Whirlpool WSFO 3T125 6PC X myčka nádobí – recenze

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3T125 6PC X spadá do energetické třídy E. Navzdory své kompaktnosti a šířce pouhých 45 centimetrů dokáže naráz umýt až 10 sad nádobí, což bohatě postačí pro středně velkou domácnost či k úklidu po rodinné oslavě. Zajímavostí je přítomnost funkce zónového mytí, díky které už nemusíte čekat na úplné naplnění myčky. Stačí si vybrat jeden koš a nádobí do něj naskládat. Samozřejmostí je systém PowerClean charakteristický vysokým tlakem vody ze zadních trysek. Ty se postarají i o ty největší nečistoty. Obávat se nemusíte ani v případě, že u myčky po skončení programu nebudete. O vše se postará NaturalDry System, a sice automatické otevření dvířek pro dosažení přirozeného dosušení cirkulací okolního vzduchu.

Publikované: 08.11.2021
Aktualizované: 13.06.2022
Obsah článku:

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X

Volně stojící myčka nádobí s kapacitou na 10 sad nádobí, 8 programy, hlučností 45 dB a energetickou třídou E.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vítězem našeho srovnávacího testu se stala myčka nádobí Whirlpool WSFO 3T125 6PC X. Na první pohled nenápadné zařízení bude díky svému nerezovému designu působit elegantně v kterékoli kuchyni. V jeho prospěch hovoří šířka 45 centimetrů, díky čemuž se myčka pohodlně vejde i do menších panelákových prostorů. I přesto je zařízení ve svém nitru prostorné a na jedno umytí dokáže pojmout až 10 sad kuchyňského nádobí.

Nechybí ekologický program

Celkově myčka nabízí 8 programů, které si můžete libovolně volit na základě míry znečištění i druhu vloženého nádobí. Maximální teplota přiváděné vody dosahuje v tomto případě 60 °C, přičemž voda proudí přes přítokovou i odtokovou hadici o délce 155, respektive 150 centimetrů. Myčka nádobí spadá do energetické třídy E, díky čemuž podle výrobce ročně spotřebuje asi 212 kWh elektrické energie a 1 680 litrů vody. Samozřejmě se to bude odvíjet zejména od zvoleného programu. Uživatel zde může počítat i s tím ekologickým, při němž myčka během jednoho cyklu využije pouze 6 litrů vody.

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X recenze

Umyje i silně znečištěné nádobí

Samozřejmostí je přítomnost technologie PowerCleanPro patentované právě společností Whirlpool. Jedná se o funkci mytí silně znečištěného nádobí v prostoru spodního koše. Stará se o to vysoký tlak vody proudící ze zadních trysek, díky čemuž dokáže zařízení pracovat ještě efektivněji a poradí si i s tím nejsilnějším znečištěním. Senzorový program zase v reálném čase kontroluje míru znečištění vody a přizpůsobuje mycí program tak, aby byla spotřeba energií co nejnižší. Za zmínku stojí i technologie sušení NaturalDry System. Myčka díky ní po skončení mycího programu sama pootevře svá dvířka, výsledkem čehož je sušení nádobí přirozeným proudem čerstvého vzduchu.

Elektronické ovládání

Mimochodem, myčka nádobí Whirlpool WSFO 3T125 6PC X je ovládána elektronicky pomocí tlačítek umístěných na jejím těle. Nechybí zde ani černobílý displej zobrazující nejdůležitější údaje včetně času zbývajícího do ukončení mycího programu. Samotné zařízení produkuje hluk na úrovni 45 dB, díky čemuž o něm nebudete v mnoha případech ani vědět. Šířku zařízení jsme již zmiňovali, jeho výška i hloubka jsou standardní — 89 a 67,5 centimetru. Samotná myčka váží 39,5 kilogramu.

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3T125 6PC X

Zkušenosti s Whirlpool WSFO 3T125 6PC X

Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3T125 6PC X potěší podle spotřebitelů nejen cenou, ale také kvalitou zpracování a tichým chodem. Myčka je, přestože se řadí do energetické třídy E, šetrná.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Whirlpool WSFO 3T125 6PC X

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X powerclean

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X rozměry

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X systém powerclean

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X trysky

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X ovládání

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X energetický štítek

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká hlučnost
Kompaktní rozměry
Technologie PowerCleanPro

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Šířka myčky: 45 cm ● Energetická třída: E ● Počet sad nádobí: 10 ● Ekologický program: Ano ● Hlučnost: 45 dB ● Počet programů: 8 ● Spotřeba vody: 6 l (program Eco)


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)