inSPORTline Active stepper – recenze

Pokud si potrpíte na kvalitu, může se vám líbit námi doporučený model inSPORTline Active. Jeho stabilní a přesto lehká konstrukce má nosnost 110 kg. Díky hydraulickým tlumičům je pohyb šetrnější k vašim kloubům než v případě klasického šlapání do schodů. S gumovými expandery, které si jednoduše připevníte ke konstrukci stepperu, si procvičíte a zpevníte i horní část těla. Součástí přístroje je také přehledný displej. Zařízení je určeno pro všechny věkové kategorie.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

inSPORTline Active

Mini stepper, nosnost 110 kg, počítadlo, expandery, chybí možnost nastavení zátěže.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Do kategorie mini stepperů spadá také model inSPORTline Active. Jelikož se společnost inSPORTline specializuje na výrobu fitness vybavení, můžete očekávat, že stepper je vyroben postupem splňujícím vysoké standardy kvality. Je ideální pro všechny, kteří si chtějí zacvičit, a tím zlepšit kondici či vyformovat hýždě a stehna v pohodlí domova.

Skladný, stylový a účelný stroj

Stepper na první pohled zaujme svým moderním provedením. Je vyroben z odolné ocelové konstrukce, která udržuje stabilitu přístroje. O tichý chod se postarají kvalitní hydraulické tlumiče. Ty jsou navíc svým působením i šetrnější k vašim kloubům. Celková nosnost přístroje dosahuje 110 kg. Pokud si volíte mini stepper právě pro jeho menší rozměry, oceníte také přiměřenou hmotnost cca 10 kg.

inSPORTline Active recenze

Stepper s gumovými expandéry

Podobně jako modely Capital Sports Galaxy Step nebo HMS S3092 i stepper inSPORTline Active disponuje gumovými expandéry, které si jednoduše připevníte ke konstrukci stepperu. Díky nim můžete posunout svůj trénink o level výše tím, že ke cvičení spodní části těla zapojíte také horní část těla. Bohužel tento stepper má i jednu větší nevýhodu, kterou je chybějící možnost nastavení odporu či vyšší zátěže.

Jednoduché ovládání a přehledný displej

Stepperu nechybí přehledný displej, který je součástí zařízení. Zobrazuje čas, množství spálených kalorií a počet sešlápnutí. Jelikož neumožňuje žádná nastavení, do chodu jej uvedete velmi jednoduše, stačí zmáčknout jedno tlačítko a můžete začít cvičit.

Zkušenosti s inSPORTline Active

Zajímá vás, jak tento model stepperu hodnotí spotřebitelé? V recenzích naleznete velké zastoupení pozitivních názorů. Spotřebitelé pozitivně hodnotí stabilní konstrukci, tichý chod i jednoduché ovládání. Hledáte-li tento typ stroje, tzn. mini stepper, myslíme, že model uspokojí většinu nenáročných spotřebitelů. Samozřejmě, v případě, že chcete přepracované zařízení s mnoha funkcemi, poohlédněte se po jiném modelu, protože stepper neumožňuje nastavit výšku kroku ani vyšší odpor.

Recenze a zkušenosti se stepperem inSPORTline Active
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní zpracování
Gumové expandery
Jednoduché ovládání

Negatíva

Chybí možnost nastavení zátěže
Nemožnost nastavení výšky kroku

Typ: mini stepper ● Nosnost: 110 kg ● Počitadlo: ano ● Možnost nastavení zátěže: ne ● Hmotnost: 10,2 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(84%)