Leifheit Piccolo Micro Duo mop – recenze

Jedná se o specifický typ mopu s integrovaným ždímacím mechanismem. Výhodou je to, že ždímání je rychlé a velmi jednoduché. Záběr mopu je menší, pouze 27 cm. Délka násady činí až 141 cm, díky čemuž je mop vhodný i pro vyšší postavy. Návlek je k hlavici připevněn za pomoci suchého zipu a lze jej prát v pračce. Mop je kvalitně zpracovaný, nicméně plastové části se o něco více namáhají.

Publikované: 20.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Mop Leifheit Piccolo Micro Duo

Plochý mop z mikrovlákna, 141cm tyč, dodává se bez kbelíku, mop má integrovaný ždímací mechanismus.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velice nápadité řešení univerzálního podlahového mopu. Nejedná se o úklidovou sadu a mop není dodáván s kbelíkem. Výhodou tohoto mopu na podlahu je však integrovaný ždímací mechanismus, který za pomoci tlaku zbavuje návlek vody. Návlek se na hlavici připevňuje pomocí suchého zipu. Záběr mopu je 27 cm. Právě náhradní návleky je někdy problematické dokoupit. Jsou však pratelné v pračce.

Leifheit Piccolo Micro Duo mop recenze

Výborný ždímací systém

Používání tohoto mopu je velmi komfortní. Uživatelé v recenzích dokonce mluví o nejlepším ždímacím systému. Je však pravdou, že výsledek ždímání je trochu „mokřejší“, než by někomu mohlo vyhovovat. Flexibilní kloub, který je otočný a připevněný k násadě, je velkým plusem, jestliže vytíráte pod nábytkem nebo manévrujete v prostoru. Délka tyče činí 141 cm. Použit je odolnější kov.

Zkušenosti s Leifheit Piccolo Micro Duo mop

Navzdory nízké ceně je tento podlahový mop vcelku slušně zpracovaný. Obáváme se o časté namáhání plastových částí, především co se ždímacího mechanismu týče. Spotřebitelé však mnoho poškození nehlásí. Mechanismus ždímání se nám velmi zamlouvá i z hlediska jednoduché obsluhy. Plusem je rovněž kompaktnost mopu a nenáročné uskladnění. Jen je škoda, že není dodáván i s kbelíkem. Ten si však můžete dokoupit.

Recenze a zkušenosti s mopem Leifheit Piccolo Micro Duo
Zdroj: Heureka.cz

Recenzie a skúsenosti s mopom Leifheit Piccolo Micro Duo na Alza
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Praktický ždímací mechanismus
Nízká cena

Negatíva

Přílišné namáhání plastových částí
Horší dostupnost náhradních hlavic

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ne ● Ždímací mechanismus: ano ● Délka tyče: 141 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)