Klarstein Twister sloupový ventilátor – recenze

Klarstein Twister s příkonem 45 W a průtokem vzduchu 343 m3/h dobře poslouží i ve větší místnosti. Vybrat lze ze tří rychlostí větru, k dispozici je automatická (v úhlu do 80°) i manuální oscilace (do 360°). Plusem je 8hodinový časovač a také čtyři provozní režimy (klasický, přírodní, noční a eco).

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Twister

Příkon 45 W, průtok vzduchu 343 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 80°, dálkové ovládání, hlučnost min. 34 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pro náročnější zákazníky zde máme model Klarstein Twister. Sloupové ventilátory se vyznačují moderním designem a ten výrobci zachovali i u modelu Twister. K dispozici jej máte v černé barvě. Ovládat ho lze pomocí dotykové ovládací plochy se symboly nebo naprosto pohodlně díky dodávanému dálkovému ovladači. Zezadu podsvícený LED displej zobrazuje mimo jiné aktuální teplotu v místnosti. Nízkým příkonem 45 wattů při dlouhodobém provozu takto šetří nejen peníze, ale i životní prostředí.

Klarstein Twister recenze

Optimální chlazení

O příjemný proud vzduchu během horkých dnů se postarají tři rychlosti větru s průtokem do 343 m3/h. Klarstein Twister se může pochlubit automatickou i manuální oscilací. Zapínatelná, automatická oscilace se stará o rovnoměrný otáčivý pohyb celého sloupu v úhlu do 80°, zatímco horní polovinu lze nastavit manuálně v úhlu do 360°. Tento ventilátor nemusíte nechávat stát v koutě. Místnost vám ochladí rovnoměrně na všechny strany. Na ventilátoru si kromě klasického provozu můžete zvolit přírodní, noční nebo eco režim. Přírodní režim se měnící rychlostí vzduchu stará o přirozený zážitek z větru. Noční režim se vyznačuje postupným snižováním rychlosti. V režimu Eco ventilátor funguje díky zabudovanému čidlu při teplotách pod 25 °C na nízké rychlosti, mezi 25 °C a 29 °C na střední rychlosti a nad 29 °C ve vysoké rychlosti. Rovněž disponuje nastavitelným 8hodinovým časovačem.

Zkušenosti s Klarstein Twister

Zákazníci jsou s ventilátorem Klarstein Twister spokojení. Líbí se jim nejen design, ale také jeho funkčnost. I když je k dostání za vyšší pořizovací cenu, disponuje vysokým výkonem a mnoha funkcemi. Spotřebitelé vyzdvihují také tichý chod přístroje, který nenarušuje spánek, a proto může být umístěný i v ložnici. Nám se tento ventilátor líbí stejně jako zákazníkům a hodnotíme jej kladně.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Twister
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý chod
Vysoký výkon
Funkce

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Průtok vzduchu: 343 m3/h ● Příkon: 45 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: min. 34 dB ● Oscilace: 80° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 4,6 kg ● Rozměry (Ø × V): 18 × 97 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)