Black & Decker BEHTS501 elektrické nůžky na živý plot – recenze

Krok vedle neuděláte ani s elektrickými nůžkami Black & Decker BEHTS501. Jsou ideálním pomocníkem ke stříhání středních a velkých živých plotů. Jejich příkon dosahuje 600 W a délka čepele 600 mm. Přístroj disponuje odolnými a ostrými kovovými noži. Šikmý design nožů zaručí optimální pracovní výkon. I přes svoji masivnost a robustní konstrukci vynikají nízkou hmotností pouhých 2,5 kg. Hmotnost je navíc rozložena mezi ergonomicky tvarovanou rukojeť a nože. Za účelem zajištění bezpečného chodu jsou nůžky vybaveny obouručním spouštěcím spínačem, který zabraňuje jejich náhodnému spuštění. Jsou vybaveny přídavnou, sekundární rukojetí.  

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 01.12.2022
Obsah článku:

Black & Decker BEHTS501

Výkon 600 W, délka lišty 600 mm, 1 840 otáček/min., vzdálenost mezi zuby činí 25 mm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Nůžky na živý plot Black & Decker BEHTS501 jsou ideálním pomocníkem ke stříhání středních a velkých plotů. Nůžky jsou vybaveny odolnými, robustními a ostrými kovovými noži a pilkou na větve o průměru do 35 mm. Šikmý design nožů přitom zaručuje optimální pracovní výkon. Délka lišty dosahuje 600 mm a výkon 600 W. I přes svou robustnost a výkonnost mají nízkou hmotnost, podobně jako Fieldmann FZN 2305-E. Tento přístroj má podle nás vše, co by správné elektrické nůžky měly mít.

Black & Decker BEHTS501 recenze

Bezpečnost nade vše

I když zastřihovač na živý plot nepatří k nejnebezpečnějším strojům, při manipulaci s ním si musíte dávat pozor. Za účelem naprosto bezpečného chodu jsou nůžky vybaveny obouručním spouštěcím spínačem, který zabraňuje náhodnému spuštění nůžek. Při uvolnění jednoho ze spínačů dochází k aktivaci bezpečnostní brzdy nožů, která je okamžitě zastaví. Náhodnému poškození zase zamezí chránič ostří. Manipulace s nůžkami je jednoduchá díky rovnoměrnému rozložení hmotnosti mezi nožem a rukojetí. O komfort se postará také ergonomická konstrukce rukojeti. Nůžky jsou dokonce vybaveny i sekundární rukojetí. U elektrických nůžek je nevýhodou kabel, který může při práci překážet. Výrobci se snažili tomuto problému předejít a k bezpečnému uchycení kabelu poslouží integrovaná příchytka.

Zkušenosti s Black & Decker BEHTS501

Zkušenosti spotřebitelů s elektrickými nůžkami Black & Decker BEHTS501 jsou převážně pozitivní. K nevýhodám řadí hlučnější chod a občasné zasekávání větviček. V pozitivních hodnoceních zákazníci zmiňují nízkou hmotnost navzdory silnému výkonu, ergonomii a také promyšlenou příchytku na kabel.

Recenze a zkušenosti s elektrickými nůžkami na živý plot Black & Decker BEHTS501
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Poměr ceny a kvality
Bezpečnostní prvky

Negatíva

Hlučnější chod
Občasné zasekávání větviček

Výkon: 600 W ● Délka lišty: 600 mm ● Rozsah střihu: 35 mm ● Pohyby nožů: 1 840/min. ● Vzdálenost mezi zuby: 25 mm ● Hmotnost: 2,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)