Myčky nádobí

Pokud nepatří umývání nádobí mezi vaše oblíbené „hobby“ domácí činnosti, je myčka nádobí spotřebičem, který doma s radostí přivítáte. My jsme během dlouhého období hledali ty nejlepší modely, které dokážou nádobí kvalitně umýt a efektivně vysušit. Vyhodnocovali jsme odborné spotřebitelské testy a brali do úvahy i názory spotřebitelů. Na základě toho jsme vybrali volně stojící i vestavné myčky nádobí, které splní požadavky spotřebitele. Najdete zde též praktické průvodce, kteří vám pomůžou orientovat se při výběru.

Vestavné myčky nádobí

Nejlepší vestavné myčky nádobí 2023 + recenze

Vítězem našeho testu se stala myčka nádobí Bosch SMV4ECX14E, která nejlépe splnila naše kritéria, týkající se efektivity mytí a sušení nádobí, spotřeby či hlučnosti.
Volně stojící myčky nádobí

Nejlepší volně stojící myčky 2023 + recenze

V našem testu zvítězila myčka nádobí Bosch SMS4EVI14E. Do srovnávacího testu jsme vybrali i další modely a připravili také praktického průvodce, který vám pomůže s výběrem.
Myčky nádobí Beko

Myčky nádobí Beko – recenze, návod, cena, zkušenosti

V testu myček nádobí Beko, které se mezi spotřebiteli těší velké popularitě, se vítězem stala myčka Beko DFN26422X.
Myčky nádobí Bosch

Myčky nádobí Bosch – recenze, návod, cena

Myčky nádobí Bosch patří ke spolehlivým domácím spotřebičům. Přesvědčila nás o tom také vítězka testu – úsporná myčka nádobí Bosch SMS4EVI14E.
Myčky nádobí Whirlpool

Myčky nádobí Whirlpool – recenze, návod, cena

Absolutním vítězem našeho srovnávacího testu se stal model Whirlpool WSFO 3T125 6PC X s funkcí zónového mytí. Jak dopadly další modely?
Vestavné myčky nádobí o šířce 45 cm

Nejlepší vestavné myčky nádobí o šířce 45 cm 2023 + recenze

Náš průzkum trhu trval více než 50 hodin, v rámci srovnání se jako nejlepší ukázala úzká myčka nádobí Beko DIS26021.

Testované produkty