ● Materiál konstrukce: nerezová ocel ● Integrovaný teploměr: ano ● Hmotnost: 41 kg


Nejlepší plynové grily 2021 + recenze

Hodnocené parametry V našem srovnávacím testu jsme pozornost soustředili na parametry a vlastnosti grilů , které spotřebitele zajímají nejvíce. A není to jen výkon samotného grilu . Už na první pohled často rozhodují rozměry a velikost zařízení. S tím přímo souvisí velikost grilovací plochy . Inspirovali jsme se zahraničními spotřebitelskými testy , kde byla hodnocena i kvalita... Přečíst článek

Hodnocení:
(82.8%)