Bosch EasyHedgeCut 18-45 aku nůžky na živý plot – recenze

Akumulátorové nůžky Bosch EasyHedgeCut 18-45 na první pohled nepatří k nejlevnějším, ale při porovnání ceny s kvalitou, výkonem a vybavením jde o opravdu výhodnou koupi. Plusem je, že akumulátor spolu s nabíječkou jsou v ceně výrobku. Nůžky patří do řady výrobků se systémem Power For All. To znamená, že jeden akumulátor můžete použít na všechna zařízení Bosch 18 V.

Publikované: 16.08.2022
Aktualizované: 20.01.2023
Obsah článku:

Bosch EasyHedgeCut 18-45

18V akumulátor, délka lišty 45 cm, tloušťka řezu 15 mm, hmotnost 2,3 kg, akumulátor, nabíječka a kryt čepele v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vhodné i pro začátečníky

Nůžky Bosch jsou vhodné pro začátečníky a také ženy. Díky kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti 2,3 kg je práce s nimi velmi jednoduchá. Dokonce jsou bezpečné a vybavené ochrannými špicemi lišty, které umožní bezpečné stříhání podél zdí a cestiček. Lišta nůžek měří 45 mm a celkový rozestup nožů činí 15 mm. Díky antiblokovacímu systému umožní nepřetržitou práci a mnohem rychlejší výsledky. Pomůžou vám dosáhnout přesných a čistých řezů, o které se postarají laserem a diamantem broušené nože.

Bosch EasyHedgeCut 18-45 recenze

Zkušenosti s Bosch EasyHedgeCut 18-45

Z hlediska poměru ceny/výkonu a vybavení vnímáme tento přístroj velmi pozitivně. Ani ve spotřebitelských recenzích jsme nenašli žádné negativní reakce. Náročné zákazníky tyto nůžky asi neohromí, ale myslíme si, že jsou dostačující pro každého domácího zahrádkáře. Velkým plusem je akumulátor s nabíječkou v balení. Lišta je sice kratší, ale na jednodušší práce kolem domu vám určitě bude stačit.

Recenze a zkušenosti s aku nůžkami na živý plot Bosch EasyHedgeCut 18-45
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Akumulátor je součástí balení
Nízká hmotnost
Jednoduchá manipulace

Negatíva

Kratší lišta

Napětí akumulátoru: 18 V ● Délka lišty: 45 cm ● Tloušťka řezu: 15 mm ● Hmotnost: 2,3 kg ● Rychlost nožů: 2 400/min. ● Příslušenství: akumulátor, nabíječka, kryt čepele

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)