inSPORTline Airbike Pro airbike – recenze

inSPORTline AirBike Pro patří k robustním modelům s velmi dobrou stabilitou. Je vybaven 7 tréninkovými režimy, jeho nosnost je vysoká a obsahuje vícero praktických doplňků. Nachází se na něm displej, na kterém můžete sledovat informace o právě probíhajícím cvičení a svých fyziologických hodnotách. Airbike podporuje Wi-Fi i bluetooth, díky čemuž ho můžete propojit se svým smartphonem.

Publikované: 02.12.2021
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

inSPORTline Airbike Pro

Sedm tréninkových programů, nosnost 160 kg, hmotnost 64 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Airbike inSPORTline Pro nás zaujal svojí robustností, velkým počtem tréninkových programů, praktickými doplňky a dobrými možnostmi polohování pohodlného sedátka. K výraznějším minusům patří poněkud vyšší pořizovací cena, která je však přiměřená výkonu i celkové kvalitě, a větší hlučnost zařízení.

Ťažký, ale stabilný

Aby se vám na airbiku cvičilo pohodlně, musí mít dobrou stabilitu. V tomto směru inSPORTline AirBike Pro splňuje všechny požadavky. Kvalita jeho zpracování je na vysoké úrovni, je stabilní a robustní. Díky těmto vlastnostem má vysokou nosnost, která činí až 160 kg. Oceňujeme přítomnost praktických transportních koleček, která vzhledem k hmotnosti zařízení 64 kg nepochybně oceníte i vy.

inSPORTline Airbike Pro recenze

Možnosti polohování sedadla jsou více než štědré. Ve vertikálním směru máte na výběr 11 možností, v horizontálním 7. Potah sedátka se jeví jako pohodlný a odolný proti oděrům. Některým z vás nemusí vyhovovat umístění pedálů, což je však poměrně individuální parametr. Rukojeti mají několik úchopů. Plusem je také fakt, že stroj lze rozhýbat pouze rukama nebo jen nohama.

Trénink na míru

Na modelu inSPORTline AirBike Pro se nachází základní LCD displej, na kterém můžete během tréninku sledovat čas, rychlost, otáčky za minutu, ujetou vzdálenost, výkon ve wattech, spálené kalorie a svou srdeční frekvenci. Kromě displeje má mnoho zajímavých doplňků. Najdete na něm stojan na mobil i držák na láhev. Zařízení dále disponuje přijímačem na hrudní pás, systémem k vyrovnání podlahy a podporuje bluetooth i Wi-Fi, díky čemuž ho můžete propojit se svým telefonem.

inSPORTline Airbike Pro ventilátor

Airbike inSPORTline Pro je vybaven 7 cvičebními programy. Kromě 2 přednastavených pro intervalový trénink na něm najdete manuální intervalový program, v rámci něhož si můžete nastavit ideální dobu cvičení, a program pro nastavení cílové hodnoty vzdálenosti, kalorií, srdeční frekvence nebo času. K nevýhodám řadíme již zmíněnou vyšší hlučnost.

Zkušenosti s inSPORTline Airbike Pro

Spotřebitelské recenze modelu inSPORTline AirBike Pro jsou převážně pozitivní. Nejčastěji jsou v nich zmíněné vlastnosti jako dobrá stabilita, velký počet programů, několik možností úchopu, LCD displej, možnosti polohování sedátka a šikovné doplňky. V negativních hodnoceních jsme narazili zejména na vysokou hmotnost a vysokou hlučnost.

Recenze a zkušenosti s inSPORTline Airbike Pro
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem
Dobrá stabilita a široké možnosti nastavení sedátka
Velký počet programů

Negatíva

Větší hlučnost
Vysoká hmotnost, která u airbiků není vysloveně negativem

Počet tréninkových programů = 7 ● Nosnost = 160 kg ● Hmotnost = 64 kg ● Rozměry = 124 × 69,5 × 140 cm ● Hmotnost zátěžového kola = 4,8 kg ● Regulace zátěže = automatická, stoupá se zátěží ● Brzdný systém = vzduchový


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)