Leifheit Clean Twist Extra Soft XL mop – recenze

Mycí sada s kbelíkem a rotačním systémem na ždímání návleku. Kbelík má objem 20 litrů. Ždímání probíhá za pomoci tlaku a je velmi efektivní. Délka násady je 130 cm a záběr mopu činí 42 cm. Návlek lze prát.

Publikované: 20.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Leifheit Clean Twist Extra Soft XL

Plochý mop z mikrovlákna, 130cm teleskopická tyč, 20l kbelík s rotačním ždímacím systémem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Další velmi povedený model z dílny německého výrobce. Řada pozitivních recenzí je znakem pozitivních vlastností tohoto plochého mopu s kbelíkem a rotačním mechanismem ždímání. Patentovaný systém ždímání v odstředivém koši je velmi dobře známý z předchozích modelů. Spotřebitelé si chválí jednoduchost tohoto mechanismu a zároveň vysokou efektivitu. Ždímací komora je dostatečně vysoká, takže voda necáká okolo kbelíku. Kbelík má sám o sobě objem 20 litrů a nedisponuje kolečky.

Leifheit Clean Twist Extra Soft XL recenze

Teleskopická tyč

Mop je vhodný na laminátové či dřevěné podlahy, ale také PVC či linoleum a dlažby. Záběr mopu je až 42 cm (jedná se o model XL). Hadr je z mikrovláken. Návlek lze prát nebo samostatně dokoupit. Někomu však nevyhovuje samotné přidělávání návleku, ačkoli tento úkon neprovádíte často, některým spotřebitelům se zdál problematický. Tyč je teleskopická a její délka činí maximálně 130 cm. Násada je k hlavici připevněna otočným kloubem, což usnadňuje manévrování s mopem.

Zkušenosti s Leifheit Clean Twist Extra Soft XL

Tento mop na podlahy je opět velmi solidním a oblíbeným kouskem z dílny výrobce Leifheit. Důkazem je prodejnost i řada kladných recenzí. Již tradičně spotřebitelé chválí ždímací systém. Kbelík sice nemá kolečka, není to však žádné negativum. Manipulace s mopem a samotný proces vytírání podlahy jsou velmi komfortní. Hadry ani vody se nemusíte dotknout. Délka násady je také dostatečná. Použity jsou kvalitní materiály.

Recenze a zkušenosti s mopem Leifheit Clean Twist Extra Soft XL
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Systém ždímání
Teleskopická násada a 360° otočný kloub
Šířka záběru

Negatíva

Problematičtější připínání návleku

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ano / 20 l ● Ždímací mechanismus: ano/rotační ● Délka tyče: 130 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.8%)