Capital Sports Strike Bike airbike – recenze

Airbike Capital Sports Strike Bike má nadprůměrnou nosnost, a to 150 kg. Model disponuje 6 tréninkovými programy, na displeji zobrazuje mimo jiné čas, rychlost, vzdálenost či spálené kalorie. Sedátko je polohovatelné, arbike podporuje bluetooth a lze jej propojit s hrudním pásem i aplikací Fit Hi Way.

Publikované: 02.12.2021
Aktualizované: 10.11.2022
Obsah článku:

Capital Sports Strike Bike

Šest tréninkových programů, nosnost 150 kg, hmotnost 45 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Airbike Capital Sports Strike Bike je dalším modelem pro středně náročné až náročnější spotřebitele a sportovce. Patří k dražším zařízením s vcelku dobrou stabilitou, průměrnou hmotností a nadprůměrnou nosností, vysokým výkonem a několika tréninkovými programy.

Zlatá střední cesta pro náročnější

Capital Sports Strike Bike se z hlediska ceny, výkonu, nosnosti i kvality zpracování řadí na pomyslnou příčku za model inSPORTline Airbike ProVáží 45 kg a jeho nosnost činí 150 kg. Kvalita zpracování je na dobré úrovni, při dosažení plného výkonu však můžete pocítit určité problémy se stabilitou.

Capital Sports Strike Bike rozměry

Tento model disponuje 6 tréninkovými programy. Na displeji můžete během cvičení sledovat čas, rychlost, vzdálenost, otáčky za minutu, spálené kalorie a aktuálně dosahovaný výkon ve wattech. Airbike Capital Sports Strike Bike podporuje bluetooth a je vybaven snímačem pro hrudní pás, který není součástí dodávky. Díky tomu ho můžete propojit s mobilní aplikací Fit Hi WaySedátko je nastavitelné ve vertikální i horizontální poloze. Držadla s pěnovými úchyty jsou pohyblivá a příjemná na dotek. Airbike je vybaven transportními kolečky a držákem na mobil i láhev.

Zkušenosti s Capital Sports Strike Bike

Spotřebitelé hodnotí model Capital Sports Strike Bike kladně. K pozitivním vlastnostem řadí dobrou kvalitu zpracování, robustní provedení a nenáročnou montáž. Negativní recenze jsme nenašli.

Recenze a zkušenosti s airbikem Capital Sports Strike Bike
Zdroj: Heureka.cz

Capital Sports Strike Bike recenze

Airbike Capital Sports Strike Bike

Capital Sports Strike Bike počítač

Capital Sports Strike Bike polohovatelné sedátko

Capital Sports Strike Bike pedály

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem
Šest tréninkových programů
Dobrá stabilita a vysoká kvalita zpracování

Negatíva

Vysoká hmotnost, která však není pouze nevýhodou

Počet tréninkových programů = 6 ● Nosnost = 150 kg ● Hmotnost = 45 kg ● Rozměry = 120 × 45 × 128 cm ● Regulace zátěže = automatická, stoupá se zátěží


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.6%)