Ariete 909 pec na pizzu – recenze

Domácí pec na pizzu Ariete Art 909 můžeme jednoduše nazvat dobrá koupě. Po přečtení této recenze s námi určitě budete souhlasit i vy. Disponuje kvalitním ohnivzdorným kamenem, který naleznete také v italských kamenných pecích. Na plotně o průměru 33 cm si připravíte výbornou pizzu i další jiná jídla.

Publikované: 15.11.2022
Aktualizované: 28.02.2023
Obsah článku:

Ariete 909

Elektrická pizza pec, příkon 1 200 W, max. teplota 400 °C, průměr plotny 33 cm

Prohlédnout nejlepší nabídku

Za málo peněz hodně muziky

Díky jejím kompaktním rozměrům si ji můžete vzít a přenést kam potřebujete. Dosahuje překvapivě vysoký výkon 1 200 wattů. Topná spirála v horním věku kamna rychle rozehřeje na požadovanou teplotu. Při maximálním výkonu se kamna dokáže rozpálit až na 400 °C. Během několika minut si tak můžete pochutnávat na křupavé pizzi. Konkrétně, čerstvou pizzu máte hotovou již za 4 minuty a pokud sáhnete po mražené, ta bude hotova během 2 minut.

Ariete 909 recenze

Užitečné funkce

Oceňujeme, že si dokážete teplotu v peci přizpůsobit sami pomocí regulačního kolečka. Na výběr máte 5 stupňů. Druhé kolečko slouží jako časovač. Ve srovnání s modely G3 Ferrari G10032 Napoletana a G3 Ferrari G10006 Delizia se na ně pec Ariete Art 909 podobá designově, parametry i funkcemi. Nabízí tak za nižší cenu podobné výsledky.

Zkušenosti s Ariete 909

Tento model domácí pece na pizzu nás velmi mile překvapil. Na svou cenu je velmi výkonný a v oblibě ho má mnoho zákazníků. Spotřebitelům se líbí kompaktnost, design, rychlost nahřátí i pečení pizzy. Výsledkem je chutná pizza, která chutná jako z pravé pizzerie. Všechno má však své výhody i nevýhody a výjimkou není ani tato pec. Někteří zákazníci v recenzích avizovali horší čištění šamotového povrchu. Také chybí přesné značení termostatu, namísto čísel by byly vhodnějším řešením teplotní stupně. V poměru cena/výkon se zařízení drží na předním místě.

Recenze a zkušenosti s kamny na pizzu Ariete 909
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/výkon
Funkce
Krátký čas pečení

Negatíva

Horší čištění
Značení termostatu

Typ pece: elektrická ● Příkon: 1 200 W ● Maximální teplota: 400 °C ● Průměr plotny: 33 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)