Graef WA 80 vaflovač – recenze

Graef WA 80 je vaflovač z vyšší cenové kategorie na přípravu pěti vaflí ve tvaru srdce. Jedná se o designový kousek s vysokou kvalitou zpracování a elektronickou kontrolou teploty, který ocení i ti náročnější.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Graef WA 80

Vaflovač na 5 vaflí, příkon 850 W, automatická + manuální regulace teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vaflovač Graef WA 80 vám připraví pět vaflí ve tvaru srdce, proto ho doporučujeme zejména těm z vás, kteří tento pokrm konzumují častěji a ve větším množství. Spotřebič má příkon 850 W, což je srovnatelné s modelem Breville VST072. Disponuje pokrokovou, elektronicky řízenou regulací teploty v šesti stupních a nástup ohřevu je velmi rychlý, pečení vaflí v něm proto trvá krátkou dobu.

Graef WA 80 recenze

Vysoká kvalita zpracování

Plotýnky jsou klasicky nepřilnavé. Celý spotřebič je vyroben z pevných materiálů, převážně z nerezové oceli, což se odrazilo i na jeho vyšší hmotnosti, která činí 2,6 kg. Na oplátku získáte vaflovač vyznačující se vysokou kvalitou zpracování a odolnostíRukojeti jsou plastové a tepelně izolované. Praktickým detailem je zvuková kontrolka, která vás upozorní na to, že jsou vafle hotové. K negativním parametrům řadíme zejména vysokou pořizovací cenu a fakt, že vaflovač zůstává horký i poměrně dlouhou dobu po vypnutí.

Zkušenosti s Graef WA 80

Jediným parametrem, který spotřebitelé v případě vaflovače Graef WA 80 vnímají negativně, je vyšší pořizovací cena. Hodnocení jsou jinak výhradně pozitivní. Mezi zmíněné plusy patří rovnoměrné propékání těsta, kvalitní, nepřilnavý povrch, zvuková kontrolka, která vás upozorní na konec pečení, rychlé nahřívání, rychlá příprava vaflí a pěkný design.

Recenze a zkušenosti s vaflovačem Graef WA 80
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s vaflovačem Graef WA 80 na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Pokroková regulace teploty a rychlý nástup ohřevu
Kvalitní provedení a pěkný design

Negatíva

Vysoká pořizovací cena
Delší doba chlazení vaflovače

Počet vaflí = 5 ● Příkon = 850 W ● Rozměry (D × H × V) = 20,5 × 27 × 8,4 cm ● Hmotnost = 2,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(82.8%)