Neo Tools 08-681 gola sada – recenze

Neo Tools 08-681 je profesionální sada klíčů. Obsahuje až 233 kusů kvalitního nářadí, oceněného mezinárodním certifikátem TÜV, který zaručuje kvalitu a spolehlivost nástrojů. Tuto sadu využijete nejen v servisech a na montáži, ale také v domácnosti či garáži.

Publikované: 27.10.2022
Aktualizované: 20.03.2023
Obsah článku:

Neo Tools 08-681

233dílná ocelová gola sada se čtyřhrany 1/2", 1/4" a 3/8" a velikostmi hlavic 4 – 32 mm

Prohlédnout nejlepší nabídku

Profesionální sada klíčů

Jelikož se jedná o profesionální sadu, počítejte s vyšší pořizovací cenou. Za ni však získáte kvalitu a dlouholetou spokojenost. Značka Neo splňuje očekávání odborníků, tuto sadu vyvinuly tak, aby vyhovovala potřebám specializovaných mechanických a automobilových služeb. Souprava umožňuje také práci s vysokým zatížením a přesností. Pokud nepotřebujete takovou profesionální sadu, ale vyhovuje vám větší množství nářadí, ohlédnout se můžete po Vigoru V2461 nebo Makita E-10883, které vám nabízejí podobné množství nářadí, ale za nižší cenu.

Neo Tools 08-681 recenze

Obsah sady

Velkou výhodou této gola soupravy je praktický a hlavně velmi pevný kufřík s kovovým závěsem a kovovými zavíracími klipy. Nevýhodou však může být vyšší hmotnost, která dosahuje i s nářadím 14 kg. Nářadí je vyrobeno z odolné chrom-vanadiové oceli CrV. Sada nabízí široký balíček nástrojů. V balení naleznete: T rukojeť (trhák), šroubováky s ergonomickou rukojetí, očko vidlicové klíčenástavce na zapalovací svíčky s gumovou vložkou pro montáž a demontáž svíček, kloubový kloub, který vám umožní pracovat pod úhlem na těžko dostupných místech, držák bitů pomůže při práci s bity a adaptérem, nástavce Torxflexibilní prodloužení, která umožní pracovat na těžko přístupných místech, bity z legované oceli, šestihranné (imbusové) nástavce, magnetický šroubovák, šestihranné násadky, prodloužené bity Torx, dlouhé nástavce, kleště nástavné na trubkové spoje a univerzální kleště. Nesmějí chybět ani ráčny, které mají 72 zubů, díky čemuž můžete pracovat na místech s omezeným prostorem. Račně jsou doplněny profilovanými a ergonomickými rukojeťmi.

Zkušenosti s Neo Tools 08-681

Gola sada značky Neo nás velmi překvapila. Podle popisu výrobce a spokojených zákazníků se jedná o opravdu kvalitní a profesionální sadu. Její cena je sice vyšší, ale pokud potřebujete k výkonu vašeho povolání gola sadu, tak určitě nebudete litovat. Určitě ji ocení každý náročný uživatel. Pro domácí využití je ovšem zbytečně kvalitní a profesionální. Velkým plusem je odolný kufřík s kovovými přezkami a množsví dílů. Naopak nevýhodou může být vyšší hmotnost.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodná pro profesionály
Kvalita nářadí
Množství dílů

Negatíva

Vyšší cena
Hmotnost

Počet dílů: 233 ● Velikost čtyřhranu: 1/2”; 1/4”, 3/8” ● Velikost hlavic: 4 – 32 mm ● Materiál: ocel ● Hmotnost: 14 kg ● Rozměry kufříku: 37 x 11 x 55 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)