Leifheit Professional mop – recenze

Záběr plochého mopu z mikrovlákna činí 50 cm. Teleskopická tyč se dá přizpůsobit výšce postavy, dosahuje 105 až 175 cm. Návlek lze prát v pračce.

Publikované: 20.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Mop Leifheit Professional

Plochý mop z mikrovlákna, 175cm teleskopická tyč, bez kbelíku a ždímacího mechanismu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V jednoduchosti se někdy ukrývá i praktičnost. V tomto případě tomu není jinak. Klasický podlahový mop Leifheit Professional je ztělesněním jednoduchosti a praktičnosti. Mytí podlah, dlažeb či PVC není překážkou. Samozřejmě nejde o mop se ždímacím mechanismem a vzhledem k průměru až 50 cm není vhodný ani ke standardním setům s kbelíky a ždímacím mechanismem. Návlek uvolňujete jednoduchým nášlapným mechanismem. Návlek není připínací, ale navlékací.

Leifheit Professional mop recenze

Pratelný návlek

Návlek lze samozřejmě prát v pračce, případně si můžete pořídit náhradní. Násada mopu je teleskopická a o profesionalitě mopu svědčí i kvalitní zpracování, tyč je z hliníku a výška činí 105 až 175 cm. Pohyblivý kloub usnadňuje manipulaci s mopem a jeho používání. Mezi zákazníky panuje spokojenost. Pokud hledáte mop se širokým záběrem na větší plochy, mop na podlahy Leifheit Professional je horkým kandidátem.

Klady a Zápory

Záběr mopu
Délka násady
Navlékací návlek

Žádné

Mop Leifheit Professional

Plochý mop Leifheit Professional recenze

Plochý mop Leifheit Professional

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ne ● Ždímací mechanismus: ne ● Délka tyče: 175 cm / teleskopická


Testované produkty

Hodnocení:
(83.2%)