Capital Sports Strike Bike airbike – recenze

Airbike Capital Sports Strike Bike má nadprůměrnou nosnost, a to 150 kg. Model disponuje 6 tréninkovými programy, na displeji zobrazuje mimo jiné čas, rychlost, vzdálenost či spálené kalorie. Sedátko je polohovatelné, arbike podporuje bluetooth a lze jej propojit s hrudním pásem i aplikací Fit Hi Way.

Publikované: 02.12.2021
Aktualizované: 14.06.2022
Obsah článku:

Capital Sports Strike Bike

Šest tréninkových programů, nosnost 150 kg, hmotnost 45 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Airbike Capital Sports Strike Bike je dalším modelem pro středně náročné až náročnější spotřebitele a sportovce. Patří k dražším zařízením s vcelku dobrou stabilitou, průměrnou hmotností a nadprůměrnou nosností, vysokým výkonem a několika tréninkovými programy.

Zlatá střední cesta pro náročnější

Capital Sports Strike Bike se z hlediska ceny, výkonu, nosnosti i kvality zpracování řadí na pomyslnou příčku za model inSPORTline Airbike ProVáží 45 kg a jeho nosnost činí 150 kg. Kvalita zpracování je na dobré úrovni, při dosažení plného výkonu však můžete pocítit určité problémy se stabilitou.

Capital Sports Strike Bike rozměry

Tento model disponuje 6 tréninkovými programy. Na displeji můžete během cvičení sledovat čas, rychlost, vzdálenost, otáčky za minutu, spálené kalorie a aktuálně dosahovaný výkon ve wattech. Airbike Capital Sports Strike Bike podporuje bluetooth a je vybaven snímačem pro hrudní pás, který není součástí dodávky. Díky tomu ho můžete propojit s mobilní aplikací Fit Hi WaySedátko je nastavitelné ve vertikální i horizontální poloze. Držadla s pěnovými úchyty jsou pohyblivá a příjemná na dotek. Airbike je vybaven transportními kolečky a držákem na mobil i láhev.

Zkušenosti a recenze

Spotřebitelé hodnotí model Capital Sports Strike Bike kladně. K pozitivním vlastnostem řadí dobrou kvalitu zpracování, robustní provedení a nenáročnou montáž. Negativní recenze jsme nenašli.

Recenze a zkušenosti s airbikem Capital Sports Strike Bike
Zdroj: Heureka.cz

Capital Sports Strike Bike recenze

Airbike Capital Sports Strike Bike

Capital Sports Strike Bike počítač

Capital Sports Strike Bike polohovatelné sedátko

Capital Sports Strike Bike pedály

Klady a Zápory

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem
Šest tréninkových programů
Dobrá stabilita a vysoká kvalita zpracování

Vysoká hmotnost, která však není pouze nevýhodou

Počet tréninkových programů = 6 ● Nosnost = 150 kg ● Hmotnost = 45 kg ● Rozměry = 120 × 45 × 128 cm ● Regulace zátěže = automatická, stoupá se zátěží


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)