Leifheit Professional mop – recenze

Záběr plochého mopu z mikrovlákna činí 50 cm. Teleskopická tyč se dá přizpůsobit výšce postavy, dosahuje 105 až 175 cm. Návlek lze prát v pračce.

Publikované: 20.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Mop Leifheit Professional

Plochý mop z mikrovlákna, 175cm teleskopická tyč, bez kbelíku a ždímacího mechanismu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V jednoduchosti se někdy ukrývá i praktičnost. V tomto případě tomu není jinak. Klasický podlahový mop Leifheit Professional je ztělesněním jednoduchosti a praktičnosti. Mytí podlah, dlažeb či PVC není překážkou. Samozřejmě nejde o mop se ždímacím mechanismem a vzhledem k průměru až 50 cm není vhodný ani ke standardním setům s kbelíky a ždímacím mechanismem. Návlek uvolňujete jednoduchým nášlapným mechanismem. Návlek není připínací, ale navlékací.

Leifheit Professional mop recenze

Pratelný návlek

Návlek lze samozřejmě prát v pračce, případně si můžete pořídit náhradní. Násada mopu je teleskopická a o profesionalitě mopu svědčí i kvalitní zpracování, tyč je z hliníku a výška činí 105 až 175 cm. Pohyblivý kloub usnadňuje manipulaci s mopem a jeho používání. Mezi zákazníky panuje spokojenost. Pokud hledáte mop se širokým záběrem na větší plochy, mop na podlahy Leifheit Professional je horkým kandidátem.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Záběr mopu
Délka násady
Navlékací návlek

Negatíva

Žádné

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ne ● Ždímací mechanismus: ne ● Délka tyče: 175 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.2%)