Huawei Watch GT3 PRO smart hodinky na telefonovanie – recenze

Inteligentní hodinky Huawei Watch GT 3 Pro jsou volbou těch nejnáročnějších, kterým se jedná o design v kombinaci s bohatou výbavou. Na první pohled zaujmou luxusním vzhledem. Tělo z titanu je doplněno 1,43" Amoled displejem se safírovým sklíčkem. Hodinky dokáží sledovat srdeční tep, hladinu stresu, SpO2 a také EKG pro dokonalý přehled o vašem zdraví. Sportovci ocení přes 100 sportovních aktivit a velmi přesnou GPS. Bonusem jsou profesionální funkce na golf a potápění. Kombinace mikrofonu s reproduktorem a bluetooth rozhraním znamená možnost telefonování přímo ze zápěstí.

Publikované: 24.04.2023
Aktualizované: 05.04.2024
Obsah článku:

Huawei Watch GT3 PRO

AMOLED displej, úhlopříčka 1,43", hmotnost 54 g, výdrž baterie 336 hodin, příchozí hovor, odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 PRO zaujmou i náročné uživatele. Podobně jako model Xiaomi Watch S1, velikostí a designem jsou tyto hodinky jsou určeny primárně mužům. Na první pohled si všimnete jejich elegantního 46 mm ciferníku, jehož tělo je vyrobeno z masivního titanu. Ciferník je pokryt safírovým sklem a pod ním je bezpečně umístěn 1,42" Amoled displej s rozlišením 466 × 466 px.

Ciferník přizpůsobený na den i noc

Kvalitní Amoled displej se vyznačuje tím, že je dobře čitelný v každé situaci. Dokonce, speciální fluorescenční ciferníky dokážou pěkně svítit ve dne i v noci. Displej na hodinkách Huawei Watch GT3 Pro se rozsvítí pouhým otočením zápěstí. Na rámečku máte k dispozici otočnou korunku, se kterou můžete snadno a rychle přibližovat či oddalovat aplikace v menu a rychle se dostat tam, kam potřebujete. Design ciferníku si můžete přizpůsobit podle sebe nebo si můžete vybrat z množství připravených designů, které naleznete ve Watch AppGallery.

Huawei Watch GT3 Pro recenze

Funkce telefonování

Jelikož se nám tento model hodinek dostal do našeho testu, musí disponovat funkcí telefonování. Jak ale funguje? Stačí, když spárujete váš smartphone se smart watch Huawei prostřednictvím bezdrátové technologie bluetooth. Díky integrovanému reproduktoru a mikrofonu můžete přijmout příchozí hovor a přímo ze zápěstí volat. Hovor můžete uskutečnit pouze v případě, že máte hodinky spárované s chytrým telefonem a jste v jeho blízkém dosahu. Prostřednictvím těchto hodinek můžete odpovídat na zprávy. Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem Android, ale také iOS.

Množství funkcí a režimů

Inteligentní hodinky Huawei mají k dispozici kromě funkce volání také více než 100 sportovních režimů. Využít můžete například režimy pro běh, jízdu na kole, turistiku, skákání přes švihadlo, lyžování, trenažér, veslování nebo plavání. Ve Watch AppGallery máte k dispozici velké množství aplikací, které můžete používat přes hodinky. Samozřejmostí jsou zdravotní funkce. Z nich si můžete vybrat sledování spánku, úrovně stresu, tepovou frekvenci či hodnotu SpO2. Zařízení nedisponuje NFC technologií pro bezkontaktní platby.

Pro plavce i golfisty

Rozdílem oproti ostatním modelům je, že tyto hodinky disponují profesionálními funkcemi pro golfisty i potápěče. Huawei Watch dokáží zaznamenat profesionální údaje o švihu, díky kterým budete znát rychlost tempa i dobu švihu do naprostého detailu. Rovněž pro potápěče nabízejí různé funkce, jako zobrazení délky či hloubky ponoru, upozornění na dlouhé a hluboké klesání či tréninkové režimy. Se stupněm krytí IP68 a vodotěsností 5 ATM lze s hodinkami potápět do hloubky 50 metrů.

Smart hodinky na telefonování Huawei Watch GT3 Pro

Výdrž baterie a rychlé nabíjení

U smart hodinek bývá častým problémem výdrž baterie. Dotykové hodinky Huawei Watch GT 3 Pro mají podle spotřebitelů dobrou výdrž baterie a potěší vás rychlé nabíjení. Celou baterii nabijete za pouhých 85 minut a následně se můžete těšit na 14denní používání. Samozřejmě, tento údaj je jen informativní. Výdrž baterie závisí na četnosti používání zařízení.

Zkušenosti s Huawei Watch GT3 PRO

Pevné, masivní hodinky Huawei Watch GT3 PRO jsou velmi dobře propracované po všech stránkách. Uživatelům se líbí elegantní design i kvalitní Amoled displej. Kromě volání můžete využívat řadu sportovních i zdravotních funkcí. Výhodou je dlouhá výdrž baterie. Jako minus hodnotíme design předurčený primárně mužům. Pro někoho může být nevýhodou absence NFC technologie.

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami pro telefonování Huawei Watch GT3 Pro
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Množství funkcí
Dlouhá výdrž baterie
Funkce telefonování

Negatíva

Designově určené primárně mužům
Chybí technologie NFC

Úhlopříčka displeje: 1,43" ● Vodotěsnost: do 50 m ● Výdrž baterie: 336 hodin ● Telefonování: příchozí hovor, odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger ● Funkce: sportovní, zdravotní, smart ● Konektivita: Bluetooth ● Podporovaný OS: iOS, Android ● Hmotnost: 54 g

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)