Güde GHS 690 L elektrické nůžky na živý plot – recenze

Elektrické nůžky Güde GHS 690 L jsou určené k ořezávání živých plotů, tvarování okrasných keřů nebo omlazovacímu prostříhání. Tento produkt nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. O kvalitní výsledky se postará 710W motor a tvrzené nože s délkou řezu 600 mm. Mají ergonomickou otočnou rukojeť, kterou lze nastavit v pěti polohách v rozsahu 0–180 stupňů. Ochranu zajišťuje obouruční bezpečnostní spínač, ochranný kryt rukou a funkce Quick Stop, která okamžitě zastaví nože. Minusem je vyšší hmotnost, která dosahuje 4 kg, a úroveň hluku až 102 dB.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 01.12.2022
Obsah článku:

Güde GHS 690 L

Výkon 710 W, délka lišty 690 mm, 1 700 otáček/min., vzdálenost mezi zuby činí 24 mm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrické nůžky Güde GHS 690 L jsou určené k ořezávání živých plotů, omlazovacímu prostříhání nebo tvarování okrasných stromů a keřů. Výsledky vám zaručí opravdu výkonný, 710W motor a tvrzené protiběžné nože s délkou řezu 600 mm. Nože jsou broušené laserem a zaručí vám rychlý a ostrý řez. Délka lišty dosahuje 690 mm a rozestupy mezi zuby činí 24 mm.

Güde GHS 690 L recenze

Práce s elektrickými nůžkami

Velkou výhodou je ergonomicky otočná rukojeť, kterou lze nastavit v pěti polohách v rozsahu 0–180 stupňů. S touto rukojetí se vám bude pohodlně pracovat. Nesmíme zapomenout ani na bezpečnost při práci. Bezpečnou obsluhu zajišťuje obouruční spínač, ochranný kryt rukou a bezpečnostní funkce Quick Stop, která nože v případě potřeby okamžitě zastaví. Výrobci mysleli i na skladování a lištu vybavili ochranným krytem. Slabšími stránkami zařízení jsou podle nás vyšší hmotnost a hlučnost. Hmotnost zařízení dosahuje 4,1 kg, což je v případě elektrických nůžek poměrně hodně. Deklarovaná úroveň hluku je 102 dB. Při práci proto budete potřebovat ochranné pomůcky. Z hlediska celkového hodnocení tyto elektrické nůžky uspěly na výbornou. Vyznačují se kvalitním provedením, vysokým výkonem, a přesto i příznivou cenou.

Zkušenosti s Güde GHS 690 L

Spotřebitelských recenzí elektrických nůžek značky Güde je mnoho. Zákazníci vyzdvihují kvalitu provedení, silný motor i dlouhou lištu. Kvalitní přístroj je navíc za dobrou cenu. Motor se nezahřívá a přístroj funguje tak, jak má. Plusem je také polohovatelná rukojeť, která usnadňuje práci. Slabší stránkou je vyšší hmotnost. I to však může být výhodou, jestliže hledáte masivnější přístroj s kovovou převodovkou. Zvažte proto, jestli s ní zvládnete pracovat delší dobu.

Recenze a zkušenosti s elektrickými nůžkami na živý plot Güde GHS 690 L
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Vysoký výkon
Ergonomicky otočná rukojeť

Negatíva

Vyšší hmotnost
Hlučnost

Výkon: 710 W ● Délka lišty: 690 mm ● Rozsah střihu: 600 mm ● Pohyby nožů: 1 700/min. ● Vzdálenost mezi zuby: 24 mm ● Hmotnost: 4 kg ● Hlučnost: 102 dB

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)