Thomson THA100 Android TV box – recenze

Uživatelsky snadný přístup ke streamovacím platformám a aplikacím činí z modelu Thomson THA100 výkonného pomocníka. Videa a filmy si můžete vychutnávat v aplikacích jako YouTube či Netflix, ale zařízení podporuje také Voyo, Skylink, HBO, Spotify, O2 TV a mnoho dalších. Stačí jej připojit k televizi prostřednictvím HDMI portu a následně drátově nebo bezdrátově na internet.

Publikované: 04.01.2023
Aktualizované: 07.06.2023
Obsah článku:

Thomson THA100

Procesor Amlogic S905X2-B, 2GB operační paměť, kapacita pevného disku 8 GB, Android 10, rozlišení 4K, WiFi, bluetooth.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Filmy i hry

Multimediální zařízení Thomson THA100 používá operační systém Android 10, který je znám velkým množstvím dostupných aplikací. Vy si do něj můžete kromě streamovacích aplikací nainstalovat také hry. Obraz vám bude navíc promítán ve 4K kvalitě.

Thomson THA100 recenze

Hlasové i dálkové ovládání

Doplňkové funkce mohou často pomoci při výběru. Pokud vám záleží na kvalitě obrazu, jistě vás potěší podporovaný formát HDR pro jasnější a výraznější barvy. K zařízení dostanete dálkový ovladač s jasně identifikovanými ikonami. Výhodou jsou samostatná tlačítka pro YouTube, Netflix, Amazon Prime nebo obchod Google Play. K ovládání můžete využít také Google Assistant nebo mobilní telefon. Vyhledávanou funkcí je také nahrávání obsahu a zrcadlení obrazovky. K tomu jej výrobci vybavili úložištěm s kapacitou 8 GB a možností připojení externího disku.

Slušná konektivita

Aby bylo používání televizoru co nejpřívětivější, zařízení je vybaveno mnoha porty. Mezi nimi nechybí 2 porty USB, Bluetooth 4.2, slot na microSD karty a porty HDMI a Ethernet. V balení se kromě samotného centra nachází dálkový ovladač, napájecí adaptér a HDMI kabel.

Thomson THA100 konektivita

Zkušenosti s Thomson THA100

Tato malá a chytrá mašinka nás velmi mile překvapila. Přestože má jisté nedokonalosti, podle našeho názoru splňuje vše, co od Android boxu potřebujete. Náš názor se ztotožňuje s názory uživatelů. Model Thomson THA100 je ve spotřebitelských recenzích často chválen. Mezi jeho výhody patří kvalita obrazu, rychlost odezvy, snadná instalace i používání a také dostatečná konektivita. Slabší stránkou je nižší paměť pevného disku, kterou však můžete odstranit dokoupením externího disku. Několik zákazníků se vyjádřilo i k nefunkčnosti O2 TV. Cenově tento Android box patří do střední cenové kategorie.

Recenze a zkušenosti s Android TV boxem Thomson THA100
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Množství funkcí
Kvalita obrazu

Negatíva

Nižší paměť pevného disku

Procesor: Amlogic S905X2-B ● Operační paměť: 2 GB ● Kapacita pevného disku: 8 GB ● Max. rozlišení: 4K ● Verze Androidu: Android 10 ● WiFi: ano ● HDMI: ano ● Bluetooth: ano ● USB: USB 2.0, USB 3.0 ● Dálkový ovladač: ano ● Hmotnost: 0,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)