Severin WA 2103 vaflovač – recenze

Vaflovač Severin WA 2103 je cenově dostupný model s průměrnou, ale dobrou kvalitou zpracování a možností manuální regulace teploty, ve kterém si připravíte pět vaflí ve tvaru srdce. Má vysoký výkon, je kompaktní a jeho obsluha je vysloveně nenáročná.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 27.06.2022
Obsah článku:

Severin WA 2103

Vaflovač na pět vaflí, příkon 1 300 W, automatická + manuální regulace teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Severin WA 2103 je dalším vaflovačem, který nás zaujal zejména z hlediska poměru mezi pořizovací cenou a výkonem. Má vysoký příkon, a to až 1 300 W, a plynulé manuální nastavení teploty. Stejně jako modely Sencor SWF 1010 a Graef WA 80 je i tento spotřebič určený k přípravě pěti vaflí ve tvaru srdce. Plotýnky vaflovače mají nepřilnavý povrch, který se v praxi ukazuje jako velmi efektivní. Těsto se díky němu propéká rovnoměrně a údržba je opravdu nenáročná.

Severin WA 2103 recenze

Kvalita přiměřená ceně

Pozitivem jsou kompaktní rozměry, které oceníte při skladování i přenášení, a také možnost vertikálního i horizontálního skladování. Kvalita zpracování je přiměřená nízké ceně spotřebiče. Vnější části jsou vyrobeny z plastu, a i přesto, že disponují tepelnou izolací, se mohou během používání mírně nahřívat. K negativům řadíme i krátký přívodní kabel.

Zkušenosti se Severin WA 2103

Na základě řady recenzí usuzujeme, že vaflovač Severin WA 2103 patří k velmi populárním produktům. Pozitivní hodnocení spotřebitelů převládají, narazili jsme však i na několik negativních, která souvisí s krátkým přívodním kabelem, nerovnoměrným propékáním těsta, obtížnějším vytahováním hotových vaflí a nahříváním rukojeti. Pozitivně spotřebitelé hodnotí cenu přiměřenou výkonu a kvalitě, jednoduchou obsluhu, kompaktní rozměry, kvalitní, nepřilnavý povrch, dostatečnou hloubku plotýnek a možnost regulace teploty.

Recenze a zkušenosti s vaflovačem Severin WA 2103
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s vaflovačem Severin WA 2103 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a výkonem
Plynulá regulace teploty
Rovnoměrné propékání těsta

Negatíva

Nižší kvalita zpracování
Krátký přívodní kabel

Počet vaflí = 5 ● Příkon = 1 300 W ● Rozměry (D × H × V) = 25,5 × 20,3 × 10,5 cm ● Hmotnost = cca 1,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)