Whirlpool WSFO 3O34 PF X myčka nádobí – recenze

Designový model Whirlpool WSFO 3O34 PF X v příjemném nerezovém provedení působí moderně a zároveň elegantně. Skutečné kouzlo se však i v tomto případě skrývá pod povrchem. Uživatelé se mohou těšit na energetickou třídu D a 45centimetrové tělo, které ve svých útrobách s přehledem umyje až 10 sad nádobí současně. Samozřejmostí je přítomnost zásuvky na příbory, zóna PowerClean Pro pro čištění výrazně znečištěného nádobí či senzorový program monitorující znečištění vody v reálném čase. Po skončení programu se myčka sama otevře a zajistí tak dokonalé vysušení nádobí. Vybírat si můžete z několika programů, přičemž informace o tom zvoleném se vám vždy zobrazí na přehledném displeji. To vše objevíte v zařízení s hlučností jen na úrovni 44 dB, díky čemuž nebudete o myčce často ani vědět. 

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Volně stojící myčka nádobí s kapacitou na 10 sad nádobí, 8 programy a hlučností 44 dB, patří do energetické třídy D.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V případě, že hledáte elegantní a výkonné zařízení bez jakýchkoli kompromisů, zbystřete. Právě volně stojící myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X se totiž může stát stabilní součástí vaší domácnosti. Nabízí jednoduché linie ukryté v kvalitních materiálech v čele s nerezem. Ten doplňuje elegantní ovládací panel v černém provedení a integrovaný displej, který vám vždy napoví, v jaké fázi mycího cyklu se samotné zařízení právě nachází.

Kvalitní mytí, malá spotřeba

Velkou výhodou této myčky je přítomnost zajímavých technických parametrů. Za zmínku rozhodně stojí energetická třída D, která slibuje roční spotřebu elektrické energie na úrovni 189 kWh. Ušetříte i na vodě, té mine velmi slušných 9 litrů vody za jeden mycí cyklus. Samozřejmostí je přítomnost programu PowerClean Pro, který si vysokým tlakem vody ze zadních trysek hravě poradí i s nadměrně znečištěným kuchyňským nádobím. Nechybí ani funkce NaturalDry System. Ta zase po ukončení mycího programu automaticky pootevře dvířka samotné myčky, čímž docílí rychlejšího a přirozenějšího vysušení nádobí pomocí proudu vnějšího vzduchu. Přítomen je také šestý smysl, který je dobře známý z myček Whirlpool. Ten dokáže vyhodnotit aktuální míru znečištění vody a optimalizovat tak mytí v jeho průběhu.

Whirlpool WSFO 3O34 PF X recenze

Do menší i větší kuchyně

Samotná myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X se řadí se svou šířkou 45 centimetrů mezi ty užší, na druhou stranu však hravě zapadne do kterékoli panelákové kuchyně. Naráz dokáže umýt až 10 sad nádobí, čímž bez větších problémů postačí průměrně velké domácnosti, ale také jako pomocník při úklidu po menší rodinné oslavě. Obávat se nemusíte ani v případě, že máte kuchyň propojenou s obývací částí. Hladina hluku totiž u tohoto zařízení dosahuje hodnoty B a představuje pouhých 44 dB během mycího cyklu. Jednou z mála nevýhod může být vyšší pořizovací cena. Zároveň je však třeba dodat, že vzhledem k počtu funkcí a samotnému provedení myčky nádobí je i tato adekvátní.

Zkušenosti s Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Umývačku riadu Whirlpool WSFO 3O34 PF X považujú spotrebitelia za veľmi tichý spotrebič. Pozdáva sa im 6. zmysel, automatické otváranie dverí, ale aj jednoduché ovládanie.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Whirlpool WSFO 3O34 PF X rozměry

Whirlpool WSFO 3O34 PF X powerclean

Whirlpool WSFO 3O34 PF X energetický štítek

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká hlučnost
Kompaktní rozměry
Dobrá energetická třída

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Šířka myčky: 45 cm ● Energetická třída: D ● Počet sad nádobí: 10 ● Ekologický program: ano ● Hlučnost: 44 dB ● Počet programů: 8 ● Spotřeba vody: 9 l


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.6%)