Gallet Gourmet MAH 502 hotdogovač – recenze

Levný produkt, který vám poskytne vše důležité. Hotdogovač Gallet Gourmet MAH 502, toto nenápadné zařízení vyrobené z tvrzeného plastu nabízí několik zajímavých bonusů navíc. Jeho hlavním plusem je plastová nádoba schopná připravit až 12 párků současně. Potěší i dva rozpékací hroty na rohlíky a možnost jejich samostatného zapnutí. Pečivo si tak můžete dát rozpéct až těsně předtím, než budou párky připravené. Kromě toho se můžete díky dvěma plastovým podložkám těšit na možnost vaření 6 vajec, popřípadě přípravy kukuřice.

Publikované: 23.02.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Gallet Gourmet MAH 502

Varná nádoba na 12 párků, 2 rozpékací hroty, vhodný k přípravě kukuřice a vajec.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vítězem našeho srovnávacího testu se stal hotdogovač Gallet Gourmet MAH 502. Toto nenápadné zařízení svým plastovým provedením příliš nenadchne, disponuje však mnoha jinými přednostmi. Jednou z nich je kapacita varné nádoby, ta je schopna najednou připravit až 12 párků. Plastové víko samotné nádoby disponuje otvorem na odvádění vytvořené vodní páry. Potěší dva rozpékací hroty na pečivo. V tomto případě si své místo našla nerezová ocel, která je schopna dobře rozvádět vytvořené teplo. Dobrou zprávou je fakt, že jak varnou nádobu na párky, tak i samotné hroty na pečivo lze zapínat samostatně. V případě, že si chcete připravit jen párky nebo pouze opéct rohlík, nemusíte spotřebovávat zbytečně mnoho elektrické energie.

Gallet Gourmet MAH 502 recenze

Na hot dogy, vejce a kukuřici

Vedle svého hlavního zaměření nabízí hotdogovač Gallet Gourmet MAH 502 ještě další dvě možnosti přípravy jídla. Dvojice přídavných plastových nástavců z něj rázem udělá zařízení vhodné k přípravě vajec, přičemž celkem je jich možno uvařit až šest. Hotdogovač nebude mít problém ani s přípravou kukuřice. Rozměry zařízení se zastavily na hodnotách 28 × 34,3 × 19,5 centimetru a váha v tomto případě dosáhla necelého kilogramu (0,92 kilogramu). Hotdogovač je tak snadno přenosný, za účelem lepší manipulace s ním vám poslouží i odolná držadla a protiskluzové nožičky. Dobrou zprávou je, že zařízení disponuje bezpečnostní pojistkou bránící jeho přehřátí.

Zkušenosti s Gallet Gourmet MAH 502

Samotný produkt je mimořádně oblíbený i mezi dlouhodobými uživateli. Oceňují na něm zejména příznivou cenu, dostatečný výkon a možnost vypnutí/zapnutí vařiče a výhřevných hrotů samostatně. Zároveň však upozorňují, že samotné výhřevné hroty jsou poměrně široké a nemusejí si moc rozumět s křehkými rohlíky. Mírnou nevýhodou může být i použitý plast, který působí křehce a může se snadno poškodit. Připravte se na komplikovanější čištění, jelikož nádobu, ve které se párky připravují, nelze odstranit.

Recenze a zkušenosti s hotdogovačem Gallet Gourmet MAH 502
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s hotdogovačem Gallet Gourmet MAH 502 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Objem varné nádoby
Příznivá cena

Negatíva

Výhřevné hroty jsou v porovnání s konkurenty tlustší
Laciné zpracování

Příkon: 380 W ● Objem varné nádoby (počet párků): 12 ● Počet rozpékacích hrotů: 2 ● Vhodný k přípravě jiných jídel: ano (vejce, kukuřice) ● Použitý materiál: plast, hroty z nerezové oceli ● Rozměry: 28 cm × 34,3 cm × 19,5 cm ● Hmotnost: 0,92 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)