Blumfeldt Pentos přenosné zahradní ohniště – recenze

Velice stylové společenské ohniště s průměrem nádoby 73 cm. Nádoba je posazena v ozdobné klecové konstrukci s úchyty po stranách. Přenosný gril je vhodný na zahradu či terasu. Součástí balení je také velký rošt z nerezové oceli.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 19.07.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Pentos

Ocelové zahradní ohniště o hmotnosti 13,5 kg, ochranný kryt, pohrabáč a grilovací rošt v balení, gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Prostorné ohniště

Blumfeldt Pentos můžete považovat za standardní zahradní ohniště, které poskytuje dostatek prostoru. Průměr nádoby je až 73 cm a pohodlně v něm můžete založit velký táborákový oheň. Elegantní základna – klec je ze silnostěnné lakované oceli. Celá konstrukce je ocelová a vyznačuje se zvýšenou odolností proti vysokým teplotám, prachu a odpuzuje vlhkost. Ke spalování můžete používat dřevo, brikety či dřevěné uhlí. V balení naleznete také železný pohrabáč.

Blumfeldt Pentos recenze

Velký grilovací rošt

Všestranné využití přináší rozměrný grilovací rošt o průměru až 60 cm. Díky průměru můžete ohniště využívat jako plnohodnotný gril. Rošt můžete umístit dostatečně vysoko. K modelu je dodáván kryt chránící před jiskrami. Konstrukce je jinak vcelku nízká, měří kolem 37,5 cm. S krytem výška ohniště činí 55 cm. Nenáročná montáž je rovněž pozitivem. V balení naleznete jednoduchý montážní návod s instrukcemi.

Zkušenosti s Blumfeldt Pentos

Jednoduché, ale esteticky velmi dobře zpracované a kvalitní zahradní ohniště, které zapadne kamkoliv. Blumfeldt Pentos je přenosné ohniště s grilem a rozměrným grilovacím roštem. Průměr nádoby na oheň činí 73 cm. Ohniště je poměrně nízké, výška dosahuje pouze 37,5 cm. Hmotnost celého ohniště je 13,5 kg. Nádoba je vhodná na brikety, uhlí i dřevěná polena. Součástí je také ochranný kryt a pohrabáč. Zákazníci nemají k ohništi žádné výhrady. Lze ho využít k zahřátí i grilování. Problémem není ani jeho transport, přestože jde o větší ohniště. Velmi dobrou alternativou je také kompaktní přenosné ohniště Blumfeldt Nolana 2 v 1.

Recenze a zkušenosti se zahradním ohništěm Blumfeldt Pentos
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Rozměrný grilovací rošt
Odolná konstrukce
Nenáročná montáž

Negatíva

Bez výhrad

Materiály: lakovaná ocel ● Rozměry ohniště (Ø × V × H): 73 × 37,5 cm ● Hmotnost: 13,5 kg ● Gril: ano ● Vlastnosti: grilovací rošt, kryt chránící před jiskrami, pohrabáč

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)