N & D LG Dog Adult M/L Lamb & Blueberry granule pro psy – recenze

Vyvážené krmivo bez obilovin s jehněčím a borůvkovým práškem obsahuje živiny důležité pro dospělé psy středních až velkých plemen. Díky nízkému glykemickému indexu slouží krmivo jako prevence před obezitou a diabetem. Přírodní antioxidanty přítomné v borůvkách umožňují přírodní konzervaci krmiva, zatímco vysoký obsah kvalitních vitamínů přidávaných do receptury „za studena“ zaručuje delší trvanlivost granulí.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

N & D LG Dog Adult M/L Lamb & Blueberry

Granule pro střední až velká plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je jehněčí maso, 37 % proteinů, 18 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Granule pro labradory a jiné dospělé psy středních až velkých plemen jsou zhotoveny bez obilovin, přičemž základní složkou je jehněčí maso a prášek z borůvek. N&D je zkratka pro „natural and delicious“, což v překladu znamená „přírodní a chutné“, což se odráží na 70procentním obsahu vysoce kvalitních surovin živočišného původu. Výrobce také vyvíjí snahu přinášet recepturu bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů.

N & D LG Dog Adult Medium & Maxi recenze

Atraktivní chuť a speciální přísady

Krmivo je prospěšné pro celkové zdraví vašeho psa, a to zejména díky absenci obilovin a nízkému glykemickému indexu, který zabraňuje obezitě a psí cukrovce. Borůvky jako zdroje přírodních antioxidantů, ale také jiné výtažky v krmivu bohaté na tokoferoly, umožňují konzervaci přírodním způsobem, což také zvyšuje kvalitu granulí. Ve srovnání s produkty jako Brit Premium by Nature Sensitive Lamb nebo Eminent Dog Puppy, tyto granule obsahují opravdu speciální ingredience ve formě prášku ze špenátu, extraktu z aloe vera a zeleného čaje, vojtěšky, černého rybízu či sušeného sladkého pomeranče. I tyto složky dodávají na chuťové atraktivnosti krmiva.

Zkušenosti s N & D LG Dog Adult Medium & Maxi

I u tohoto výrobku platí, že ne každý pes bude na ně reagovat pozitivně. Jsou případy, že se stav srsti či funkce trávicího systému zlepšily, ale jsou i takové, že se psí vzhled zhoršil a došlo k projevům citlivého zažívání. Výhodou jsou však dostatečně velké granule, které nutí psa jednotlivé kousky pokousat a nejen v rychlosti polykat. Vzhledem k velikosti balení patří k dražším granulím pro psy, ale chuťová atraktivnost a prospěšné složení krmiva tento minusový faktor dokonale vykryjí.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy N&D LG Dog Adult Medium & Maxi
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký obsah vitamínů
Srst je po nich krásná
Lehce stravitelné

Negatíva

Hodilo by se větší balení
Nevhodné pro psy s příliš citlivým trávením

Většinová složka krmiva: jehněčí maso ● Energetická hodnota: 4 330 kcal/kg ● Grain free: ano ● Procento proteinů: 37 % ● Procento tuků: 18 % ● Velikost plemene: střední až velké ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 12 kg ● Další složky: brambory, sušená celá vejce, čerstvý sleď, mrkev, vojtěška, sušený sladký pomeranč, extrakt z aloe vera


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.4%)