Vigan Hot Dog HD20X hotdogovač – recenze

Hotdogovač Vigan Hot Dog HD20X v sobě spojuje dobré technické specifikace s prémiovými materiály. Varná nádoba je z tvrzeného varného skla. Díky tomu dokáže lépe izolovat teplo. Disponuje regulátorem, díky kterému si můžete nastavit dlouhodobé udržování tepla v rozmezí od 30 do 100 °C. Samozřejmostí je možnost přípravy kukuřice, vajec, ale také chřestu či brokolice na kvalitních nerezových roštech. Celkem připravíte najednou až 20 standardních párků. Samozřejmostí jsou v tomto případě také dva vertikální rozpékací hroty z leštěného hliníku, který dokáže dokonale rozvádět teplo po celé jejich délce.

Publikované: 03.10.2022
Aktualizované: 08.02.2023
Obsah článku:

Vigan Hot Dog HD20X

Varná nádoba na 20 párků, 2 rozpékací hroty, vhodný pro přípravu kukuřice a vajec.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Celokovový hotdogovač Vigan Hot Dog HD20X již na první pohled zaujme kvalitním zpracováním. Zařízení je napájeno ze síťového adaptéru, jeho příkon je skvělých 420 W. Přístroj v nerezovém koši najednou zahřeje až 20 párků. Koš je vyroben z tvrzeného skla, nechybí nerezové víko pro přikrytí a odvádění přebytečné páry. Voda na ohřívání se nachází v nerezové misce, tělo zařízení se tak „špiní“ jen minimálně.

Vigan Hot Dog HD20X recenze

Dva hroty i automatický termostat

Vigan Hot Dog HD20X disponuje dvojicí vertikálních hrotů z leštěného hliníku. Teplo po celé své délce rozvádí rovnoměrně, díky čemuž je pečivo připraveno rychle a bez zbytečného zapařování. Samozřejmostí je automatický termostat, který rozehřeje hliník až na 170 °C. Nechybí odnímatelná kovová podložka, její přítomnost přitom zajišťuje možnost připravit si v zařízení i další druhy jídla – vejce, kukuřici, chřest či brokolici. Mírnou nevýhodou mohou být větší rozměry a vyšší hmotnost. Ta se zastavila na hodnotě 3,5 kilogramu, rozměry dosahují 31,3 × 29,8 × 34,8 centimetrů. Samozřejmě, hotdogovači to ochotně promineme s ohledem na kvalitní materiály. Pokud hledáte přesto kompaktnější model, zaujmout vás může zařízení Gallet Dijon MAH 50.

Zkušenosti s Vigan Hot Dog HD20X

Kvalita samotného produktu se vám potvrdí i při pohledu na zkušenosti dlouhodobých uživatelů. Ti vyzdvihují hlavně využité materiály či dobrý výkon. Mírnou nevýhodou mohou být větší rozměry, vyšší hmotnost i vyšší cena. Jedním dechem je nutno dodat, že s ohledem na odolnou konstrukci lze vše z toho pochopit.

Recenze a zkušenosti s hotdogovačem Vigan Hot Dog HD20X
Zdroj: Heureka.sk

Recenze a zkušenosti s hotdogovačem Vigan Hot Dog HD20X
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký příkon
Objem varné nádoby
Kvalita zpracování

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Příkon: 420 W ● Objem varné nádoby (kapacita párků): 20 ● Počet rozpékacích hrotů: 2 ● Vhodný pro přípravu jiných jídel: ano (vejce, kukuřice, chřest, brokolice) ● Použitý materiál: nerezová ocel ● Rozměry: 31,3 × 29,8 × 34,8 cm ● Hmotnost: 3,5 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)