Grily

Léto a grilování patří k sobě. Grilovat se samozřejmě dá během celého roku, pokud máte elektrický gril, můžete s ním klidně grilovat na balkoně či v kuchyni. Otestovali jsme elektrické, plynové, hybridní, ale i grily na dřevěné uhlí. Nezapomněli jsme ani na návod, jak gril vybrat, abychom vám co nejlépe poradili, který z druhů je pro vás nejvhodnější.

Jak vybrat gril + druhy grilů

Návod, jak vybrat nejlepší gril + druhy grilů

Pokud patříte mezi milovníky grilování a grilovaných jídel, pak by ve vaší domácnosti či zahradě neměl chybět kvalitní gril. Jak si ho vybrat?
Plynové grily

Nejlepší plynové grily 2024 + recenze

Po zhruba 60hodinové analýze trhu, parametrů a referencí zákazníků jsme za vítěze našeho srovnávacího testu vybrali zahradní plynový gril G21 Mexico BBQ Premium line.
Elektrické grily

Nejlepší elektrické grily 2024 + recenze

Vítězem srovnávacího testu se stal elektrický stolní gril Sage BGR820, který nabídne vysoký výkon, možnost kontaktního grilování a mnoho jiného.
Grily na dřevěné uhlí

Nejlepší zahradní grily na dřevěné uhlí 2024 + recenze

Z pohledu konstrukce, kvality přípravy, a dokonce s možností uzení pokrmů se vítězem pro tuto grilovací sezónu stal gril Weber Premium SE E-5775.
Hybridní grily

Nejlepší hybridní grily plyn + uhlí 2024 + recenze

Kombinované grily nabídnou možnost grilovat na uhlí i na plynu. Kombinované grily plyn + uhlí jsou kompromisem, který může nerozhodným spotřebitelům vyhovovat.
Čištění grilu

Čištění grilu: jak vyčistit grilovací rošt, připálený gril, jak odstranit mastnotu z grilu

Aby si gril zachoval svou formu i pro další rodinné posezení, musí si projít nutnou očistnou údržbou. Poradíme vám, jak vyčistit plynový, elektrický, ale také gril na dřevěné uhlí.

Testované produkty