Tescoma Paloma 6 moka kávovar – recenze

Hliníkový moka kávovar Tescoma Paloma 6 umožňuje připravit najednou 2 normální šálky kávy. Kávovar je vhodný pro plynový a elektrický ohřev.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Tescoma Paloma 6

Hliníkový moka kávovar, objem na 6 šálků kávy, vhodný pro plynový a elektrický ohřev.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Moka kávovar Tescoma Paloma je dostupný v několika velikostech. Jedná se o vysloveně levný hliníkový model s překvapivě kvalitním provedením, který uspokojí i náročnější spotřebitele. K zahození není ani jeho design.

Ne až tak velký, jak se zdá

Největší předností moka kávovaru Tescoma Paloma 6 by měl být jeho nadstandardní objem. Je dostupný ve více velikostech, konkrétně jako moka kávovar k přípravě 1, 3, 6 nebo až 9 šálků kávy. Naše recenze je věnována modelu na 6 šálků, který má však ve skutečnosti podstatně menší objem. Výrobce jej neuvádí přesně, na základě spotřebitelských recenzí je však možné říct, že si v něm připravíte max. 3 menší nebo 2 normální šálky kávy.

Tescoma Paloma 6 recenze

Z našeho pohledu tento kousek vyniká ve zcela jiné oblasti, kterou je poměr mezi pořizovací cenou a vysokou kvalitou zpracování. Tescoma Paloma 6 je vyroben z odolného hliníku a má rukojeť ze žáruvzdorného plastu, se kterým jsme se setkali jen u elektrického modelu Bialetti Moka Timer 3, díky čemuž nehrozí jeho poškození, či dokonce roztavení. Z důvodu hlavního výrobního materiálu nelze tento moka kávovar použít na indukčních varných deskách.

Zkušenosti s Tescoma Paloma 6

Hodnocení modelu Tescoma Paloma 6 jsou převážně pozitivní. K jeho největším benefitům uživatelé řadí vysokou kvalitu zpracování. Recenze zároveň potvrzují, že udávaná kapacita moka kávovaru neodpovídá jeho skutečnému objemu. Některým uživatelům nevyhovuje ani to, že není vhodný k použití na indukčních varných deskách.

Recenze a zkušenosti s moka kávovarem Tescoma Paloma 6
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s moka kávovarem Tescoma Paloma 6 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborný poměr mezi cenou a kvalitou
Nadstandardní kvalita zpracování
Rukojeť ze žáruvzdorného plastu

Negatíva

Menší objem, než udává výrobce
Nevhodný na indukční varné desky

Počet šálků = 6 ● Materiál = hliník + teplovzdorný plast ● Typ ohřevu = elektřina, plyn

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)