Inteligentní hodinky

Smart hodinky s NFC, chytré hodinky na běhání, na plavání či jiný sport nebo hodinky pro dítě? Výběr může být poměrně náročný. Třeba se zorientovat v jednotlivých parametrech a určit si, co od hodinek očekáváte. Abychom vám nejen výběr, ale také samotné rozhodování, které hodinky jsou nejlepší, co nejvíce usnadnily, otestovali jsme modely z různých kategorií a připravili pro vás návody, jak si inteligentní hodinky vybrat.

Hodinky na běhání

Nejlepší hodinky na běhání 2024 + recenze

Testovali jsme desítky produktů, abychom vám pomohli najít ty nejlepší hodiny na běhání. Nejvíce nás zaujal model Garmin Fenix 6X PRO Sapphire.
Smart hodinky pro děti

Nejlepší smart hodinky pro děti jsou s GPS i k telefonování + recenze

Po důkladném porovnání vybraných modelů získaly nejlepší hodnocení voděodolné smart hodinky Lamax WatchY2 s funkcemi, které potěší nejen děti, ale i dospělé.
Smart hodinky

Nejlepší smart hodinky 2024 + recenze

Náš test chytrých hodinek je určený těm z vás, kteří si chtějí nákup co nejvíce usnadnit. Budeme se v něm věnovat nejen zhodnocení vítěze – smart hodinek Huawei Watch GT2 Pro.
Hodinky Garmin

Nejnovější hodinky Garmin. Které jsou nejlepší?

Chytré hodinky Garmin patří v tomto segmentu elektroniky k tomu nejlepšímu, co trh nabízí. Představíme vám modely, jejichž potenciál využijí nejen zarytí sportovci.
Dámské smart hodinky

Nejlepší dámské smart hodinky 2024 + recenze

Vybrali jsme ty nejlepší dámské chytré hodinky. O svých nesporných kvalitách nás přesvědčily smart hodinky Garmin Venu Sq.
Smart hodinky s NFC

Nejlepší smart hodinky s NFC – Apple Pay, Google Wallet nebo Garmin Pay?

Smart hodinky s NFC jsou nositelnou elektronikou, která umožňuje realizovat bezkontaktní platbu. Vítěz našeho testu Samsung Galaxy Watch 4 Classic rovněž...
Smart hodinky s možností telefonování

Nejlepší smart hodinky s možností telefonování 2024 + recenze

Vítěz testu, hodinky Samsung Galaxy Watch5 jsou u spotřebitelů oblíbené, jelikož vynikají v poměru cena/kvalita. Těšit se můžete také na další zajímavé modely.
Apple Watch

Porovnání Apple Watch 9, 8, 7, Ultra i SE. Které Apple hodinky jsou nejlepší?

Připravili jsme pro vás praktické srovnání chytrých hodinek od Apple, abyste měli přehled o jednotlivých parametrech a funkcích.

Testované produkty