Klarstein Galloway litinový hrnec – recenze

Model Klarstein Galloway je podobný hrnci Klarstein Guernsey. Designově jsou si dokonce velmi podobné. Menší změnu najdete v kapacitě. Klarstein Galloway nabízí kapacity 3,7, 5,7, 8 a 11,5 litru. Do testu jsme vybrali největší nabízený model a blíže jsme se podívali na jeho parametry.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 15.07.2024
Obsah článku:

Klarstein Galloway

Hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni nebo grilu, objem 11,5 l, hmotnost 7,5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní materiál

Rustikální univerzální hrnec je žíhaný a připravený na vaření. U největšího modelu s kapacitou 11,5 litru počítejte s vysokou hmotností. Celková váha 13 kg je rozdělena na hmotnost hrnce (7,5 kg) a hmotnost poklice (5,5 kg). Robustní provedení hrnce z litiny se postará o optimální rozložení tepla. K zachování tepla můžete použít i poklici, na kterou naskládáte horké uhlíky. Praktická poklice s vysokým okrajem je navíc vhodná i na pečení nebo servírování. K hrnci dostanete zvedák na horkou poklici a také stojan. Potěší vás také snadné čištění hrnce.

Klarstein Galloway recenze

Model s nožičkami

Pokud si přejete hrnec pokládat přímo do ohně, máme pro vás řešení v podobě modelu Galloway s nožičkami. Disponuje všemi parametry jako klasický hrnec. Dá se použít k vaření, dušení, opékání, pečení nebo smažení. Vybrat si jej můžete ve stejných objemech jako u klasického modelu bez nožiček. Má poklici i další příslušenství.

Zkušenosti s Klarstein Galloway

Tento model patří u spotřebitelů k oblíbeným. Materiál je stejný, snadno se používá i čistí. Na výběr máte mnoho verzí tohoto kotlíku i s příslušenstvím. V případě správné údržby vám bude sloužit mnoho let. Větší nevýhodou je vyšší hmotnost.

Recenze a zkušenosti s litinovým hrncem Klarstein Galloway
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Snadná údržba
Mnoho verzí hrnce
Příslušenství

Negatíva

Vyšší hmotnost

Kapacita: 11,5 l ● Hmotnost: 13 kg ● Rozměry (Ø × V): 44 × 23 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 35 × 13 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)