Garmin Lily Sport dámské smart hodinky – recenze

Pokud patříte k těm dámám, které si na design u smart hodinek potrpí a požadují, aby byly nejen praktickým, ale i designovým doplňkem, pak jsou smart hodinky Garmin Lily Sport nejspíš optimální volbou. Nezaostávají ani z hlediska funkcí. Integrován je GPS modul, dokážou měřit saturaci krve, srdeční tep a monitorují také spánek. Navíc vás upozorní na hydrataci těla. Využívají aplikaci Garmin Connect.

Publikované: 15.03.2022
Aktualizované: 05.04.2024
Obsah článku:

Garmin Lily Sport

Voděodolné smart hodinky, dotykový LCD displej, úhlopříčka 1″, hmotnost 24 g, výdrž baterie 5 dní.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Smart hodinky Garmin Lily Sport jsou konstruovány ke každodennímu nošení pro všechny ženy. Design je jedna věc, ale funkčnost druhá. Hodinkám opravdu nechybí téměř nic, avšak mezi parametry budete marně hledat funkci NFCprostřednictvím Garmin Pay tudíž nezaplatíte, což je mírné zklamání. Hodinky každopádně nabízejí měření téměř všech metrik – kalorie, kroky, vzdálenost, srdeční tep, pulzní oxymetr nebo měření míry stresu. Specifická je funkce měření aktivity, upozornění na neaktivitu nebo dechová cvičení. Samozřejmostí jsou také sportovní režimy, jako je běh, chůze, kolo, plavání, jóga a mnohé jiné. Hodinky jsou voděodolné a je s nimi možné povrchově plavat.

Upozornění na zprávy

Mezi funkcemi je pro ženy důležitý menstruační kalendář. Budík, časovač či alarmy jsou samozřejmostí. Přímé telefonování možné není, ale můžete dostávat notifikace nebo upozornění na SMS zprávy, zprávy z aplikací či hovory. Máte také možnost zasílat krátké odpovědi. To umožňuje jen systém Android. Přesnost měřených dat je opravdu velmi relevantní. Co se týče výdrže baterie, avizovaných 5 dní je optimistických a reálných spíše při ne zcela aktivním smart režimu. Skutečná výdrž se pohybuje kolem 3 dní.

Garmin Lily Sport recenze

Dokonalá elegance

„Hodinokrásky“, jak nazval tento model samotný výrobce, mají opravdu jedinečný design, který v sobě spojuje eleganci, praktičnost a zároveň se dokáže odlišit od konkurence. Po stránce stylovosti jde zřejmě o kousek, který hledá spousta žen. Elegantní kulatý ciferník má přitom průměr pouze 35 mm a hodinky váží neuvěřitelných 24 g. Pouzdro je z odolného polymeru a luneta je chráněna exolovaným hliníkem. Sklíčko Gorilla Glass rovněž zvyšuje odolnost hodinek. Voděodolnost má hodnotu 5 ATM (50 m). Nemusíte se tak bát sprchy ani povrchového plavání v bazénu. Hodinky přežijí nějaké to ponoření, nejsou však stavěné na dlouhodobé ponory.

Displej má jeden palec, což by se mohlo jevit jako málo, avšak LCD monochromatický displej se chová velmi dobře i na slunci. Hodinky jsou na ruce velmi nenápadné. Disponují bluetooth rozhraním a díky tomu je lze připojit k mobilu. Podporují operační systémy iOS i Android. K ovládání v mobilu, monitoringu hodnot, metrik, ale i jiným nastavením budete využívat aplikaci Garmin Connect.

Zkušenosti s Garmin Lily Sport

Začít musíme pochopitelně hlavním důvodem, proč jsou tyto hodinky tak oblíbené. Je to díky jejich designu. Spotřebitelům se líbí nejen elegance, ale také minimalistický design, krásně zpracovaná luneta a komfortní nošení, jelikož hodinky váží pouhých 24 g a na dámském zápěstí vypadají opravdu vkusně. Spotřebitelé si pochvalují přítomnost GPS, naopak chybějící NFC a nemožnost platit hodinkami jsou trochu na škodu. Zákazníci vnímají také velmi dobré a přesné měření metrik, které jsou velmi blízko skutečnosti.

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami Garmin Lily Sport
Zdroj: Heureka.cz

Je třeba ocenit i dobře navrženou aplikaci, Garmin Connect je dlouhodobě považována za velmi flexibilní a funkční. Smart hodinky Garmin Lily Sport v sobě ukrývají nejen elegantní, ale také sportovní potenciál. Proto chválíme, že se nezapomnělo ani na sportovní režimy. Spotřebitelé jsou rádi i za to, že hodinky disponují monitoringem spánku, hydratace nebo měřením úrovně saturace krve kyslíkem. Výdrž baterie je poměrně náročné odhadnout, jde o individuální parametr. Při zapnutém aktivním měření 24 hodin denně se však na hodnotu 5 dní určitě nedostanete. Ve skutečnosti počítejte spíše se třemi dny. Pokud vyžadujete větší výdrž, nechcete platit víc, a dokonce chcete mít možnost hodinkami i bezkontaktně platit, alternativou jsou dámské smart hodinky Garmin Venu Sq.

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami Garmin Lily Sport na Mall
Zdroj: Mall.sk

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami Garmin Lily Sport na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Extrémně lehké a kompaktní
Elegantní design
Přesné měření a GPS modul

Negatíva

Slabší výdrž baterie
Neumožňují bezkontaktní platby

Výdrž baterie: 5 dní ● Displej: LCD/dotykový ● Rozlišení displeje: 240 × 201 px ● Průměr ciferníku: 35 mm ● Úhlopříčka displeje: 1,00″ ● Typ skla: Gorilla Glass ● GPS: ano ● Bluetooth: ano ● WiFi: ne ● Bezkontaktní platba: ne ● Telefonování: ne ● Hmotnost: 24 g ● Voděodolnost: 5 ATM ● Materiál pouzdra: tvrzený polymer + PVD + hliník ● Řemínek: silikonový

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)