Klarstein BeerBelly 21 autolednice – recenze

Německý výrobce se v rámci portfolia svých produktů dostal i do tohoto segmentu. Autolednice BeerBelly 21 v názvu ukrývá svůj objem. Velmi mile nás překvapily možnosti napájení včetně ne zrovna tradičního USB vstupu. Cestovatele potěší i kompaktní rozměry a nízká hmotnost – 3,2 kg.

Publikované: 07.02.2022
Aktualizované: 04.09.2023
Obsah článku:

Klarstein BeerBelly 21

Termoelektrická autolednice o objemu 21 l, chladicí výkon 18–20 °C, napájení z autozásuvky, elektrické sítě nebo prostřednictvím USB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vnitřní objem je 21 litrů. Ten, komu však daný objem stačí, nebude mít ke kapacitě modelu Klarstein BeerBelly 21 žádné výhrady. Samotná konstrukce je z polyetylenu. Jedná se tedy o plast, který však i díky barevnému provedení nepůsobí tak lacině. Izolace je tvořena polyuretanovou pěnou, což za danou cenu hodnotíme jako nezbytný standard. Pozitivem je fakt, že termoelektrickou lednici můžete využít jako chladicí box, ale i k ohřevu, a to až do 55 °C. Chladicí výkon v závislosti na okolní teplotě činí 18 až 20 °C.

Klarstein BeerBelly 21 recenze

Napájení přes USB

Samozřejmostí je možnost napájení autolednice přes 12V DC adaptér, který je i součástí balení. Možné je i napájení ze sítě na 230 V. Zajímavostí je však USB vstup, pomocí něhož si nepustíte hudbu ani nenabijete mobil, ale můžete jím pohánět samotnou ledničku, stačí připevnit powerbanku. Výrobce uvádí, že na 4 hodiny provozu stačí 10 000 mAh. Lednice má také vyjímatelnou přihrádku, která vám může sloužit k umístění potravin nebo plechovek. Za účelem úspornějšího chodu lze aktivovat i režim Eco.

Zkušenosti s Klarstein BeerBelly 21

V celkovém pojetí je autolednice Klarstein BeerBelly 21 více než obstojným kouskem. Se svým objemem 21 litrů nepatří mezi největší, avšak spolehlivostí ani svými službami nezklame. Chlazení je bezproblémové a v dané cenové třídě více než dostatečné. Funguje i funkce ohřevu. Od spotřebitelů na našem trhu není k dispozici mnoho recenzí, nicméně v porovnání s konkurencí autolednice v ničem nezaostává. Plusem je možnost napájení z autozásuvky, klasické zásuvky nebo pomocí USB portu. Kabely jsou součástí balení, oba mají 1,5 metru. Kvalita zpracování je slušná a nechybí ani vyklápěcí víko a praktická rukojeť za účelem lepší manipulace.

Recenze a zkušenosti s autoledničkou Klarstein BeerBelly 21
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Možnost napájení pomocí USB
Tichý chod
Kvalitní materiál

Negatíva

Menší objem

Typ: termoelektrická autolednice ● Objem: 21 l ● Chladicí výkon: 18–20 °C ● Napájení: autozásuvka 12 V / elektrická síť 230 V / USB ● Rozměry: 36 × 46 × 32 cm (V × Š × H)

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)