Makita UH4570 elektrické nůžky na živý plot – recenze

Elektrické nůžky známé značky Makita UH4570 sice mají nižší výkon, ale jsou komfortní a těší se velké oblibě ze strany uživatelů.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 12.09.2023
Obsah článku:

Makita UH4570

Výkon 550 W, délka lišty 450 mm, 1 600 otáček/min., vzdálenost mezi zuby činí 21 mm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dostatečný výkon, který vám pomůže s údržbou porostu

Tyto elektrické nůžky na živý plot značky Makita vám zpříjemní a urychlí čas strávený údržbou vašeho živého plotu. Motor s výkonem 550 W zvládne i náročnější stříhání. Nůžky jsou vhodné k řezání křovin, keřů a živých plotů. Čepel je dlouhá 45 cm a řez zvládnete až do hloubky 28 mm. Hmotnost by mohla být nižší, model váží 3,6 kg. Práci s nůžkami a jejich údržbu se výrobci snažili usnadnit prostřednictvím pohodlného ovládání a ergonomické zadní rukojeti s měkkým úchopem Softgrip.

Makita UH4570 recenze

Bezpečnost při práci

Tři vypínače pro bezpečnou a pohodlnou práci zabraňují náhodnému spuštění nůžek. Stroj pracuje pouze při současném stisku dvou vypínačů. Robustní a ostré kovové nože mají chrániče, které brání zpětnému rázu. Ruce vám při práci bude chránit praktický průhledný kryt. Při práci doporučujeme používat také ochranné brýle, rukavice a sluchátka. Značka Makita je jednou z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších na trhu. Tento přístroj vám díky kvalitním materiálům bude sloužit mnoho let.

Zkušenosti s Makita UH4570

Názorů od zákazníků je na tento model elektrických nůžek mnoho. Často vyzdvihují kvalitu provedení, odolnost přístroje, snadnou manipulaci i výkonnost. Z hlediska poměru ceny a výkonu si tyto nůžky vedou výborně. Někomu se sice cena může zdát vyšší, ale vzhledem k výkonnosti a kvalitě přístroje je přiměřená. Mezi minusy však byla zmiňována vyšší váha a hlučnost. Pro dámy tento přístroj nedoporučujeme.

Recenze a zkušenosti s elektrickými nůžkami na živý plot Makita UH4570
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita provedení
Poměr ceny a výkonu
Snadná a bezpečná manipulace

Negatíva

Vyšší hmotnost
Hlučnost přístroje

Výkon: 550 W ● Délka lišty: 450 mm ● Rozsah střihu: 28 mm ● Pohyby nožů: 1 600/min. ● Vzdálenost mezi zuby: 21 mm ● Hmotnost: 3,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)