Remington CI95 Pearl recenze kulmy na vlasy

Kónická kulma Remington CI95 Pearl s keramickým povrchem s přídavkem perel je vhodná k úpravě všech typů vlasů. Teplota je regulovatelná v 5 krocích od 130 do 210 °C. Rychlonahřívací kulma má 3metrový otočný kabel, špička zůstává během kulmování chladná.

Publikované: 07.09.2021
Aktualizované: 26.11.2021

Remington CI95 Pearl

Kónická keramická kulma, 130–210 °C, 5 teplotních stupňů, 3m otočný kabel.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kónická kulma Remington CI95 Pearl neudělala nejlepší dojem jen na nás, ale zjevně i na samotné spotřebitele, jelikož patří k nejprodávanějším modelům na našem trhu. Její pozitivní vlastnosti potvrzují i ​​samotné spotřebitelské zkušenosti a hodnocení spolu s dalšími nezávislými recenzemi kulem na vlasy.

Remington Ci95 Pearl má kónický tvar, který stojí za velmi přirozeně vypadajícími kadeřemi a vlasům dodává objem. Hned na začátku upozorňujeme, že práce s ní vyžaduje trochu cviku. To však platí pro jakoukoli kónickou kulmu, nejen pro tento konkrétní model. Keramický povrch hlavice s přídavkem perel je vhodný pro úpravu všech typů vlasů, kterým dodává lesk, nezanechává na nich otisky a nevytváří statickou energii. Výrazným benefitem je velmi rovnoměrné rozložení teploty po celém povrchu hlavice.

Díky podsvícenému digitálnímu displeji patří tento model mezi LCD kulmy. Displej je navíc možné uzamknout, což zabraňuje nechtěnému přenastavení teploty během kulmování. Teplotu si na ní můžete nastavit v podobném rozmezí jako u dražšího modelu BaByliss PRO 2469, tedy v 5 krocích od 130 do 210 °C. K plusům řadíme také funkci automatického vypnutí po 60 min. nečinnosti a vysokou kvalitu zpracování.

Tento model lze označit za skutečně rychlonahřívací kulmu. Nahřátí její hlavice na nejnižší možnou teplotu, tedy 130 °C, zabere skutečně jen cca 30 sekund. Při jejím nahřívání na vyšší či max. teplotu jde o trochu delší dobu. Špička zůstává chladná i během kulmování, což je velmi důležitý, praktický a bezpečnostní detail. Pozitivně hodnotíme také otočný kabel s nadstandardní délkou 3 m, který manipulaci s tímto zařízením podstatně usnadňuje. Součástí dodávky je žáruvzdorné přenosné pouzdro, které využijete na cestách i doma.

Remington CI95 Pearl recenzia

Remington CI95 Pearl príslušenstvo

Remington CI95 Pearl balenie

Klady a Zápory

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem
Rychlé a rovnoměrné nahřívání hlavice se šetrným povrchem
Vhodná na všechny typy vlasů

Manipulace vyžaduje praxi

Typ = kónická keramická kulma ● Materiál hlavice = keramika ● Regulace teploty = 5 stupňů ● Teplotní rozpětí = 130–210 °C ● Typ/délka kabelu = otočný / 3 m


Hodnocení:
(82.2%)